Neler yeni

Tweak LittleX

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Sorun bu. Deaktif yapınca sonra jb yapmak zorundayım tekrar sbinject temizleniyor öylede @gokmenecer hocam sıkıntı bu cozum yok sanirim :)
valla bende filza sorunsuz çalışıyor. :D ama genel olarak bu şekilde bir sorun var. Mecburen ilerleyen zamanları beklememiz gerekiyor yada pc de winscp ile işlemleri yapmak lazım :D

ramazandemiral

Yetkili
Administrator
Cihaz
iPhone 7 Plus
valla bende filza sorunsuz çalışıyor. :D ama genel olarak bu şekilde bir sorun var. Mecburen ilerleyen zamanları beklememiz gerekiyor yada pc de winscp ile işlemleri yapmak lazım :D
Winscp kullanıyorum mecbur, 7lerde sıkıntı oluyor herhalde mterminal bile çalışmıyor kötü bi durum :))

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Winscp kullanıyorum mecbur, 7lerde sıkıntı oluyor herhalde mterminal bile çalışmıyor kötü bi durum :))
doğrudur bir çok konu için güncelleme bekliyoruz. Sanırım derdimize sonunda yine coolstar çare olacak :D

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Ben beta 10 kullanıyorum hem terminal hem filza jailbreak aktifken çalışıyor bende

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@gokmenecer üstad hangi filzayı kullanıcaz bendeki filzajailed etkinleştirme ekranı hata veriyor filzayı burdan mı indireceğiz?

Luiss34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
LocalIAPstore calisiyor mu?

---- ----

Son düzenleme:

lemans

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
alıntı yaptım ama kusura bakma.weatherlock tweak sadece kilit ekranında çalışıyor değil mi ? ana ekranda çalışmıyor.kilit ekranında bildirim gelince bildirimi açınca ana ekranda da çalışıyor.normalde kilidi açtığın anda çalışıyor mu ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
alıntı yaptım ama kusura bakma.weatherlock tweak sadece kilit ekranında çalışıyor değil mi ? ana ekranda çalışmıyor.kilit ekranında bildirim gelince bildirimi açınca ana ekranda da çalışıyor.normalde kilidi açtığın anda çalışıyor mu ?
Ayarlarından ana ekran içinde çalışmasını ayarlayabiliyorsunuz

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bu tweak konusu digerleri gibi değil yani çok aktif sebebi nedir acaba çok güzel olduğundan mi yoksa konuya başka şeylerde mi yazılıyor mesela Fludity benzer tweak ona bu ilginin yarısı yok çok farklı güzellik varsa bende yukleyim ondan merak ettim su an Fluidity kullanıyorum

Tips
Tips
Üst Alt