Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhaba Arkadaşlar,
Şu an sürümüm 12.1.1 12.4 geçmek istiyorum.
Sorum 12.4 geçerken her şeyi silmem gerekiyor galiba.
Bütün uygulamalar silinmeden yedeğini alıp tekrardan kurma ihtimalim var mı?
Şimdiden teşekkürler.
Yedek alıp tekrar yükleme yapabilirsiniz 12.4 te ancak Jailbreak in sağlıklı ve sorunsuz çalışması için geri yüklemeyi tavsiye etmiyoruz. Ben kendi cihazımda fotoğrafları bilgisayar a yedekliyorum ve whatsapp sohbetlerini yedekliyorum. İlk kurulumda yeni cihaz olarak kuruyorum. Tercih sizin.

whisper

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

ozen16

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Her aşamayı doğru bir şekilde yaptım. Telefonuma unc0ver geldi, buna erişim iznini sağladım, güven dedim fakat bazı sebeplerden ötürü cayarak JailBreak butonuna basmadan, unc0ver’a verdiğim izni geri alarak uygulamayı telefonumdan sildim. Şuanda orijinal iOS sistemimde açıp kapatırken, uygulama güncellerken vs. hiçbir problem yaşamıyorum. Ayriyeten 12.4.1 güncellemesini de yaptım. Şuanda herhangi bir problem oluşmuş mudur ya da ileride bir problem teşkil edebilir mi? Yardımcı olabilirseniz şimdiden çok memnun olur, teşekkürlerimi sunarım arkadaşlar.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Her aşamayı doğru bir şekilde yaptım. Telefonuma unc0ver geldi, buna erişim iznini sağladım, güven dedim fakat bazı sebeplerden ötürü cayarak JailBreak butonuna basmadan, unc0ver’a verdiğim izni geri alarak uygulamayı telefonumdan sildim. Şuanda orijinal iOS sistemimde açıp kapatırken, uygulama güncellerken vs. hiçbir problem yaşamıyorum. Ayriyeten 12.4.1 güncellemesini de yaptım. Şuanda herhangi bir problem oluşmuş mudur ya da ileride bir problem teşkil edebilir mi? Yardımcı olabilirseniz şimdiden çok memnun olur, teşekkürlerimi sunarım arkadaşlar.
Birşey olmaz

LirikaLL

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hücresel veriyi kullanamıyordum telefonu kapatıp açtım hücresel çalışmaya başladı ancak uncover açılmıyor jb yapamıyorum ne yapmalıyım

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hücresel veriyi kullanamıyordum telefonu kapatıp açtım hücresel çalışmaya başladı ancak uncover açılmıyor jb yapamıyorum ne yapmalıyım
uncover acılmıyorsa 7 günlük sertifika süresi dolmuştur cydia impactor üzerinden tekrar yükleyin

erhansaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Merhaba arkadaslar iphone xs max var 12.4 sürüm a12 islemci jailbreak cikmadimi hala

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Mrb arkadaşlar uzun süredir takip ediyorum okuyorum burayı. İlk defa jailbreak yapacağım için dediğim gibi iyice anlayıp öğrenmek için bir süredir okuyorum tüm konuları takip ediyorum.
Eksik gördüğüm bir konu var belki benim gözümden kaçtı.

Bilgisayarsız yapacağım yoksa bilgisayar ile mi yapayım ?
Jailbreak yapmak için ön hazırlık için neler yapılmalı ?

Bununla ilgili detaylar göremedim. Mesela bir kere cihazı dfu modda yazılımını yenileyeceğim onu anladım kaçınılmaz.

1.Siri kapatmak uçak
2.moduna almak
3.touch ıd kapatmak
4. ?
5. ?
Gibi vs vs gibi neler yapılmalı tam liste detaylı yazar mısınız ?

6s 32 gb
iOS 12.4 yüklü. (12.4 ve 12.4.1 shsh2 kaydı alındı)
Apl0898

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Yilmaz06
Konuda gereken ne varsa yazılmış yani anlamamak mümkün değil... iyi okuyun lütfen

*Cydia impactor denilince PC şart*

*DFU modu zaten Jailbreak öncesi yapılan bir hazırlık*

Touch

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
@Yilmaz06
Konuda gereken ne varsa yazılmış yani anlamamak mümkün değil... iyi okuyun lütfen

*Cydia impactor denilince PC şart*

*DFU modu zaten Jailbreak öncesi yapılan bir hazırlık*
Tekrar kontrol ettim ve şimdi gördüm. Gerçekten çok özür dilerim gözümden kaçmış.

