Neler yeni

Tweak LittleX

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şuan safari ve telegramda problem var onun dışında gayet güzel çalışıyor gibi.

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Telefon konuşmasında da PIP özelliği aktif hale geliyor :) bazen sıkıcı olabiliyor ama ileride çözülür sanırım :)

Alitas007

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ben 7 plusta fluidenabler kullanıyordum onu silip bunu kurdum ama safe moda atıyor ve safe modda iken de hiç bir uygulama açılmıyor

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
A
Telefon konuşmasında da PIP özelliği aktif hale geliyor :) bazen sıkıcı olabiliyor ama ileride çözülür sanırım :)
aynen benim başımada geldi anemonadan respiring yapmak zorunda kaldım :)

ffatihkozak

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
darkkeyboard vardı onu sildim tekrar denedim ama gene siyah sadece bende mi acaba problem

zzaibis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bağlantıyı indirmek benim için çalışmıyor. Hata bulamaya devam edin.

zzaibis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
[QUOTE = "gokmenecbusiness , post: 6873, member: 374 "] Link is hassle-free right now. What kind of mistake do you get? [/ QUOTE] Bu hatayı almaya devam ediyorum, farklı tarayıcılar ve cihazlar kullanmayı denedim, ancak yine de çalışmıyor.

Ekli dosyalar

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam siz gündemi daha sık takip edip, daha iyi cozum yolu buluyorsunuz, filza kullanamıyorum sizde de sorun oluyor mu?
Elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyorum. yardımcı olabiliyorsam ne mutlu :)

Filza da ne gibi hata alıyorsunuz?

wiz4rd

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam siz gündemi daha sık takip edip, daha iyi cozum yolu buluyorsunuz, filza kullanamıyorum sizde de sorun oluyor mu?
filza'yı kullanmak için electrayı deaktif etmeniz lazım. malesef 2'si bir arada çalışmıyor.

Tips
Tips
Üst Alt