Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Hocam eskiden bu oluyordu hatta aşağıda göz işareti çıkıyordu ona basmadıkça karşı taraf görmüyordu. Şimdi o göz işareti çıkmıyor.
Göz işareti mesajı okundu/okunmadı içindir...

Sen yukarda hikayelerin okunduğunu karşı taraf bilmesin diye sormuşsun...

2 ayrı fonksiyon bunlar.... karar ver

BeyazPrensliAt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Şarja taktığın zaman otomatik güç moduna alan veya telefonu kullanmadığında güç moduna alıp kullanırken otomatik kapatan şarj 100 olunca bildirem veren bi tweak vardı ios 13.3 için adı nedir
Mesaj düzenlendi:

ios 13.3 cihazıma ınc0ver ile Jailbtrak yaptım ama bir türlü bigboss reposunu ekliyemiypeum neden :(

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
10 tane instagram hesabım var ama instagram uygulaması en fazla 5 hesaba izin veriyor. Rocket kullanıyorum ama orada da bu sayıyı arttıramadım. Buna tweak var mı?

ertas71

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Merhaba arkadaşlar.Bluetooth kulaklık şarj yüzdesini gösteren program veya tweak var mı bildiğiniz?Gösterge pil göstergesinin yanında olandan arıyorum.İos 13.3 İp7+ unc0ver jb cihaz.Denediğim:AutoBlue,BTPower olumsuz.

BeyazPrensliAt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
gestures 13 lite tweakini hiçbir yerde bulamıyorum ? Diğerlerini yapınca klavyenin altında boşluk oluyor

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
10 tane instagram hesabım var ama instagram uygulaması en fazla 5 hesaba izin veriyor. Rocket kullanıyorum ama orada da bu sayıyı arttıramadım. Buna tweak var mı?
Tweak: Slices 3 deneyin

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Tweak: Slices 3 deneyin
tavsiyen üzerine kurdum ama yüklediğime pişman oldum ekranı bug'ta bıraktı, respring falan da yapmakta dahi zorlandım :(
Hayırönceden rockette vardı bu özellik ama artık yok :( slices alternatifi başka birşey varsa çok sevinirim

sorsorustur

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Göz işareti mesajı okundu/okunmadı içindir...

Sen yukarda hikayelerin okunduğunu karşı taraf bilmesin diye sormuşsun...

2 ayrı fonksiyon bunlar.... karar ver
Anlatamadım galiba. Göz işaretine basmadıkça karşı taraf görmez baktığını hikayelere. Bu sadece mesaja özgü bir şey değil. Aynı şekilde durumlarda da çıkardı bu işaret. Şu an çıkmıyor. ios 13 kullanıyorum acaba o yüzden mi ?

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
12.4 için sağlıklı çalışan bir terminal var mı? Yada deb.
Charizdeki sağlıklı çalışmıyor.

ugacomtr

ugacomtr
Administrator
Cihaz
iPhone XS Max
Mterminal kullanıyordum 13.3 de de gayet iyi çalışıyor.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar statubara sessiz ikonu ekleyen tweak varmı? Önceki sürümlerde muteicon opennotifier ile güzel çalışıyordu.. Malum bazen telefonu sessizde unutuyorum ve yürürken çağrıları kaçırıyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

vahcet12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11 Pro
Cydia içinden MTerminal diye arat ve direk kur... yukardaki repo zaten eklidir...

MTerminal 1.4.6 yükle
Hocam yükledim ama ekrana düşmedi. Newterm vardı önce onu kaldırdım. Oda kalkmadı. Cydia da mterminal var new term yok. Ekranda tam tersi :/

Tips
Tips
Üst Alt