Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

kiska

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Image-1.jpg

snapchatle ilgili cydiadan hic bisi yuklemedim ama surekli bu cikiyo sizce hangi tweak etkilemis olabilir

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Tweaklardan kaynaklı değil telefonun jailbreakli olduğu için bu hatayı veriyor. Liberty lite isimli tweaki kur ve içinden Snapchat i seç düzelecektir.

EAbelieve

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Slm Beyler ( App admin ) Ios 13 calisan alternatif uygulama varmi

Memmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
İyi akşamlar, eskiden iOS klavyesinin üzerine numaraları eklediğimiz bir tweek vardı ama ismini hatırlamıyorum. Bileniniz var mı ve hala çalışıyor mu? Teşekkürler.

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ControlCenter’a ikinci sayfayı aktif eden tweak hangisi️iOs 13
Duo var bende ama ikinci sayfa çalışmıyor

2 - iPhone X iOs 13 orjinal klavyeyi renklendiren tweak bilen

Son düzenleme:

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
pipenabler ios 13 de calisiyor julioverne reposunda .birde forceinpicture var ikiside 13.3 de denenmistir
Pipenabler 12.4 de çalıştoramadım videoyu küçültüyor ama oynatmıyor play tuşuna basıyom oynamıyo tekrar sayfasına dönünce oynuyo varmı düzeltme şansımız

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Smoothcursor ios 13’ü sorunsuz kullanan var mı? Bende sadece ayarlar arama kısmında çalışıyor!

hannelore77

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Pipenabler 12.4 de çalıştoramadım videoyu küçültüyor ama oynatmıyor play tuşuna basıyom oynamıyo tekrar sayfasına dönünce oynuyo varmı düzeltme şansımız

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Pipenableri sil forceinpictureyi Kur

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ios 12 chimera da kullandığım tweaklerin sürümünü düşürebileceğim bir önceki sürüme çekebilme imkanı veren bir tweak var mı ?

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Notch için notification tweaki vardı köşelerde simge olarak görünüyordu kaç bildirim geldiyse hatırlayan var mi?

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Notch için notification tweaki vardı köşelerde simge olarak görünüyordu kaç bildirim geldiyse hatırlayan var mi?
Notchification
Beautiful animated notifications for all device
1583860299219.jpeg

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Notchification
Ekli dosyayı görüntüle 16438
[/QUOT
Notchification
Ekli dosyayı görüntüle 16438
Hayır maalesef ondan bahsetmiyorum bildirim sembollerinin sağ veya sol köşeye dot olarak görünmesinden bahsediyorum teşekkür ederim yine de ilginize yani eski opennotifier gibi

Son düzenleme:

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Instagram için sürekli revoke olmayan bir versiyon var mı?Orjinal uygulamaya da giremiyorum üzgünüz isteğinizi gerçekleştiremiyoruz yazıyor

emre2516

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
herkese merhaba arkadaşlar instagram da takip etmediğim bi insanın profilini-içeriklerini görebilceğim çığır açan bi tweak falan var mı?

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ios 12 chimera da kullandığım tweaklerin sürümünü düşürebileceğim bir önceki sürüme çekebilme imkanı veren bir tweak var mı ?
Chimera kullanıyorsan ve Cydia geçmediysen Sileo var. Sileo da tweake gir, kur bölümüne basılı tutarsan eski versiyonlar ekrana gelir. Oradan sürüm düşürebilirsin.

Instagram için sürekli revoke olmayan bir versiyon var mı?Orjinal uygulamaya da giremiyorum üzgünüz isteğinizi gerçekleştiremiyoruz yazıyor
Revoke derken ?

herkese merhaba arkadaşlar instagram da takip etmediğim bi insanın profilini-içeriklerini görebilceğim çığır açan bi tweak falan var mı?
Şu an da böyle bir şey yok. Teknoloji daha o kadar ilerlemedi. :D

Tips
Tips
Üst Alt