Neler yeni

Whatsapp ve IPhone 4 IOS 7.1.2

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba arkadaşlar benımde daha 1 hafta öncesıne kadar whatsapa giremiyodum telefonumdada jailbreak yoktu ben 2 gün araştırdım jb nedir ne değildir diye aslında boşa araştırmışım pangu diye bir .exe diye uygulama var onu yükleyin youtubeye iphone 4 jb nasıl atılır adamın yaptıklarını yapın 5 dkya cihazınız jb oluyor yani çok basit araştırmama değmemişti ardından app admini yükledim internetten reposuna bakıp yükleyin direk ararsanız yükleyemessiniz . yani jb cihazınıza hiç birşey yapmaz aksine dahada faydalı oldu ben ondan sora üst tuşum bozuktu onu ses açma tuşuna ayarladım tek basınca kapanıyor basılı tutunca ses açılıyor yani çok güzel oldu bu arkadaşada çok teşekkür ederim sayesinde yaptım telefon şuan cok iyi oldu assi* touch baya kastırıyormuş iyi geldi :) jailbreak(jb) atın yani hiç bir sorun görmessiniz ama biraz araştırın.
Teşekkür ederim kardeşim ne demek güle güle kullan.

Engincolakas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
bir sorum daha olacaktı ios 7 de instagram son sürüm yükleyemiyormuyuz cok ihtiyacım var sayfada konuda açamıyorum çünkü yeniyim baya :thinking::squezer:

salihviveros

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Merhaba arkadaşlar benımde daha 1 hafta öncesıne kadar whatsapa giremiyodum telefonumdada jailbreak yoktu ben 2 gün araştırdım jb nedir ne değildir diye aslında boşa araştırmışım pangu diye bir .exe diye uygulama var onu yükleyin youtubeye iphone 4 jb nasıl atılır adamın yaptıklarını yapın 5 dkya cihazınız jb oluyor yani çok basit araştırmama değmemişti ardından app admini yükledim internetten reposuna bakıp yükleyin direk ararsanız yükleyemessiniz . yani jb cihazınıza hiç birşey yapmaz aksine dahada faydalı oldu ben ondan sora üst tuşum bozuktu onu ses açma tuşuna ayarladım tek basınca kapanıyor basılı tutunca ses açılıyor yani çok güzel oldu bu arkadaşada çok teşekkür ederim sayesinde yaptım telefon şuan cok iyi oldu assi* touch baya kastırıyormuş iyi geldi :) jailbreak(jb) atın yani hiç bir sorun görmessiniz ama biraz araştırın.
ben baktım internet sitelerine ama repo bulamadım bi yardımcı olurmusun

dtherdem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
iphone 4 ios 7.1.2 whatsapp uyarısını bende alıyorum. JB yaptım downgrade hangi whatsapp sürümünü yüklediniz?
ya bu versiyon cihaza uygun değil diyor ya da bu telefon numasıyla kayıt olamazsınız sadece bu telefonda eski kullanılan numara... uyarısını alıyorum.
yardımcı olabilir msiniz?

iyi akşamlar

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
iphone 4 ios 7.1.2 whatsapp uyarısını bende alıyorum. JB yaptım downgrade hangi whatsapp sürümünü yüklediniz?
ya bu versiyon cihaza uygun değil diyor ya da bu telefon numasıyla kayıt olamazsınız sadece bu telefonda eski kullanılan numara... uyarısını alıyorum.
yardımcı olabilir msiniz?

iyi akşamlar
İyi akşamlar kardeşim. Ben hangi sürümü yüklediğimi hatırlamıyorum da. Deneyerek bulabilirsin. Ya 2.18.51 yada 2.18.41 olması lazım.

dtherdem

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
tamamdır çok teşekkür ederim.

İyi akşamlar kardeşim. Ben hangi sürümü yüklediğimi hatırlamıyorum da. Deneyerek bulabilirsin. Ya 2.18.51 yada 2.18.41 olması lazım.
Mesaj düzenlendi:

2.18.51 ile oldu, ama sen son sürüme güncelledim demişsin onu nasıl yaptın appstoreda tüm uygulamalar güncel diyor.

