Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

rvp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar Starbucks uygulamasında jailbreak hatası vermesini engellicek bir tweak varmıdır? Liberty vs denedim olmadı

defjeam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar toneenabler tweaki 13.3 te çalışmıyor indirdiğimiz mp3 ü zil sesi yapabileceğim bir tweak veya yöntem varmı

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
NewTerm çalışıyorsa sırayla
Kod:
su
alpine
uicache
Yazın enter e basın
Yada PowerSelector kurun ve uicache yapın
Newterm açılmıyor. Çözdüm hocam sağolasın. Reinstall cydia yaptım düzeldi. Durduk yere cydia bozulmuş :(

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Newterm açılmıyor. Çözdüm hocam sağolasın. Reinstall cydia yaptım düzeldi. Durduk yere cydia bozulmuş :(
Senin Cydia önceden bozulmuş onun için NewTerm çalışmadı sende Başka bir terminal kurmak istedin :)) bunları önceden söylemen gerekiyordu...

BeyazPrensliAt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Gestures13lite’ı nereden buldun lütfen repo verir misin 2 gündür arıyorum bulamıyorum. Ben de de klavyenin altında boşluk oluyor :(
hocam ''gestures13'' klavyeyi öyle yapıyomuş ama ben çok seviyorum kaldırmakta istemiyorum ne yapmam lazım acaba
edit:''gestures13lite'' yükleyince sorunum çözüldü sağolun teşekkür ederim iyi forumlar

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Senin Cydia önceden bozulmuş onun için NewTerm çalışmadı sende Başka bir terminal kurmak istedin :)) bunları önceden söylemen gerekiyordu...
Hocam cydianın bozulduğunu anlamadım ki. Başka tweak kuruyordu. Güncellemeleri yapıyordu. Herşeyi düzgün gibi görünüyordu. Meğersem değilmiş :) neyse çözüldü çok şükür. Teşekkürler ilginiz için

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Gestures13lite’ı nereden buldun lütfen repo verir misin 2 gündür arıyorum bulamıyorum. Ben de de klavyenin altında boşluk oluyor :(
GestureLite13
为旧设备开启iPhoneX手势,支持iOS13,转为国人定制,键盘抬高一点以防打字时误触手势,微信底部抬高一点以防发送语音时误触
1583130296116.jpeg

yakupsumer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam GestureLite13 tweaki Ios 13.3 sürümünde biraz sıkıntılı bilginize, baya baya ekranımı kitledi zor sildim valla. Onun yerine MiniXS kullanabilirsiniz şuan bir sorun çıkmadı

pacemaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
merhaba, fake location için tweak var mı? aklocationx i yükledim ama ayarlardan girince şu hatayı alıyorum there was an error loading the preference bundle for aklocationx

bysmail

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İos 13 icin gelen mesajlari sola tek kaydirma hareketi ile onay istemeden silen tweak var mi.

Mewlutuzun

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar kolay gelsin telefonun orta tuşuna basınca ekranı küçükken tweak vardı ismini hatırlayan varmı
Mesaj düzenlendi:

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam GestureLite13 tweaki Ios 13.3 sürümünde biraz sıkıntılı bilginize, baya baya ekranımı kitledi zor sildim valla. Onun yerine MiniXS kullanabilirsiniz şuan bir sorun çıkmadı
Merhaba,ekran görüntüsü alamıyorum her yolu denedim sizde de öyle mi ?

yakupsumer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba,ekran görüntüsü alamıyorum her yolu denedim sizde de öyle mi ?
Yok hocam bir sıkıntı olmadı. tekrar kurup deneyebilirsiniz. Eğer sorun devam ederse Snapper 2 tweaki kurabilirsin ekranın en üst kısmına iki kere tıkladığında görüntü kırpma çıkıyor isteğin gibi ayarlayabiliyorsun. youtube da videosu mevcut.

Tips
Tips
Üst Alt