Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Fotoğraftaki tweak değil ama arkrome’u deneyebilirsin gayet iyi özellikle çentikli cihazlarda pil yüzdesi gözüküyor
Pil simgesini değiştirebileceğim alkaline tarzında farklı bir tweak var mı peki?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

euphrates

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
bildiğim tüm arama başladığında telefonu titreten uygulamaları denedim ama titremiyor bir türlü, neden olabilir ya da şunu dene dediğiniz bir şey var mı?

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Telefondaki en üst tarafı(pil durumu saat wifi) istediğimiz uygulamada kaldırıp uygulamayı tam ekran kullanabileceğimiz bir tweak var mıdır?
İp6 12.4.6

disastercn

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

Kilit ekranı tarih saati bu konuma nasıl getirebilirim. Bildirim yokken böyle ,geldiğinde ise eski halinde gözüksün

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
başlıkta görüldüğü gibi watusi alterantifi var mı watusi cok şarj tüketiyo telefonu cok ısındırıyor

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
reklam engelleyen tweakler (mega uhb vb.) telefonu ısındırıyor pili tüketiyor diye bir şey duymuştum gerçek mi?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
reklam engelleyen tweakler (mega uhb vb.) telefonu ısındırıyor pili tüketiyor diye bir şey duymuştum gerçek mi?
Ben BlockYouX kullanıyorum çok memnunum hiçbir sıkıntısı yok, hatta sistem çapında (uygulamalar dahil) engelleme yapabiliyor.

✔

Not: Cihazı restart ettikten sonra bir defa silip tekrar kurulması gerekiyor. Yoksa internete çıkamıyor cihaz.

bhdrsvs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
O tweak’in alternatifi değil lakin cercube for youtube yapımcısından rocket for instagram var ücretsiz [ ]
İhtiyaçlarımı karşıladı sağ ol.
Mesaj düzenlendi:

EF35BF6A-21E5-41CB-A426-C64C0E4E4E81.jpeg
Docktaki ikonların arkasındaki o blurlu kısmı kaldırabileceğim bir tweak var mıdır?

Son düzenleme:

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Safari video oynatıcısındaki ekrana sığdır özelliğini youtubeye ekleyen bir tweak var mı?( videonun sağı ve solu biraz gözükmesin ama video tam ekran olsun

iPad mini 4 ios13.6

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ben BlockYouX kullanıyorum çok memnunum hiçbir sıkıntısı yok, hatta sistem çapında (uygulamalar dahil) engelleme yapabiliyor.

Not: Cihazı restart ettikten sonra bir defa silip tekrar kurulması gerekiyor. Yoksa internete çıkamıyor cihaz.
Ben 2 kere kurdum bu tweaği, her defasında whatsappda resim video göndermiyordu, silince düzeldi. Bunu da @kdrbrn kardeşin sayesinde öğrendim.
Ama dediğiniz yöntemi denemedim, eğer restart sonrası silip tekrar yüklemek çözümse, aslında iyi bir tweak

bhdrsvs

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Instagram ++ güncellenmiş crash hatası giderilmiş.

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba, page dots kısmını değiştiren bir paket vardı normal nokta yerine sürüklenen kısa çizgi oluyordu. O tweakin ismin neydi? Teşekkürler.

ceticet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
13.5.1 yüklü jb yaptım. Herhangi bir şekilde downgrade yapma şansım var mıdır? İmzalar kapalı.

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İnstagramda seni takipten çıkan insanları görmek için bir tweak var mı ya da uygulama?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İnstagramda seni takipten çıkan insanları görmek için bir tweak var mı ya da uygulama?
Tweak yok fakat Reports+ diye bir uygulama var fakat güvenilir değil, sizin sorumluluğunuza ait.

JailStar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
ios12 için relocate var mı veya alternatifi reposu ile verirseniz mutlu olurum

ghostt123

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba, instagramı sürüm düşürmek istiyorum bunun için tweak var mı ? iphone 5s IOS 12.4.8 sürüm

Tips
Tips
Üst Alt