Neler yeni

Electra ~ iOS 11.0-11.1.2 Jailbreak

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Önceden Electra betaları kullananlar ya da başka araçlar kullananlar için tavsiyeydi. Temizleyip jailbreak yapmak her zaman daha iyidir.
direk telefonu sıfırlasak aynı şey olur mu peki? bir farkı var mı restore ile sıfırlamanın?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
direk telefonu sıfırlasak aynı şey olur mu peki? bir farkı var mı restore ile sıfırlamanın?
Direk sıfırlamanız ilerdr sorunlar doğurabilir. Future restore iTunes ile restore atmak gibidir. Tertemiz olur cihaz

utqkya

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Direk sıfırlamanız ilerdr sorunlar doğurabilir. Future restore iTunes ile restore atmak gibidir. Tertemiz olur cihaz
peki o zaman daha önceden shsh kaydı almadım şu anda alıp restore yapabilir miyim

F4TE

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Electranın yeni sürümü var onu deneyin birde cydia da güncelleme gösteriyor mu?
ilk yaptığımda bende de aynıydı düzeldi sonra.
Guncelle derken guncellemeleri görüyorum ama saurik reposu bos gozukuyor. Onda da sıkıntı yok ama her respring attigimda o ekranda kaliyor. Sadece jailbreak’i tekrar aktif ettigimde Electra’dan respring atiyor ekran o zaman aciliyor. Bi de son versiyonunu yukledim electra’nin daha dun. Bugun cikti mi ki ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Guncelle derken guncellemeleri görüyorum ama saurik reposu bos gozukuyor. Onda da sıkıntı yok ama her respring attigimda o ekranda kaliyor. Sadece jailbreak’i tekrar aktif ettigimde Electra’dan respring atiyor ekran o zaman aciliyor. Bi de son versiyonunu yukledim electra’nin daha dun. Bugun cikti mi ki ?
Hayır dün yayınlandı son versiyon. Cydiada güncellemeler varsa uygulayın.

F4TE

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
peki surumu guncellersem duzelir mi hocam
Hayır dün yayınlandı son versiyon. Cydiada güncellemeler varsa uygulayın.
peki hocam sağolun guncelliyecegim bi gelisme olursa yazarim. Teşekkürler emeğinize 🙏

---- ----

Bide bi ara siteye giriş yapilamiyordu hocam o ne yuzundendi ? Bizim siteye yani jailbreaktr.com

Son düzenleme:

chttngz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Repo eklediğim de ve tweak yüklediğim zaman surekli bu hatayi alıyorum bi çözümü var midir? Bir de her yüklediğim tweak sonrasinda telefon respring ekraninda kaliyor, hard reset atmayana kadar açılmıyor. Hard resetle actigim içinde jailbreak devre dışı kaliyor. Yardımcı olur musunuz?

Ekli dosyalar

demduam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Telefonum ip7 plus ve Electra b11-3 yüklü tweaklar da yüklü

Direk olarak hiçbirşeyi (tweaklari) silmeden Electra 1.0.2 yüklesem olur mu ?

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Merhaba bu hatanın çözümü nedir bilen varmı yardım edermisiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Deli14

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Merhabalar sayenizde jailbreak yapip kullaniyorum sagolun ama cydia’dan tweak yukledikten sonra respring ekranında kalıyor ve cihazi shutdown yapıp tekrardan açıp sonra gene Electra’yi kullanip jailbreak’i tekrar aktif ediyorum acaba bi hata mi yapiyorum yoksa cydia da mi hata var ? Bi yardımcı olur musunuz ? Şimdiden teşekkürler 🙏
Dostum aynı sorunlar bendede vardı. Hali hazırda yüklü olan final sürümünü silip üstüne electra beta 11.3 versiyonu yükledim şuan sorunsuz kullanıyorum , ancak cydia üzerinden tweak yüklemesi yapmıyorum. Sıkıntıların olduğu çok belli. En güzeli eski sistem , pc üzerinden yada filza ile tweak yüklemek. Cydia üzerinden tweak yükleyip respring yapınca; respring ekranında kalıyordu bendede.

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar sayenizde jailbreak yapip kullaniyorum sagolun ama cydia’dan tweak yukledikten sonra respring ekranında kalıyor ve cihazi shutdown yapıp tekrardan açıp sonra gene Electra’yi kullanip jailbreak’i tekrar aktif ediyorum acaba bi hata mi yapiyorum yoksa cydia da mi hata var ? Bi yardımcı olur musunuz ? Şimdiden teşekkürler
Dostum aynı sorunlar bendede vardı. Hali hazırda yüklü olan final sürümünü silip üstüne electra beta 11.3 versiyonu yükledim şuan sorunsuz kullanıyorum , ancak cydia üzerinden tweak yüklemesi yapmıyorum. Sıkıntıların olduğu çok belli. En güzeli eski sistem , pc üzerinden yada filza ile tweak yüklemek. Cydia üzerinden tweak yükleyip respring yapınca; respring ekranında kalıyordu bendede.
Ben dün yükledim jb bu final sürüm değilmi kardeşim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
peki surumu guncellersem duzelir mi hocam

peki hocam sağolun guncelliyecegim bi gelisme olursa yazarim. Teşekkürler emeğinize 🙏

---- ----

Bide bi ara siteye giriş yapilamiyordu hocam o ne yuzundendi ? Bizim siteye yani jailbreaktr.com
Siteyi daha iyi bir yere taşımak zorunda kaldık hocam. Artık sorunlar çözüldü.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Repo eklediğim de ve tweak yüklediğim zaman surekli bu hatayi alıyorum bi çözümü var midir? Bir de her yüklediğim tweak sonrasinda telefon respring ekraninda kaliyor, hard reset atmayana kadar açılmıyor. Hard resetle actigim içinde jailbreak devre dışı kaliyor. Yardımcı olur musunuz?
İlk jailbreak yaptığım zaman bende de öyleydi sonra sorun çözüldü yeni güncellemeleri yap. O kırmızı yazıları önemsemenize gerek yok.
İlki saurik’in repo verileri indirilemedi diyor.
İkincisi bazı repoların verileri indirilemedi diyor. Yani saurik’in reposundan bahsediyor. Bu şekilde kullanabilirsiniz.

chttngz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam peki telefonun respringde kalmasinin sebebi nedir?

chttngz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
BioProtect ios 11 ile uyumlu? Uyumluysa hangi repodan indirebilirim?

mehmet-284

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Hocam peki telefonun respringde kalmasinin sebebi nedir?
Hocam bendede sorun vardı bütün tweakları kaldırdım şu tweakı kurdum ondan sonda birdaha olmadı acaba bundan kaynaklımı yoksa stabillik sağlandığındanmı bilmiyorum dene şunu istersen

sentin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Hocam bendede sorun vardı bütün tweakları kaldırdım şu tweakı kurdum ondan sonda birdaha olmadı acaba bundan kaynaklımı yoksa stabillik sağlandığındanmı bilmiyorum dene şunu istersen

Hangi repo da

Tips
Tips
Üst Alt