Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

onrsytkn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba,ekran görüntüsü alamıyorum her yolu denedim sizde de öyle mi ?
Ekran görüntüsü alma tuş kısayolunu kullandığın tweak iPhone X gibi telefonların ekran görüntüsü alma tuş kombinasyonuyla değiştirmiş olabilir .

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yakupsumer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ekran görüntüsü alma tuş kısayolunu kullandığın tweak iPhone X gibi telefonların ekran görüntüsü alma tuş kombinasyonuyla değiştirmiş olabilir .

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Evet olabilir hocam. Benim ayarlar şu şekilde
F38A1B84-4471-43C6-B1BE-B4507B0C5325.png

yakupsumer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Cihaz 7plus 13.3 için Face id tweaki var mıdır?

pacemaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
merhaba, fake location için tweak var mı? aklocationx i yükledim ama ayarlardan girince şu hatayı alıyorum there was an error loading the preference bundle for aklocationx

merhaba tekrardan, böyle bir programı hala arıyorum yardımcı olabilecek var mı?

yakupsumer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
merhaba, fake location için tweak var mı? aklocationx i yükledim ama ayarlardan girince şu hatayı alıyorum there was an error loading the preference bundle for aklocationx

merhaba tekrardan, böyle bir programı hala arıyorum yardımcı olabilecek var mı?
LocationFakerX

yakupsumer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bu ücretsiz mi? Lisans istedi yükledim de şimdi
Normalde kullanmadığım için pek anlamadım ama ugulamada yeri işaretledikten sonra normal haritadan bakın konumuzun değişmesi lazım

Lisans yapmanız için uyarı verecek ancak Try to Register seçeneği ile sorunsuz kullanabiliyorsunuz.

Son düzenleme:

pacemaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Normalde kullanmadığım için pek anlamadım ama ugulamada yeri işaretledikten sonra normal haritadan bakın konumuzun değişmesi lazım

Lisans yapmanız için uyarı verecek ancak Try to Register seçeneği ile sorunsuz kullanabiliyorsunuz.
Lisans olmadan arctic ocean a çevrilecek konum diyor :D

appleios

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Selam arkadaşlar,
Cihazımızda arkada çalışan a’dan z’ye tüm uygulamaları gösteren ve gösterdiği rakamları kolay analiz edebileceğim bir tweak varmıdır?

Amacım: cihazıma yüklediğim tweaklarin ne kadar RAM harcadığını yani cihazımı ne kadar yorduğunu öğrenmek istiyorum. En azından çok fazla RAM tüketen tweaklerden fedakarlık yapabilmem için bunu görmem gerekir. Böyle tweak var ise paylaşırsanız çok sevinirim 👏

aqhmet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar iyi günler Klavyenin rengini değiştiren ve klavyenin üst kısmına numerik tuşlar ekleyen tweak varmı çalışan
İos 13.1.3 iphone 11

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar oyunlarda yapabileceğim hız hilesi varmı. Oyun içindeki süreyi hızlandıran bi tweak.

Hamzaai

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Bi tweak yardımı lazım. Mirmir tweakini bilen vardır illaki. Öyle bişeyi telefonda çok istiyorum ama yok maalesef. Bunun gibi çalışan bir not uygulaması veya tweakine ihtiyacım var. Arka planda youtube oynayacak ama videoyu izlerken küçük pencere tarzı bişeyde not almama imkan verecek. Var mı böyle bişey bileniniz

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@Hamzaai aslında bu dediğinizi pullover tweak ile yapabilirsiniz. Ekranın yanından kısa yoldan yeni bir pencede işinizi halledebilirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hannelore77

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bi tweak yardımı lazım. Mirmir tweakini bilen vardır illaki. Öyle bişeyi telefonda çok istiyorum ama yok maalesef. Bunun gibi çalışan bir not uygulaması veya tweakine ihtiyacım var. Arka planda youtube oynayacak ama videoyu izlerken küçük pencere tarzı bişeyde not almama imkan verecek. Var mı böyle bişey bileniniz
pipenabler ios 13 de calisiyor julioverne reposunda .birde forceinpicture var ikiside 13.3 de denenmistir

yakupsumer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Oyunlarda reklam engelleme tweaki var mıdır? ios 13

Son düzenleme:

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Merhaba.
uzun ekran görüntüsü alma tweaki vardı adını hatırlayamıyorum. Bilen var mı? İos 13.3 uyumlu.

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Cok sağol yükleyince resprng den sonra dondu tekrar resprng yaptı bi sorun yok gibi ama ios 13.3.1 de xen html tam uyumlu değil daha sanırım o yapıyor
Mesaj düzenlendi:

Arkadaşlar iyi günler Klavyenin rengini değiştiren ve klavyenin üst kısmına numerik tuşlar ekleyen tweak varmı çalışan
İos 13.1.3 iphone 11
Bark var siyah yapar birde nudekeys var o şampiyonlar ligi gibidir ne istersen yaparsın ama numaraları yukarı almak sağlam bi tweak ister onda bilgim yok

Tips
Tips
Üst Alt