Neler yeni

unc0ver for iOS 13.5

unc0ver for iOS 13.5
Detaylar ana konudan aktarıldı
unc0ver - iOS 13.5

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Rookie

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Sürüm
13.3.1
Çok teşekkür ederim, Bide şu batarya tweak’ini bulmam lazım. Yada herhangi bir batarya tweak’i

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Fotoğraftaki tweak değil ama arkrome’u deneyebilirsin gayet iyi özellikle çentikli cihazlarda pil yüzdesi gözüküyor

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Sürüm
12.4
Fotoğraftaki tweak değil ama arkrome’u deneyebilirsin gayet iyi özellikle çentikli cihazlarda pil yüzdesi gözüküyor
Pil simgesini değiştirebileceğim alkaline tarzında farklı bir tweak var mı peki?

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
11.3.1
bildiğim tüm arama başladığında telefonu titreten uygulamaları denedim ama titremiyor bir türlü, neden olabilir ya da şunu dene dediğiniz bir şey var mı?

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.4.4
Telefondaki en üst tarafı(pil durumu saat wifi) istediğimiz uygulamada kaldırıp uygulamayı tam ekran kullanabileceğimiz bir tweak var mıdır?
İp6 12.4.6

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.4.4

Kilit ekranı tarih saati bu konuma nasıl getirebilirim. Bildirim yokken böyle ,geldiğinde ise eski halinde gözüksün

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Sürüm
12.1.1
başlıkta görüldüğü gibi watusi alterantifi var mı watusi cok şarj tüketiyo telefonu cok ısındırıyor

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Sürüm
12.1.1
reklam engelleyen tweakler (mega uhb vb.) telefonu ısındırıyor pili tüketiyor diye bir şey duymuştum gerçek mi?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sürüm
12.1.1
reklam engelleyen tweakler (mega uhb vb.) telefonu ısındırıyor pili tüketiyor diye bir şey duymuştum gerçek mi?
Ben BlockYouX kullanıyorum çok memnunum hiçbir sıkıntısı yok, hatta sistem çapında (uygulamalar dahil) engelleme yapabiliyor.

✔

Not: Cihazı restart ettikten sonra bir defa silip tekrar kurulması gerekiyor. Yoksa internete çıkamıyor cihaz.

bhdrsvs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sürüm
12.4.4
O tweak’in alternatifi değil lakin cercube for youtube yapımcısından rocket for instagram var ücretsiz [ ]
İhtiyaçlarımı karşıladı sağ ol.
Mesaj düzenlendi:

EF35BF6A-21E5-41CB-A426-C64C0E4E4E81.jpeg
Docktaki ikonların arkasındaki o blurlu kısmı kaldırabileceğim bir tweak var mıdır?

Son düzenleme:

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Sürüm
12.1.1
Safari video oynatıcısındaki ekrana sığdır özelliğini youtubeye ekleyen bir tweak var mı?( videonun sağı ve solu biraz gözükmesin ama video tam ekran olsun

iPad mini 4 ios13.6

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sürüm
10.3.1
Ben BlockYouX kullanıyorum çok memnunum hiçbir sıkıntısı yok, hatta sistem çapında (uygulamalar dahil) engelleme yapabiliyor.

Not: Cihazı restart ettikten sonra bir defa silip tekrar kurulması gerekiyor. Yoksa internete çıkamıyor cihaz.
Ben 2 kere kurdum bu tweaği, her defasında whatsappda resim video göndermiyordu, silince düzeldi. Bunu da @kdrbrn kardeşin sayesinde öğrendim.
Ama dediğiniz yöntemi denemedim, eğer restart sonrası silip tekrar yüklemek çözümse, aslında iyi bir tweak

Tips
Tips
Üst Alt