Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Fatih.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Uygulama silinmesinden kastım jb yi aktif etmek için yeniden yükleme yapıyoryum bu esnada indirdiğim ve cihazda kurulu olan tweekler siliniyor jb işlemini yaptıktan sonra tekrar tekrar yüklemek zorunda kalıyorum bunun önüne nasıl geçerim hatta cihazın mikrofonu bozuktu şimdi değiştirdim ve tekrar jb yapıcam yüklediğim tweekleri tekrar yükleyeceğim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Jb işlemini tekrar yaptığında tweakların silinmez.
Nasıl bir işlem yapıyorsun tam olarak. Uncover jb aracının ayarlarından restore rootfs sekmesi sadece restore tapmak istediğinizde açmak gerekli.

Fatih.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Jb işlemini tekrar yaptığında tweakların silinmez.
Nasıl bir işlem yapıyorsun tam olarak. Uncover jb aracının ayarlarından restore rootfs sekmesi sadece restore tapmak istediğinizde açmak gerekli.
Dediğinizi yaptım sadece Restor RootFS’yi seçip işlemi yapıyorum şimdi işlem bitti mesela Fliza ve bir iki daha indirdiğim şey gitti ve Cydia gitti ama JB aktif halde

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Dediğinizi yaptım sadece Restor RootFS’yi seçip işlemi yapıyorum şimdi işlem bitti mesela Fliza ve bir iki daha indirdiğim şey gitti ve Cydia gitti ama JB aktif halde
Jb yaparken uncover ayarlarda restore rootfs kapalı olacak. Yoksa her şey silinir.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Restore rootfs jb de sorun olduğu zaman jb yi sıfırlamak için kullanılır. O sekme açık olduğu sürece her zaman bütün tweakların silinir.

Spasbg

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhabalar telefon kendini kapatıp açtı sileo girmiyor atıyor kendini 12.4 tweks hiç biri aktif değil silip tekrar kursam hepsi geri gelirmi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Merhabalar telefon kendini kapatıp açtı sileo girmiyor atıyor kendini 12.4 tweks hiç biri aktif değil silip tekrar kursam hepsi geri gelirmi
Chimera yı açıp tekrar jb yapın

Panda

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar ios 12 deyim jailbreak kullanıyorum 12.4 e nasıl güncellerim cihazı bilgi verebilirmisiniz ?

cherkez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar ios 12 deyim jailbreak kullanıyorum 12.4 e nasıl güncellerim cihazı bilgi verebilirmisiniz ?
12,4 için retore ipsw dosyasını indirip itunes ile güncelleyebilirsin, imzalar hala açık

Fatih.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Restore rootfs jb de sorun olduğu zaman jb yi sıfırlamak için kullanılır. O sekme açık olduğu sürece her zaman bütün tweakların silinir.
Peki aynı durumu yaşarsam cihaz kapanıp açıldıktan sonra jb yi nasıl ve hangi adımlar la aktif etmem gerekir?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Peki aynı durumu yaşarsam cihaz kapanıp açıldıktan sonra jb yi nasıl ve hangi adımlar la aktif etmem gerekir?
Uncover açıp jb yapacaksın tekrar.
Eğer uncover açılmazsa sertifikası bitmiştir. Uncover silip cihaza tekrar yüklemen gerekli.

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Emek harcayıp hazırlayan arkadaşların eline sağlık, ancak ben daha öncede jb yapan bir kişi olarak buradaki adımları tek tek uygulamama rağmen unc0ver uygulamasına bir türlü giremiyorum
Siri kapalı
Parmak izi yüz tanıma kapalı parola kapalı sim parolasını kapadım uçak modunda beklettim ama unc0ver açılmıyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Emek harcayıp hazırlayan arkadaşların eline sağlık, ancak ben daha öncede jb yapan bir kişi olarak buradaki adımları tek tek uygulamama rağmen unc0ver uygulamasına bir türlü giremiyorum
Siri kapalı
Parmak izi yüz tanıma kapalı parola kapalı sim parolasını kapadım uçak modunda beklettim ama unc0ver açılmıyor

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
TweakBox üzerinden yüklerim açıldı sağ olasın cydia yüklendi

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Arkadaşlar İphone Saklama Alanı Sizce Normalmi?55 GB Yazıyor!!Bana Çok Fazla Gibi Geldi Uncover 12.4 Kulanan Arkadaşlar Bir Bakabilirmi Sizlerdede Aynımı Yoksa Restore Edeyim İmzalar Kapanmadan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

RomeoBenim

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bu Arada İmzalar Nezaman Kapanır Bu Konuda Uzman Arkadaşlar Söyleyebilirmi??Yarın Restore Etmeyi Dülünüyorum Öğlen Saat 17:00 Gibi En Korktuğum Şey Tam Restore Ederken O Esnada Applen İmzalamayı Kapatması Vallah Hep Bunu Düşünüyom Lütfen Bilgi Sahibi Değerli Kıymetli Kardeşlerim Saklama Alanım Anormalse Yarın Restore Edeyimmi Söylermisiniz!!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Seymes

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
appstorede uygulama yükleyemiyorum unc0ver e giremiyorum atıyor arkadaş yardımcı olurusunuz

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
appstorede uygulama yükleyemiyorum unc0ver e giremiyorum atıyor arkadaş yardımcı olurusunuz
Uncover ipa yı silin ve tekrar yükleyin.
Appstore++ veya localappstore tweakları yüklü ise kaldırın.

Emre.sen21

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Jb gitti tekrar yapamıyorum bilgisayar ile yükleme imkanım da yok site linki varsa atar mısınız

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhaba cihazım 12.2 iPhone 7 unc0ver Jailbreak. Cihazımı yalnışlıkla kapatıp açtım ve normal olarak Jailbreak silindi Pc den Cydia İmpactor ile tekrar yükledim fakat unc0ver a tıkladığımda artık açılmıyor sinir oldum bu işe. Bunun çözümü nedir bilen varsa çok seivnirim...

Saygılarımla..

Suat Şahan

finchello

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba cihazım 12.2 iPhone 7 unc0ver Jailbreak. Cihazımı yalnışlıkla kapatıp açtım ve normal olarak Jailbreak silindi Pc den Cydia İmpactor ile tekrar yükledim fakat unc0ver a tıkladığımda artık açılmıyor sinir oldum bu işe. Bunun çözümü nedir bilen varsa çok seivnirim...

Saygılarımla..

Suat Şahan
Merhaba,

Ayarlar, genel, profil sekmesinden uncover için güvenilir olarak izin verdiniz mi?

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
evet her türlü olayı yaptım ama bir türlü olmuyor

Tips
Tips
Üst Alt