Son düzenleme:

slmrkl

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
İyi akşamlar. 6s plus “jb” li diğeri 4s iki telefonun var. İkiz sim kart var, araziye çıkınca 4s kullanıyorum. WhatsApp’ı ikisinde de kullanma şansım var mı?

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
tamamdır çok teşekkür ederim.

Mesaj düzenlendi:

2.18.51 ile oldu, ama sen son sürüme güncelledim demişsin onu nasıl yaptın appstoreda tüm uygulamalar güncel diyor.
Kardeşim kendisi güncellemiş hiç bilmiyorum ki. Şimdi baktım son sürüm yüklü yani.

Explosion

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Kusura bakmayın tamamen unutmuşum aklımdan çıkmış öğleden sonra özelden yazarsanız yardımcı olurum. İphone 4 e ekran videosu çekme programı bulamadım.

GG
Kanka cydia dan app admini indirirken hata veriyo en az 8.0 gerek diye yükeyemiyorum onu nasıl yapıcaz

pola4196

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kardeşim bi müşterimin cihazı geldi 1 gün uğrastım ve netice aldım .İos 7.1.2 iphone 4 cihazına Whatsapp yüklenmesini anlatacagım en Son Sürümde artık telefon onayı olmuyor.O Yüzden 0 dan kurulumda whatsapp calismiyor.
Mesaj düzenlendi:

Yöntem 1:
Cihazın jailbreaklı oldugunu varsayıyorum.
Öncelikle cydia dan kaynaklar ı tıkla düzenleyi seç ,sol üst koseden ekleyi tıklayıp com u ekle ,
Ekledikten sonra Tüm Paketleri seçip app admini indiriyoruz ...(İos 7 icin uygun olan sadece bu tweak)
Yükledikten Sonra tel kapanıp açılacak.
İşlemi yaptıktan Sonra Whatsapp varsa cihazdan siliyoruz .
Sonra Appstoreden En iyiler kısmında Whatsapp messengerın Bulut olan simgesine tıklıyoruz.
Donwgrade secenegine tıklıyoruz.2.18.80 Sürümünü seciyoruz ve sonrasında tekrar aynı secenekler cıkarsa cıkınca continue yi seciyoruz whatsappın bu esnada yüklenmesini bekliyoruz.
Yüklendikten Sonra Numarayı yazıp Whatsapp ı acıyoruz.
Mesaj düzenlendi:

Yöntem 2:
İtools 4 programını Bilgisayarımıza indiriyoruz.
Sonrasında apps kısmına tıklayıp install seceneginden verdigim linkteki whatsapp ın ipa dosyasını telefonumuza manuel olarak yüklüyoruz.

işlem tamamdır .
umarım yardımcı olmusumdur.

rukabilgisayar

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
Yöntem 2:
İtools 4 programını Bilgisayarımıza indiriyoruz.
Sonrasında apps kısmına tıklayıp install seceneginden verdigim linkteki whatsapp ın ipa dosyasını telefonumuza manuel olarak yüklüyoruz.

işlem tamamdır .
umarım yardımcı olmusumdur.
çözüm 2 yi denedim, apple kimliği istiyor, giriyorum, whatsapp kapanıyor, böyle bir sorunla karşılaştınız mı?

irfan34_34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
app admin inmiyo nerden indirdin kardeşim

SERA06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
hocam eline sağlık iphone 4 le kurdum whatsapp'ı.
hocam eline sağlık iphone 4 le kurdum whatsapp'ı.
merhaba ıphone 4 whatsaap ta bu telefon numarası ile kayıt olamazsınız uyarısı alıyorum. çok bilgim olmadığı için ve daha kötü olur telefondan da olurum endişesiyle işlem yapamıyorum. ayrıntılı bir adım adım anlatmanız mümkünmü tekrar whatsapp nasıl aktifleştirebiliriz.
Mesaj düzenlendi:

Ben çözdüm eski sürümü yükleyip aktifleştirdim whatsapp ı sonra güncelledim sapa sağlam çalışıyor :)

