Neler yeni

Whatsapp ve IPhone 4 IOS 7.1.2

sylmz19631963

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Sorunu çözen benim konuyu ilk açan benim. Admin yapılamaz diyor. Sonra admin kral oluyor ya ilginç
Babacığım ben pek takip etmeden baktım yorumlara, kusura bakma, işin aciliyetinden karışıklık olmuş, sana da teşekkür ederiz :)

cruise83

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
You tube yi bu sayede çalıştıra bilirmiğiz

Mythogenic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Merhaba AppStore'dan downgrade yapıcam ancak Artık 8.0 istediğinden dolayı bişey yapamıyorum. Nasıl halledicem cydia ile yadımcı olabilirmisiniz.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba AppStore'dan downgrade yapıcam ancak Artık 8.0 istediğinden dolayı bişey yapamıyorum. Nasıl halledicem cydia ile yadımcı olabilirmisiniz.
8.0 isteyen nedir onu anlamadım ? App adminden bahsediyorsanız 8.0 falan istemiyor.

refmusic

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Cihazdan whatszapp kaldırıp App Store dan indirirken, uyumsuz ama uyumlu versiyonu indiriyor.
Bir hafta önce yapmıştım.

ahamza61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Tüm işlemleri yaptım ama app store'dan eski sürümü indiremiyorum bir türlü.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Eski cihazlar için ufak bir bildirim Whatsapp’den

wwoolf

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
İyi akşamlar kardeşim. Ben hangi sürümü yüklediğimi hatırlamıyorum da. Deneyerek bulabilirsin. Ya 2.18.51 yada 2.18.41 olması lazım.
Merhaba, sayenizde whatsapp eski sürümleri yükleyebildim ama 2.18.51 ve 2.18.41 açıldığında güncelleme istiyor, ama güncelleme yapmayı da bitirmiyor? Bütün sürümleri denemem mi gerek acaba?

alkan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Merhaba, sayenizde whatsapp eski sürümleri yükleyebildim ama 2.18.51 ve 2.18.41 açıldığında güncelleme istiyor, ama güncelleme yapmayı da bitirmiyor? Bütün sürümleri denemem mi gerek acaba?
2.18.70 indirebilirsin.

Son düzenleme:

Ozakgunproject

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Merhaba arkadaşlar iPhone 4 7.1.2 telefonumda whatsapp ı sildim...yani bulut falan yok ...şimdi tüm işlemleri yapmama rağmen whatsapp yükleyemiyorum ...jailbreak yüklü ...bu işi en başından sırasıyla yapabileceğimizi anlatabilecek bir arkadaşımız var mıdır ...teşekkürler...

Mythogenic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
i4 7.1.2 için Whatsapp Web kullanabilceğim bi' tweak varmı ?

Ozgur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Whatsup 2.18.70 sürümüne downgrade yaptım ama güncelleme istiyor sonra da güncelleme bitmiyor sanırım bu sorunun çözüm yok

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Whatsup 2.18.70 sürümüne downgrade yaptım ama güncelleme istiyor sonra da güncelleme bitmiyor sanırım bu sorunun çözüm yok
Downgrade yapmadan kendisi yükleyecek açacaksınız kullanamazsınız diyecek. Sonrasında downgrade yapacaksınız. Yukarıda daha detaylı anlatmıştım. Yada diğer arkadaşlar anlattı lütfen üst yorumları inceleyiniz.

Ozgur

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Whats up yüklendikten sonra downgrade görünmüyor ki ekranda onu da denedim önce continue dedim yüklendi sonra güncelleme kısmından downgrade seçeneği yok yani yapamadım.

adnanalkis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
App admin yüklememe rağmen Whatsapp'ı downgrade yapamıyorum sorun nedir acaba

brakacrr42

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
selamın aleyküm herkeze bu konuda allah yardım etsin ne uğraştım saatlerdir hala çözemedim. ben whatsappı hiç indiremiyodum ios8 hatası veriyodu sonra 3utools programı ile indirdim kurdum açtım ve bu telefon numarasıyla kayıt olamazsınız sadece bu telefonda en son kullanılan whatsapp numarasıyla kayıt olabilirsiniz hatası verdi. jb yaptım appadminide kurdum anlattığınız gibi eski downgrade yaptım 2.18.71 sürümüne ama şimdide whatsappa girince bu whatsapp sürümünün geçerlilik süresi.... yazıyor ve sadece whatsappı güncelle butonu var başka bi seçenek yok artık ne yapmam gerekir biri bi yardımcı olabilir mi

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Cihazda en son kullanılan whatsapp numarasını görebileceğimiz bir yol var mıdır acaba?
Ayrıca 7.1.2 de kurulabilecek instagram ve twitter versiyonları olanlar paylaşabilirse makbule geçer..
Sağlıcakla kalın..

Son düzenleme:

scroL3x

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Arkadaşlar selam herkese yukarıda ozgur arkadasin yasadigi sorunu ben de yaşıyorum downgrade den 2.18.80 indirdikten sonra whatssap tıklıyorum güncelleme gerekiyor diyor app store atıyor ama o yükleme hiç bir zaman bitmiyor buna bir çözünü olan bi arkadaş varsa çok sevinirim acil.
Saygılar

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Arkadaşlar selam herkese yukarıda ozgur arkadasin yasadigi sorunu ben de yaşıyorum downgrade den 2.18.80 indirdikten sonra whatssap tıklıyorum güncelleme gerekiyor diyor app store atıyor ama o yükleme hiç bir zaman bitmiyor buna bir çözünü olan bi arkadaş varsa çok sevinirim acil.
Saygılar

bugraaydin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Beyler İphone X pil kalibresi için İOS 7.1.2 Sürümü Yüklü İphone 4 Kullanacaktım Şimdi Whatsapp Kullanamıyorum Yükledim App Admin İle Eski Sürümleri Ama Bir Türlü Olmuyor.
Nasıl Çözeceğim?

Biliyorsunuz ki Whatsapp Olmadan İphone Neredeyse Hiç :)

Tips
Tips
Üst Alt