Teşekkür ederim 😊

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
İLK DEFA JB YAPTIM TELEFONUMA VE AYNI SORUN BENDE DE VAR YARDIM LÜTFEN
hesabı yönete basılı tutup sağ kaydır basılı tutarak sonra sayfa açılıcak google ile giriş yap yazısınada basılı tutarak sağ kaydır giriş yapıyorsun

kayagold

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
arkadaslar bende iphone xs max var nxgplay tweak aracım icin kulanmak istiyorum sürümüm 12.4 duydumki chimera jailbreak iphone xs max ta olyormus dogrumudur dogruysa nasıl yüklerim?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
arkadaslar bende iphone xs max var nxgplay tweak aracım icin kulanmak istiyorum sürümüm 12.4 duydumki chimera jailbreak iphone xs max ta olyormus dogrumudur dogruysa nasıl yüklerim?
IOS 12.4 (A12) cihazlar için Jailbreak yok
-XR,XS/max

cherkez

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
hesabı yönete basılı tutup sağ kaydır basılı tutarak sonra sayfa açılıcak google ile giriş yap yazısınada basılı tutarak sağ kaydır giriş yapıyorsun
Google hasabıma giriş yapamıyorum hocam "wait" diyor öyle kalıyor.Siz girebiliyormusunuz ?

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Google hasabıma giriş yapamıyorum hocam "wait" diyor öyle kalıyor.Siz girebiliyormusunuz ?
evet girebiliyorum google hesabıyla giriş yap kısmınada basılı tutarak kaydırmak gerekiyor sonra google giriş bilgileri geliyor

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
chimera.sh sitesinde a12 cihazlar icin oluyor diyor?
12-12.1.2 sürümleri için o.

Hiç bir crackli tweak olmamasına rağmen reboot atıyor cihaz. Arada bir yapıyordu artık günlük atmaya başladı. Restore edip Chimera geçecem.

Tsunami06

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Selam arkadaşlar cihazim ios 12.1.4 iphone x bun cihaza jailbrek yapmak istiyorum
Ancak evdeki bilgisayarimin usb girisi telefonu görmüyor telefon sarj oluyor ama icerigine ulaşamıyorum. Bununla ilgili ne yapabilirim bire cihazi 12.4 e yukseltmek gerekirmi

Fatih.yldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar ben konu başlığını görünce beni sıkıntıya düşüren ve bi türlü çözüme varamadığım bi konuda size danışmak isterim muhakkak atladığım bi yer vardır yardımcı olacağınızı düşünüyorum
Cihazım 6s
Sürüm 11.4.1
Unc0ver ile KB’n yapıyorum
Cihaz kapanınca jb devre dışı kalıyor tekrar jb yapıyorum ama tamamını silbaştan yapıyorum uygulamaların tamamı gidiyor yeniden yüklüyorum bu kapanma açılmanın bi çözümü var mı varsa nedir yoksa uygulamaları silmeden nasıl müdahale ederim
Kusura bakmayın biraz uzun oldu ama umarım bu defa sizin de yardımınızla bu sorunu çözerim

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar ben konu başlığını görünce beni sıkıntıya düşüren ve bi türlü çözüme varamadığım bi konuda size danışmak isterim muhakkak atladığım bi yer vardır yardımcı olacağınızı düşünüyorum
Cihazım 6s
Sürüm 11.4.1
Unc0ver ile KB’n yapıyorum
Cihaz kapanınca jb devre dışı kalıyor tekrar jb yapıyorum ama tamamını silbaştan yapıyorum uygulamaların tamamı gidiyor yeniden yüklüyorum bu kapanma açılmanın bi çözümü var mı varsa nedir yoksa uygulamaları silmeden nasıl müdahale ederim
Kusura bakmayın biraz uzun oldu ama umarım bu defa sizin de yardımınızla bu sorunu çözerim
Cihaz kapanıp açıldığında jb devre dışı kalır. Son yıllarda yayınlanan jb ler bu şekilde ve yapabileceğiniz herhangi bir şey yok.
Cihazı açtığınız zaman uncover ipa yı açıp jb işlemini tekrar yapmanız yeterlidir.
Uygulama silmeden kastınız uncover ipayı silip tekrar yüklemekse, yüklenen ipa 1 haftalık sertifika ile imzalanarak cihaza yüklenir ve 1 hafta sonunda sertifikası bittiği için uygulamayı kullanamazsınız.
Dev hesabına katılarak 1 yıl boyunca bu sorunların hiç birisi ile uğraşmadan jb kullanabilirsin.

Tips
Tips
Üst Alt