Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Bu uygulama, benim dediğim tweak.

Bağımlı tweakleri kurdun mu ? uasharedtools, uasharedtools11'i ?
Hepsi kurulu. Reboot edip yeniden jb yaptım. Uygulamaların eski sürümlerini denedim... tuhaf bir durum gerçekten.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaslar ios 12 deki gibi yazinin uzerine basili tutuldugunda buyutec cikaran tweak varmi? İos13 teki klavyeye basili tutup kaydirmaya alisamadim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Muhammeddqn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Onu yaptım cihaz elmada kaldı maalesef suan arkadasın telefonundan yazıyorum

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bunun sebebini bilen var mı
Mesaj düzenlendi:

Video açılmıyor ama pandahelper adlı uygulamadan İnstagram + indirince açılıyor gibi oluyor fakat yeniden arayüze dönüyor açılıp kapanıyor yanş

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

bunyaminbehar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro Max
Mesaj düzenlendi:

Video açılmıyor ama pandahelper adlı uygulamadan İnstagram + indirince açılıyor gibi oluyor fakat yeniden arayüze dönüyor açılıp kapanıyor yanş
Sanırım forum paralı olmuş. Hesap satın alınınca yardım ediliyor. Kaç soru sordum ama ilgilenen olmadı. Bence çok acilse işin para öde hallederler.

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sanırım forum paralı olmuş. Hesap satın alınınca yardım ediliyor. Kaç soru sordum ama ilgilenen olmadı. Bence çok acilse işin para öde hallederler.

Haklısın bende instadan dolayı muzdaribim yardım eden yok

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max

özel yardım için zaten zamanımız olunca yardım ediyoruz. Birebir yardımlarda bağış beklentimiz ister istemez oluyor. Bunu bile çok gören tipler var. Geçmiş olsun. Elmanın çözümü genelde itunes ile güncellemedir. iyi forumlar.
not: hangi iş dalında hayatınızı sürdürüyorsunuz hocam sormamda sakınca var mı?

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Haklısın bende instadan dolayı muzdaribim yardım eden yok
++ uygulamaları asla önermiyoruz. sürekli sorun ve sürekli sıkıntı çıkarıyorlar. Geliştiricisine yazarsanız sorunları güncelleyip belki sorunlarınızı çözer. Normalde instagram açılıyor ve instagram++ ile açılmıyorsa son sürüm instagram kullandığınızdandır. sürüm düşürün belki sorun gider. o zaman da insta izin vermiyor diye hatırlıyorum. yani kısır döngüdesiniz.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Mesaj düzenlendi:

Uygulamanın imzası silinmiş...o tür sitelerden yüklenen uygulamalarda normal

tan3r

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İyi akşamlar. Kilit ekranında gelen bildirimi biraz daha aşağıda tutmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim. Gördüğünüz gibi temanın üzerini kapatıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hrfat

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Adamlardaki rahata bak ya :D Siz önce forum nasıl kullanılır amacı nedir onu öğrenin. Kimseye yardım etmiyor diye sitemde bulunamaz sınız. Yazarsın cevap veren olursa olur. Olmazsa olmaz.

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Adamlardaki rahata bak ya :D Siz önce forum nasıl kullanılır amacı nedir onu öğrenin. Kimseye yardım etmiyor diye sitemde bulunamaz sınız. Yazarsın cevap veren olursa olur. Olmazsa olmaz.
Tm

aaltnts

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar iPhone X'de dock kısmını şeffaf yapan bi tweak var mı? Bulamadım bi türlü.

aaltnts

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ekli dosyayı görüntüle 16480
telefonu sessize ya da sesliye almaya yarayan tuşu kapatıp açtığımda ekranda beliren bu simgeyi kaldırabilmeme ya da "pencilchargingindicator" tweaki gibi yukarıda bir bar şeklinde gösterebilen bir tweak yok mu?

iphone 6/12.4.5

edit: packix reposundaki ringer13 tweaki ile sorunumu çözdüm. iyi forumlar.
Dostum sonus12 diye bi tweak var. Onu kullan pişman olmazsın

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Herkese güzel forumlar
Bu eski iPhoneları iPhone X gibi yapan birkaç tane tweak var, en kullanışlı olanı hangisidir diye merak ediyorum

Gestures13
LittleX
MiniXS
Home Gesture

Hangisi daha kullanışlı acaba ?

