Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
ekranda izledigi videoyu kücültüp arkaplanda işlemler yapmak istiyorsunuz galiba. bir tweak vardı da dilimin ucunda hatırlayabilirsem yazarım.

cheaster33

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
IMG_1352.jpg
Böyle bir tweak vardı arkadaşlar. Activator ile istediğin ekranda google search’ı açabiliyodun. Bu tweakın adını ve reposunu bilen var mı?

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Çalışan bir flex 3 ün debini paylaşabilecek var mı?
14.2

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ttec Kablosuz kulaklık aldım, şarjını telefonda özellikle statusbarda gösteren twaek var mı? @efsane

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Ttec Kablosuz kulaklık aldım, şarjını telefonda özellikle statusbarda gösteren twaek var mı? @efsane

Hocam bildiğim kadarı ile bu kulaklığın özelliği.
Bende samsung level u var idi onda şarjı göremiyordum. Sonra level u pro aldım otomatik göstermeye başladı.

ahmet1903

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İos uygulamanın eski sürümünü bulamıyorum hiçbiyerde appadminide yükledim ama basılı tutunca atıyor ne yapmam gerekiyor bildiğiniz bi tweak veya yöntem varmıdır ?

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Clubhouse uygulamasi ios 13 surumu istiyor ben ios 12.4 deyim nasil appstore dan yukleyebilirim bunun icin bir yontem var mi?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Clubhouse uygulamasi ios 13 surumu istiyor ben ios 12.4 deyim nasil appstore dan yukleyebilirim bunun icin bir yontem var mi?
sizin bir üst mesajda cvp verilmiş appstore++ ile sürüm düşürerek eğer kabul ederse yükleyip kullanabilirsiniz.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
sizin bir üst mesajda cvp verilmiş appstore++ ile sürüm düşürerek eğer kabul ederse yükleyip kullanabilirsiniz.
Hocam uygulama direkt ios 13 e çıktı
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
telefonu değiştireceksiniz o zaman.
telefonu niye degistiriyorum ya :D 6S canavar gibi calisiyor clubhouse uygulamasini kullanmam gerekiyordu bir is icin o yuzden lazim oldu yoksa 12.4 surumu gayet iyi.

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
14.2 için realcc var mı çalışan? Wifi ve Bluetooth u direkt kapatmak için?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
telefonu niye degistiriyorum ya :D 6S canavar gibi calisiyor clubhouse uygulamasini kullanmam gerekiyordu bir is icin o yuzden lazim oldu yoksa 12.4 surumu gayet iyi.
o zaman güncelleyeceksiniz. başka yol yok. zaten checkrain var telefonunuza. 14.4.1 wilkommen.

Kkullerimuzayda

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Galiba buraya yazıyorum daha yeniyim affedin sorum şu ben bi ara spinger boardı yeniden başlatmadan tweak kurduğum bir tweak bulmuştum bilen varsa adını söyleyebilirmi ben tekrardan bulamadım

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
merhabalar. eski ios versiyonlarında vardı öyle bir tweak. yeni ios sürümleriyle uyumsuz olabilir. tweak yükledikten sonra respring yapmanızı da öneririm. sistem kendini toplar vs.

Kkullerimuzayda

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
merhabalar. eski ios versiyonlarında vardı öyle bir tweak. yeni ios sürümleriyle uyumsuz olabilir. tweak yükledikten sonra respring yapmanızı da öneririm. sistem kendini toplar vs.
Anladım teşekküler şimdi bir sorumla kariılaştım ve bu öncedende olmuştu cydianın kurmama izin vermediği tweakı filza ile kurdum ve şuan tweakler yüklü göüküuor ama tweaklerin hiç biri çalışmıyor (filza ile kurduğum tweakler sildim aynı)

xfury

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
İos 14.4 için spotfiy++ tweakli spotfiy nasıl kurabilirim

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
o zaman güncelleyeceksiniz. başka yol yok. zaten checkrain var telefonunuza. 14.4.1 wilkommen.
Checkrainin çalışma sistemini tam anlamadım ben, şimdi 6s imi 14.4.1 e dfu modda yüklesem temiz olarak. Checkrain direkt jb yapabiliyor mu benim telefona?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
6s 14.4.1 var. donanımsal olduğu için hangi sürüm çıkarsa genelde oluyor.

RimeX

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
6s 14.4.1 var. donanımsal olduğu için hangi sürüm çıkarsa genelde oluyor.
Anladim bu donanimsal bir jailbreak araci yani ios surumu cok da onemli degil 6s icin. Sanirim iOS 14 6s icin son ios release i, hali hazirda developer account imzami da 1 sene daha uzatmisken, chimera ile iyi bir jailbreak deneyimim var, bakalim cok mecbur kalirsam dediginiz gibi ios 14 wilcommen.

kalamara

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaha bende ios14.4.1 var. Düşük pil modunda kullanıyorum hep. Yoksa batarya 40dakka dayanmıyor. 10 15 saniyede ekran kararıyor hareketsiz olunca. Bu süreyi uzatacak kapatacak bir tweak arıyorum
Mesaj düzenlendi:

İos 14.4 için spotfiy++ tweakli spotfiy nasıl kurabilirim
Mağazadan Normal spotify indirip üstüne spotify++ tweakini atın ben öyle kullanıyorum

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Şu ses kısıldı problemini kapatan bir tweak var mı?
AB ses düzeyi ile bir alakası yok. Baya bir araştırdım bu mevzuyu, eksik olmasın Apple böyle bir uygulama sokmuş yürürlüğe. Kulaklık kullananlar için haftalık belli bir desibele ulaştığında otomatik olarak belli periyodlarda sesi yarıya indiriyor cihaz.
Nasıl çözebilirim?
Bunu da ekteki gibi özetlemişler sağolsunlar.

Ekli dosyalar

• 184.6 KB Görüntüleme: 19
Son düzenleme:

kalamara

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Şu ses kısıldı problemini kapatan bir tweak var mı?
AB ses düzeyi ile bir alakası yok. Baya bir araştırdım bu mevzuyu, eksik olmasın Apple böyle bir uygulama sokmuş yürürlüğe. Kulaklık kullananlar için haftalık belli bir desibele ulaştığında otomatik olarak belli periyodlarda sesi yarıya indiriyor cihaz.
Nasıl çözebilirim?
Bunu da ekteki gibi özetlemişler sağolsunlar.
Ios surumun kac 14.4de oto kapatiyordu 14.4.1de ayarlardan kendin kapayip acabiliyorsun

Tips
Tips
Üst Alt