Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar bi kaç tane tweak yükledim o ara klavyem fotoğrafta gördüğünüz hale geldi düzeltemedim çirkin bi görüntü oluşturdu nasıl düzeltebilirim
O bir kactane tweak hangileri? Uyumsuz veya cakisan var demekki. Onlari kaldirip denedin mi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tek1

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
@baby22 ,
EasyDialer’i deneyebilirsin. Ben ios 13.3’te sıkıntısız kullanıyorum. Türkçe karakter desteği de var.
F5E7B753-214C-47C8-88D5-8E4E86BD00DE.jpeg

emre2516

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
O bir kactane tweak hangileri? Uyumsuz veya cakisan var demekki. Onlari kaldirip denedin mi.

hocam yüklediğim tweaklerin çakıştığını düşünüyorum bende. telefonu kitledikten sonra güç tuşuyla açmayı denediğimde hemen açılmıyo ortalama 3 saniye geç ekran geliyo ama touch id den kiliti çok hızlı açıyo kurduğum tweakler şöyle:

Ekli dosyalar

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
hocam yüklediğim tweaklerin çakıştığını düşünüyorum bende. telefonu kitledikten sonra güç tuşuyla açmayı denediğimde hemen açılmıyo ortalama 3 saniye geç ekran geliyo ama touch id den kiliti çok hızlı açıyo kurduğum tweakler şöyle:
iCleaner ile Tümünü devredışı bırakıp sırasıyla etkinleştirin. 1'i bu duruma sebeb oluyordur.

emre2516

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar. icleanerde alttaki + işaretine tıklayın.
gelen sayfadan cydia substrate eklentilerine tıklayınve kapatın. iyi forumlar.
hocam ''gestures13'' klavyeyi öyle yapıyomuş ama ben çok seviyorum kaldırmakta istemiyorum ne yapmam lazım acaba
edit:''gestures13lite'' yükleyince sorunum çözüldü sağolun teşekkür ederim iyi forumlar

Son düzenleme:

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ayarlarda kamera ayarlarında "ayarları koru" diye bir şey var onu açarsanız her seferinde aynı efekt ile fotoğraf çekersiniz
Öncelikle çok teşekkür ederim tam olarak aradığım buydu, ama bir eksik durum daha var , o da bu ayarda "ışık" (yani fotoğrafı düzenle derken ekranın sağ üst kısmındaki simgeden bahsediyorum) efektini de saklayamıyoruz galiba. Onun için de bir önerin var mı?

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam 11.3 ip7 safe moda atıyor Yardımcı olabilir misiniz?
Little11 iOS 13 ve yukarısı için iOS 11 için aynı özellikleri getiren littlex var.
LittleX
iPhone X features for Non-X devices on iOS 11, and iPad Dock and PiP for All iOS 11 Devices on iOS 11
1582735735149.jpeg

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar bi kaç tane tweak yükledim o ara klavyem fotoğrafta gördüğünüz hale geldi düzeltemedim çirkin bi görüntü oluşturdu nasıl düzeltebilirim
Kurduğunuz tweaklerin listesini paylaşabilirseniz hangi tweak yapıyor anlayabiliriz

Ulviarslan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Little11 iOS 13 ve yukarısı için iOS 11 için aynı özellikleri getiren littlex var.
LittleX
iPhone X features for Non-X devices on iOS 11, and iPad Dock and PiP for All iOS 11 Devices on iOS 11
Ekli dosyayı görüntüle 16224
Hocam pardon iOS 13.3 yazacaktım 11.3 yazmışım cihaz 13.3 ip 7 unc0ver ile jb yaptım

demduam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
sevgili arkadaşlar uygulamaları ios 13 te güvenli modda çalıştırmaya yarayan tweak var mı...
ios 12 de vardı ama adını unuttum yardımcı olabilir misiniz ?

tan3r

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
sevgili arkadaşlar uygulamaları ios 13 te güvenli modda çalıştırmaya yarayan tweak var mı...
ios 12 de vardı ama adını unuttum yardımcı olabilir misiniz ?
Unsub Tweak var ama iOS 13 uyumu hakkında bilgim yok.

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar selam Bildirim merkezini açmak için aşağı kaydırmak yerine spotlıght gibi çekince açacak tweak varmı

tan3r

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar selam Bildirim merkezini açmak için aşağı kaydırmak yerine spotlıght gibi çekince açacak tweak varmı
HomeGesture tweak işini görebilir bir bak istersen ya da activator ile görev atayabilirsin

zoruoynayan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sahte bildirim rozeti oluşturamaz mıyız?
bi kaç tweak buldum ama onları da kendimiz ayarlayamıyoruz mesela 25 bildirim gelmiş ise farklı sayı metotlarında çeviriyor. Benim istediğim ise whatsapptan hiç bildirim gelmemiş bile olsa sanki bildirim gelmiş gibi uygulamanın üstünde ki bildirim rozetine istediğim sayıyıgirebilmek,

şimdiden teşekkürler,

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Sahte bildirim rozeti oluşturamaz mıyız?
bi kaç tweak buldum ama onları da kendimiz ayarlayamıyoruz mesela 25 bildirim gelmiş ise farklı sayı metotlarında çeviriyor. Benim istediğim ise whatsapptan hiç bildirim gelmemiş bile olsa sanki bildirim gelmiş gibi uygulamanın üstünde ki bildirim rozetine istediğim sayıyıgirebilmek,

şimdiden teşekkürler,
İcontweak ile yapabilirsiniz

zoruoynayan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Maalesef Hocam cihazım iPhone 7 Plus 13.3 olduğundan dolayı sanırım tweak çalışmadı bende. Herşeyi denedim yutuptan videolar da izledim yanlış mı yapıyorum diye olmadı. Bundan başka aynı işlemi gören tweak olursa çok iyi olurdu ya. Cevap verdiğiniz içinde çok sağolasın Hocam.

5claudapp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5C
Evet arkadaşlar androidde wamr var çok kullanışlı peki iPhone de altarmatifi veya karşılığı varmı araştırdım ama bir sonuç bulamadım karşı tarafın sildiği mesajları okumak için

Tips
Tips
Üst Alt