Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Call bar çok seviyordum.İos 14 de callbara ihtiyaç kalmadı.Ama karşı taraf telefonu açtığında titriyodu bu özellik yok.Bunu yapan bi tweak var mı

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
Call bar çok seviyordum.İos 14 de callbara ihtiyaç kalmadı.Ama karşı taraf telefonu açtığında titriyodu bu özellik yok.Bunu yapan bi tweak var mı
İos 13 görünüyor ama deneyebilirsiniz.

hakan_murat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
herkese merhaba arkadaşlar face id ile yüzünüzü okuttuktan sonra direk ana ekranın gelmesini sağlayan tweak varmı teşekkürler

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
telefon araması geldiğinde video kaydını durdurmayan tweak var mı?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Öyle birşey olamaz hocam malesef.
callbarxs iosun önceki sürümlerinde bunu yapıyordu ama ios 13.5 a geçince apple bunun önüne geçti. Belki bunun bir açığı vardır diye sordum, teşekkür ederim yanıtınız için.

Buro27

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Maç izlemek içim tweak var mı kodide izlenmiyo sanırım artık

serhanengina

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 4
bu aksesuar desteklemiyor hatasını nasıl kaldırabilirim . ios 7.1.2

westlain61

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İos 13.4 ve üzeri sürümlerde GameSir tarzı cihazları çalıştıracak bir Tweak var mi? Çözümü yok mu bu sorunun?

hknst

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
lockscreen tweak önerisi verebilir misiniz?

ios 14.1 6s+ için checkra1n

harun.tvh

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba. Acaba İos 13 e göre, bu iOS 14 de olan iphone arkasına dokununca ekran görüntüsü vs. alabilen Tweak var mi? Teşekkürler.

mkafkef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
arkadaslar merhaba, gunlerdir ugrasiyorum ipadify tweak kurmustum sorunsuz calisiyordu 2 haftadir calismiyor buna benzer 13.6.1 surumune uyan titan tweak kurdum oda calismadi benim sorunum sadece youtube ile alakali diger her sitede calisiyor ekran videosu paylastim yardimci olursaniz cok sevinirim forumlarindan yardim istedim kimse orali olmadi

halilbicakci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Merhaba; ios 14.4 de whatsapp profil resimlerini otomatik olarak rehbere ekleen bir uygulama var mı acaba ? Teşekkürler

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
arkadaslar merhaba, gunlerdir ugrasiyorum ipadify tweak kurmustum sorunsuz calisiyordu 2 haftadir calismiyor buna benzer 13.6.1 surumune uyan titan tweak kurdum oda calismadi benim sorunum sadece youtube ile alakali diger her sitede calisiyor ekran videosu paylastim yardimci olursaniz cok sevinirim forumlarindan yardim istedim kimse orali olmadi
youtubedeki videoyu tv ye aktarmak istiyorsanız uygulama var. tubio

mkafkef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
youtubedeki videoyu tv ye aktarmak istiyorsanız uygulama var. tubio
yok tvye aktarmak degil ekran videosu ekliyorum yapmak istedigimi, youtubede olmuyo sadece 2 hafta onceye kadar oluyodu simdi youtube dair hangi tweaki yukluyosam hic bisey calismiyor
Mesaj düzenlendi:

shuffle vardı ios 14 desteği geldiyse bakabilirsiniz.
video izlerken bi simge cikiyodu videoyu kucultup ana ekranda istedigimi yapabiliyodum

mkafkef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6S
dedigim uygulamada youyube sorunsuz aktarıyor.
repo bilgisi paylasabilirmisiniz
Mesaj düzenlendi:

dedigim uygulamada youyube sorunsuz aktarıyor.
hangi tweak icin soyluyorsun? shuffle kurdum o tweakleri bir arada toplayan tweak tubio'da tvye yada pcye yansitma, benim soyledigim bunlar degildi ekran videosu paylasmistim gorunmuyormu?

Son düzenleme:

alpine_2934

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
yok tvye aktarmak degil ekran videosu ekliyorum yapmak istedigimi, youtubede olmuyo sadece 2 hafta onceye kadar oluyodu simdi youtube dair hangi tweaki yukluyosam hic bisey calismiyor
Mesaj düzenlendi:

video izlerken bi simge cikiyodu videoyu kucultup ana ekranda istedigimi yapabiliyodum
cercube yapıyor pip özelliği ile

Tips
Tips
Üst Alt