Telefon 13.3.1 JB iPhone 6s

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
instagram en fazla 5 hesaba kadar giriş izni veriyor. Ama benim 10 hesabım var. Tek seferde hesaplar arası geçiş yapabileceğim bir tweak var mı? Rocket te böyle bir ayar olmadığını gördüm.
Hocam rockete nasıl giriş yapıyorsun ki

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Daha önce sorulmuş olabilir
İos 13 ile uyumlu tweakler listesi gibi bi şey var mı acaba ?
Yeni geçtim iOS 13.3.1 için neleri yüklememem gerektiğini bilmiyorum

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ekli dosyayı görüntüle 16480
telefonu sessize ya da sesliye almaya yarayan tuşu kapatıp açtığımda ekranda beliren bu simgeyi kaldırabilmeme ya da "pencilchargingindicator" tweaki gibi yukarıda bir bar şeklinde gösterebilen bir tweak yok mu?

iphone 6/12.4.5

edit: packix reposundaki ringer13 tweaki ile sorunumu çözdüm. iyi forumlar.
Ses göstergesini değiştiren bir sürü tweak mevcut. Onlardan birini kursanız bu ekran ile karşılaşmazsınız.

Herkese güzel forumlar
Bu eski iPhoneları iPhone X gibi yapan birkaç tane tweak var, en kullanışlı olanı hangisidir diye merak ediyorum

Gestures13
LittleX
MiniXS
Home Gesture

Hangisi daha kullanışlı acaba ?

Telefon 13.3.1 JB iPhone 6s
13'de en iyisi Little11 benim kullandığım. Diğerleri de iyi Gestures13 vs ama ayarlara gelmiyor, özelleştirmeye izin vermiyor. İstediğim sonucu elde edemiyorum o yüzden.

Hocam rockete nasıl giriş yapıyorsun ki
Giriş yok. Sadece reklamları engellemek için hesap açıp, giriş yapıyorsun. Bu da diğer özelliklere bir şey katmıyor.

Daha önce sorulmuş olabilir
İos 13 ile uyumlu tweakler listesi gibi bi şey var mı acaba ?
Yeni geçtim iOS 13.3.1 için neleri yüklememem gerektiğini bilmiyorum

Miritun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ses göstergesini değiştiren bir sürü tweak mevcut. Onlardan birini kursanız bu ekran ile karşılaşmazsınız.

13'de en iyisi Little11 benim kullandığım. Diğerleri de iyi Gestures13 vs ama ayarlara gelmiyor, özelleştirmeye izin vermiyor. İstediğim sonucu elde edemiyorum o yüzden.

Giriş yok. Sadece reklamları engellemek için hesap açıp, giriş yapıyorsun. Bu da diğer özelliklere bir şey katmıyor.

Hocam ben instagram rocketi indirince aşağıdaki resim çıkıyor.Telefon jailbreaksız ve iPhone 7-13.3.1 yani olmuyor instagramda erişim sıkıntım var.

Ekli dosyalar

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam ben instagram rocketi indirince aşağıdaki resim çıkıyor.Telefon jailbreaksız ve iPhone 7-13.3.1 yani olmuyor instagramda erişim sıkıntım var.
Geçen de dedim yine diyorum. Bu Rocket'i indirdiğin siteler her zaman düzgün sonuç vermeyebilir. Bir gün olur on gün olmaz. Güvenilir değil bu siteler.

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Peki bir çözüm de yok mu
JailBreak yapıp tweak olarak kurmalısın çözüm olarak. Bilmiyorsan önce araştırma yap, bilgi sahibi ol. Nedir, nasıl yapılır, ne işe yarar vs öğren önce. Forumda konuları mevcut.

Tips
Tips
Üst Alt