Neler yeni

Whatsapp ve IPhone 4 IOS 7.1.2

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Herkese iyi günler iyi forumlar. Iphone 4 üm var ve ios 7.1.2 yüklü jailbreak var. Şimdi ben bu telefonda whatsapp ı nasıl çalıştırabilirim. Whatsapp ın verdiği uyarı şöyle bir uyarı “bu telefon numarasıyla kayıt olamazsınız sadece bu telefonda eski kullanılan numara ile giriş yapabilirsiniz tarzında bir uyarı çıkıyor. Bu uyarıyı nasıl atlayabilirim yada silebilirim. Aslında çalışacak whatsapp ve 2020 ye kadar süre var bu uyarıyı silebilirsem kullanacağıma inanıyorum. Yardımcı olursanız şimdiden çok teşekkür ederim.

GG

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@id6666
Bu siteden yapabilirsin

PC gerekli yani şart.

@blue1910
o sitedeki JB araçları sadece Semi Tethered veya Semi Untethered (HomeDepot,EtaSon) gibi araçlar barındırır. Untethered JB araçları için mutlaka PC gerekli...

"JailbreakME" destekleyen sürümler hariç

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Appadmin uygulamasını inceleyiniz onu yükledikten sonra eski sürümü yüklüyorsunuz 4-5 eski sürüm olsa yeter sonrasında telefonda whatsapp ı çalıştırın aktifleştirin sonra güncelleme yapabilirsiniz

GG

Kelebek

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Appadmin uygulamasını inceleyiniz onu yükledikten sonra eski sürümü yüklüyorsunuz 4-5 eski sürüm olsa yeter sonrasında telefonda whatsapp ı çalıştırın aktifleştirin sonra güncelleme yapabilirsiniz

GG
biraz daha detayli snlatabilirmisn ayni sorun bende de var baska tldf da yok
Mesaj düzenlendi:

Ben çözdüm eski sürümü yükleyip aktifleştirdim whatsapp ı sonra güncelledim sapa sağlam çalışıyor :)

GG
Biri bana yardimci olabilirmi nasil kulkanicaz bu whatsapi

Moderatör tarafından düzenlendi:

barkbxi

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Aynı sorunu bende yaşadım anlattığınız şekilde çözüme ulaştım çok teşekkür ederim.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Video bekliyirum lutfen jb tamam
Kusura bakmayın tamamen unutmuşum aklımdan çıkmış öğleden sonra özelden yazarsanız yardımcı olurum. İphone 4 e ekran videosu çekme programı bulamadım.

GG

idrisdanaci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ben çözdüm eski sürümü yükleyip aktifleştirdim whatsapp ı sonra güncelledim sapa sağlam çalışıyor :)

GG
Eski sürüm derken neyin eski sürümünü yükledin kardeşim
Mesaj düzenlendi:

Aynı sorunu bende yaşadım anlattığınız şekilde çözüme ulaştım çok teşekkür ederim.
Kardeş bizede anlatırms nasıl yaptığını

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Eski sürüm derken neyin eski sürümünü yükledin kardeşim
Mesaj düzenlendi:

Kardeş bizede anlatırms nasıl yaptığını
App admin ile app store dan whatsapp ın eski sürümünü yükledim deneyerek çalışan sürümü buldum whatsapp ı aktifleştirdim sonrada güncellemesini yaptım.

GG

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
App admin ile app store dan whatsapp ın eski sürümünü yükledim deneyerek çalışan sürümü buldum whatsapp ı aktifleştirdim sonrada güncellemesini yaptım.

GG
App Admin IOS 7.1.2 de çalışıyor ama İPhone 4s den itibaren yani İPhone 4 IOS 7.1.2'de çalışmaz...!!

ognk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
App Admin IOS 7.1.2 de çalışıyor ama İPhone 4s den itibaren yani İPhone 4 IOS 7.1.2'de çalışmaz...!!
kardesm Aynı Sorun bendede var nasıl yapicam öncelikle telefonum Jailbreak degil ilk olark jail nasıl yapicaz Bi yardmda bulunabilcenmi facebooktan ekleyip veya pcme baglanıp.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Dostum bildiğim bişey olmazsa burada yanlış bilgi vermem 2-3 kişi aynı yöntemle çalıştırdılar.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Şöyle açıklıyorum şimdi baktım detaylı bir şekilde. Satın alamadığınız bir uygulamayı app admin ile sürüm düşüremiyorsunuz ama whatsapp ın şu anki sürümü ios7 de çalıştığı için telefonunuza indiriyorsunuz. Kurulu olan program üzerine basarak (app store ) dan sürüm düşürme işlemi yapıyorsunuz. İşte fotolar.

Herkese esenlikler dilerim. İyi forumlar...

Engincolakas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Merhaba arkadaşlar benımde daha 1 hafta öncesıne kadar whatsapa giremiyodum telefonumdada jailbreak yoktu ben 2 gün araştırdım jb nedir ne değildir diye aslında boşa araştırmışım pangu diye bir .exe diye uygulama var onu yükleyin youtubeye iphone 4 jb nasıl atılır adamın yaptıklarını yapın 5 dkya cihazınız jb oluyor yani çok basit araştırmama değmemişti ardından app admini yükledim internetten reposuna bakıp yükleyin direk ararsanız yükleyemessiniz . yani jb cihazınıza hiç birşey yapmaz aksine dahada faydalı oldu ben ondan sora üst tuşum bozuktu onu ses açma tuşuna ayarladım tek basınca kapanıyor basılı tutunca ses açılıyor yani çok güzel oldu bu arkadaşada çok teşekkür ederim sayesinde yaptım telefon şuan cok iyi oldu assi* touch baya kastırıyormuş iyi geldi :) jailbreak(jb) atın yani hiç bir sorun görmessiniz ama biraz araştırın.

Tips
Tips
Üst Alt