Neler yeni

unc0ver for iOS 13.5

unc0ver for iOS 13.5
Detaylar ana konudan aktarıldı
unc0ver - iOS 13.5

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Sürüm
11.3
Arayanlar için 2 tane buldum. İlki daha işlevsel.

iMobile Features :

ColorCodedLogs :

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
10.3
Arayanlar için 2 tane buldum. İlki daha işlevsel.

iMobile Features :

ColorCodedLogs :
İlginç ikisini ard arda yükledim birbirine bağımlı iki tweak ama, birini siliyor. İkincisi log da mı renk yapıyor, yerini bulamadım.
Kardeş textyle ayarında bi tweak te bulsana

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Son düzenleme:

SaianSS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sürüm
13.1.1
Klavyedeki herhangi bir tuşa çift tıklayıp, önceden ayarlı istenen kelimeyi yazan bir tweak vardı, adını hatırlayamadım. Bileğisin olan var mı?
Birde ana ekrandaki simgeleri istediğimiz yere koymanin yolu var mı? SpringtomiZe de böyle bir ayar varsa da buladım. Teşekkürler

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
10.3
Klavyedeki herhangi bir tuşa çift tıklayıp, önceden ayarlı istenen kelimeyi yazan bir tweak vardı, adını hatırlayamadım. Bileğisin olan var mı?
Birde ana ekrandaki simgeleri istediğimiz yere koymanin yolu var mı? SpringtomiZe de böyle bir ayar varsa da buladım. Teşekkürler
Doublecut

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

emre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sa, uygulamanın üstüne basılı tutunca safe modda açan tweak var mı ?

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sürüm
11.3
merhaba arkadaşlar, önceden kullandığım fakat adını unuttuğum bir tweak vardı , yanlış hatırlamıyorsam en son 9.3 te kullanmıştım. ana ekranı sağa veya sola kaydırdığınızda hangi taraf olduğu hiç fark etmiyordu, tekrar başa dönüyordu ekran son sayfaya geldiğinde devam edip ilk sayfadan sürekli döngü halinde yani sonsuz bir şekilde kaydırabiliyordum. bu tweakin adını bilen varmı

nededinsen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.4.8
iyi forumlar.
telefonla herhangi bir görüşme yaparken aynı zamanda bir video izlediğim zaman videonun sesi kısılıyor, tuşlar ile artırmaya çalıştığımda ise görüşmenin sesini sonuna kadar artırıyor fakat videonun sesi hala aynı seviyede kalıyor ve maalesef bunu artırmanın normal bir yolu yok. yani androidlerde olduğu gibi uygulamanın, bildirimlerin, aramanın seslerini ayrı ayrı değiştirme yapamıyoruz. bununla alakalı herhangi bir tweak var mı?

not: iphone 6/12.4.8

Tyurdasucu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Sürüm
13.1.1
Arkadaşlar merhaba iOS 14.0.1 için liberty lite tarzı bir bypass tweak'i varmı acaba liberty henüz bu sürümde çalışmıyor varsa lütfen yeşillendirin..

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
10.3
Ben BlockYouX kullanıyorum çok memnunum hiçbir sıkıntısı yok, hatta sistem çapında (uygulamalar dahil) engelleme yapabiliyor.

Not: Cihazı restart ettikten sonra bir defa silip tekrar kurulması gerekiyor. Yoksa internete çıkamıyor cihaz.
repring yaptım, sildim BlockYouX i, sonra tekrar yükledim şimd,lik sorun yok

Tips
Tips
Üst Alt