Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Byoffender90

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İyi sabahlar. İphone 6s ve ios14 sürümünü kullanmaktayim. Yavas yavas geliştiriyorum kendimi jb konusunda. Altstorelardan uygulama indiremiyorum bu sertifika muhabbetinden dolayi. Yanlis bilmiyorsam appsync indirmem gerekiyor fakat 13.5 e kadar destekliyormuş. Farkli bi yontem var mi yada ben mi bulamadim appsync’ı. (Bilgisayardan checkrain ile usb araciligiyla jb yaptim)

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
instagram dm (mesajları) görüldü bildirimini karşıya iletmeyecek bir tweak var mı ya da rocket te bunun ayarı yapılıyor mu ben göremedim
markseen özelliği olması gerek rocket de onu açarsanız istediğiniz olur

hasanergun0635

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Çok teşekkürler mağdem bu kadar hızlısınız bişey daha sorayım metin puntosunu iyice küçültmemizi sağlayan tweak varmıdır

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba iphone 7 ios 14.2 jailbreak kullanıyorum.İos 13.3 kullanırken swipe selection pro kullanabiliyodum 14 de çalışmıyor alternartifi var mı en sevdiğim tweaklerden biri

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Buna benzer free bir tweak var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

baby22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar Sistemdeki titreşim şiddetini ayarlayabilecegimiz tweak var mi? Haptic keys vs onlar olmuyor

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Arkadaşlar Sistemdeki titreşim şiddetini ayarlayabilecegimiz tweak var mi? Haptic keys vs onlar olmuyor
Hocam eski telefonda ben sistem dosyalarından bulup değiştirdim sonra titreşim bozuldu karıştırma o yüzden

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

baby22

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Hocam eski telefonda ben sistem dosyalarından bulup değiştirdim sonra titreşim bozuldu karıştırma o yüzden

Eakiden ayarlaniyordu yumuşak bir titreşim oluyordu. 5slerde falan vardi hatta. Sanırım titreşim motoruyla alakali. Haptic- Taptic farkı var galiba

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İphone 11 icin ios 13 uyumlu saat kisminda tarih-gun gosterecek ve batarya simgesi icine yuzde ekleyecek tweak ariyorum. Nicebarx kullandim ancak calismaz oldu. Kaldirip yeniden kurdum yine calismadi

nededinsen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
93D49248-219B-40EB-A227-B66BFFB32BDA.jpeg
Bildiğiniz üzere arama sırasında status bar yeşil, ekran kaydı sırasında ise kırmızı oluyor. Bunu herhangi bir x tarzı status bar(notchstatusbar vb.) ya da neptune, minixs tarzı tweaklere ihtiyaç duymadan başka bir tweak yardımı ile aşağıdaki hale getirebilir miyim? bu konuda bildiğiniz bir tweak var mı?
0694DDA8-6BD0-4949-AB2D-6A46941DFE00.jpeg

iphone6/12.4.9

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İphone 11 icin ios 13 uyumlu saat kisminda tarih-gun gosterecek ve batarya simgesi icine yuzde ekleyecek tweak ariyorum. Nicebarx kullandim ancak calismaz oldu. Kaldirip yeniden kurdum yine calismadi
halfipad bir bakın fakat içinde ki bir çok ozellik barındırıyor sadece o özellikler olsun istiyorsanız bir fikrim yok

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ikonların üzerinde gelen bildirim sayılarını yok edecek bir tweak var mı ?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Sağlık Bakanlığının E-Nabız uygulamasını jailbreakli cihazımda açamıyorum. Bunu aşabileceğim bir tweak var mı, reposu ile söyleyebilir misiniz teşekkürler

ckarakaya

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Sağlık Bakanlığının E-Nabız uygulamasını jailbreakli cihazımda açamıyorum. Bunu aşabileceğim bir tweak var mı, reposu ile söyleyebilir misiniz teşekkürler
FlyJB ile sorun yaşamıyorum.

bacaci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Merhaba herkese. Hızlı aramalar için iOS 13 te widget vardı 14 te kaldırdılar. Hızlı arama için kullanabileceğim tweak veya başka öneriniz var mıdır? Forumda arama yaptım ama bir sonuca ulaşamadım

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba herkese. Hızlı aramalar için iOS 13 te widget vardı 14 te kaldırdılar. Hızlı arama için kullanabileceğim tweak veya başka öneriniz var mıdır? Forumda arama yaptım ama bir sonuca ulaşamadım
ben kestirmeler kullanıyorum en cok konuştugum bi kaç kişiyi ekledim basıyorum widget da ki isme arıyor direkt

Tips
Tips
Üst Alt