GG
merhaba ıphone 4 whatsaap ta bu telefon numarası ile kayıt olamazsınız uyarısı alıyorum. çok bilgim olmadığı için ve daha kötü olur telefondan da olurum endişesiyle işlem yapamıyorum. ayrıntılı ve adım adım anlatmanız mümkünmü tekrar whatsapp nasıl aktifleştirebiliriz.

kcrasco

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
adımları doğru yaparsanız sorun olmaz. telefondan whatsap uygulamasını silin. bilgisayardan itunestan whatsapı indir diyorsunuz. itunesta sizin hesaba whatsap indirilmiş gözüküyor. ardından telefondan app store a girip whatsapı indir derken bulut simgesi çıkıyor. ona tıklayınca eski sürüm seçip numara kaydı yapıyorsunuz. bu konuda arkadasın anlattıgı gıbı yaptım bende.

sanchopanza

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
öncelikle merhabalar. hiç endişeye gerek yok toplanın yamacıma adım adım anlatıyorum.
-jailbreak yapalım
-sonrasında cydia ya girip ''beta.unlimapps.com'' ayrı kaynağını ekleyelim.
-ayrı kaynağı ekledikten sonra arama motoruna app admin girip ekleyelim. (dogru app admin'i eklediğimizden emin olalım.)
-sonrasını ekran görüntüsünde bulabilirsiniz.
umarım işinizi görmüştür. teşekkürler

Ekli dosyalar

harunlee

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
App Admin IOS 7.1.2 de çalışıyor ama İPhone 4s den itibaren yani İPhone 4 IOS 7.1.2'de çalışmaz...!!
admin çalışıyor app admin haberin olsun. iPhone 4 için dün jb konusu açtım. JB yaptım. App admin indirdim çalıştı. Repo farkından haberin olsun. Herkese faydamız olsun. Adamsın böyle bir forum açtıgın için.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
admin çalışıyor app admin haberin olsun. iPhone 4 için dün jb konusu açtım. JB yaptım. App admin indirdim çalıştı. Repo farkından haberin olsun. Herkese faydamız olsun. Adamsın böyle bir forum açtıgın için.
Eyvallah Kardeş, bilgilendirme için teşekkürler

sylmz19631963

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Kralsın admin, aylardır çözülmeyen sorunu çözdük sayende, sağ olasın.

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sorunu çözen benim konuyu ilk açan benim. Admin yapılamaz diyor. Sonra admin kral oluyor ya ilginç

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Sorunu çözen benim konuyu ilk açan benim. Admin yapılamaz diyor. Sonra admin kral oluyor ya ilginç
Senin yaptığını daha doğrusu çözüm için attığın adımları ben aylar önce denedim ve Tweak : App Admin İphone 4 7.1.2’ye yüklenmiyordu... sadece iPhone 4s ‘den itibaren yükleniyor App Admin Tweaki... App Admin tweaki İphone 4 desteği aldıktan sonra WhatsApp eski sürüm tekrar çalışmaya başladı birde O arada WhatsApp kendiside İphone 4’ler için 2020’e kadar destek vereceğini söyledi...

Yani burda o aradaki boşluk sana denk geldiği için Sende çalıştı.. yoksa Senin bulduğun bir Patent değil...

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Senin yaptığını daha doğrusu çözüm için attığın adımları ben aylar önce denedim ve Tweak : App Admin İphone 4 7.1.2’ye yüklenmiyordu... sadece iPhone 4s ‘den itibaren yükleniyor App Admin Tweaki... App Admin tweaki İphone 4 desteği aldıktan sonra WhatsApp eski sürüm tekrar çalışmaya başladı birde O arada WhatsApp kendiside İphone 4’ler için 2020’e kadar destek vereceğini söyledi...

Yani burda o aradaki boşluk sana denk geldiği için Sende çalıştı.. yoksa Senin bulduğun bir Patent değil...
Doğrudur kardeşim. Kimsenin bulduğu patent değil sende haklısın.

Tips
Tips
Üst Alt