Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bildirimlere tikladigimda direkt acacak tweak var mi. Videodaki gibi olmasini istemiyorum. Uncover jb de tweak olmadan bu sekilde aciliyordu. Checkra1n gecince videodaki gibi oldu.

Ekli dosyalar

Ace

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşım ne diye tekrarlayıp duruyorsun ortaya laf çarpıtıyorsun? benzeri uygulama olduğunu bilen biri varsa sana yanıt verir değil mi ? Yoksa diye herkes sana "yok" diye yanıt mı vermesini istiyorsun yoksa ?
Yok demek çok mu zor.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Ace

Ücretli tweakler ücret vererek alınır...!!

ücretsiz istiyorsan geliştirici ile iletişim sağlayın...

Ace

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Ace

Ücretli tweakler ücret vererek alınır...!!

ücretsiz istiyorsan geliştirici ile iletişim sağlayın...
glow benzeri ücretsiz bir uygulama varmıdır acaba?
Dikkat etmiş olsaydınız benimde soruyu sorarken benzeri bir ücretsiz uygulama varmı dediğimi anlardınız. Ücret vererek alınan bir uygulamayı sormadım.!!!
Yoksa zaten direk bunu nasıl ücretsiz kullanırım derdim. Herneyse sanırım yok benzeri bir uygulama yok. Teşekkürler.

Darkweeb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ücretsiz geçici de olsa numara alıp sms ile kod gönderebileceğim numara veren bir site uygulama varmı?

Se7Touch

> Se7Mod <
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 8 Plus
Apple Store amerika marketinde TextNow isimli bir uygulama var dostum, market bilgilerinden bölgeni ABD olarak değiştirirsen arama sonuçlarında görünecektir.

ivez

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Apple Store amerika marketinde TextNow isimli bir uygulama var dostum, market bilgilerinden bölgeni ABD olarak değiştirirsen arama sonuçlarında görünecektir.
Burdan alınan numaralar ile whatsapp business olmadı bende bi türlü, hatta Dingtone programı ile ücretli Amerika numarası aldım, o uygulamada üç kağıtçı çıktı, eskiden Whatsapp Business + texnow süper çalışırdı, şimdi maalesef

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Snapchatte puan hilesi yapabileceğim bi tweak var mıdır

CankatToprak97

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
iOS 12.1.4 sürümüm unc0ver jailbreak kullanıyorum. Velox tweaki iOS 13 istiyor, acaba iOS 12 için olan alternatifi var mıdır Velox’un? Cevaplarınızı bekliyorum.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11

İşaretlemiş olduğum SAAT ve PİL özelliklerini hangi tweak yada tweak’lerde bulabilirim?

Wehemod1

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Instagram++ alternatifi güzel tweak var mıdır?
O tweak’in alternatifi değil lakin cercube for youtube yapımcısından rocket for instagram var ücretsiz [ ]

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

İşaretlemiş olduğum SAAT ve PİL özelliklerini hangi tweak yada tweak’lerde bulabilirim?

NicebarX tweaki

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
O tweak’in alternatifi değil lakin cercube for youtube yapımcısından rocket for instagram var ücretsiz [ ]
son zamanlarda rockette de bi salaklık baş gösterdi. Birkaç tıklamadan sonra pasifize durumuna düşüyor, kendi uygulama içinde kamerayı açtırıp kendiliğinden kapanma durumu oluyor.

HamzaC.

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
NicebarX tweaki

Çok teşekkür ederim, Bide şu batarya tweak’ini bulmam lazım. Yada herhangi bir batarya tweak’i

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
son zamanlarda rockette de bi salaklık baş gösterdi. Birkaç tıklamadan sonra pasifize durumuna düşüyor, kendi uygulama içinde kamerayı açtırıp kendiliğinden kapanma durumu oluyor.
Bende de aynısı oluyor

sxha951

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar whatsappda fotoğrafları kalite bozulmadan gönderme ve de profil fotoğrafını kaliteli yükleme gibi bir tweak var mıdır?

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar whatsappda fotoğrafları kalite bozulmadan gönderme ve de profil fotoğrafını kaliteli yükleme gibi bir tweak var mıdır?
Android - iOS arasında fotoğraf kalitesi düşmeden paylaşım yapılabilecek bi yer var mıdır

Taninmis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 4
Merhaba ipad için youtubede videolari buyutebileceğim yani videonun sağından ve solundan biraz kırpıyor sonra tam ekran oluyor ya safarideki oynaticida var. Öyle bir tweak var mı?

ataberkycl91

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Çok teşekkür ederim, Bide şu batarya tweak’ini bulmam lazım. Yada herhangi bir batarya tweak’i

Fotoğraftaki tweak değil ama arkrome’u deneyebilirsin gayet iyi özellikle çentikli cihazlarda pil yüzdesi gözüküyor

Tips
Tips
Üst Alt