Neler yeni

Electra ~ iOS 11.0-11.1.2 Jailbreak

melih

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Erğer yüklüyse tüm yüklediğin tweak leri sil sonra Substrate Compatibility layer ve PreferenceLoader sil telefonu hard reset at sonra bu ikisini yükle uyumlu bir tweak yükle sonuç yaz buraya
dediklerinizden sonra yaptim oldu teşekkür ederim

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Rica ederim bu gün ben sana yarın sen bana yardım edersin :)

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
electra beta 11.3 yuklu telefona en son surum electrayi nasil yuklerim yuklu tweakler bunlar tweaklerinhepsini silmemmi gerekiyor tweakinstalller ile silebilirmiyim nasil bir yol izlemem gerekiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@ahmetto on mesaj kadar önce direkt üzerine kurduğumu yazdım bende sorun çıkmadı bootstrap klasörü harici birşey le oynamadıysan yükleyebilirsin

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@ahmetto on mesaj kadar önce direkt üzerine kurduğumu yazdım bende sorun çıkmadı bootstrap klasörü harici birşey le oynamadıysan yükleyebilirsin

teeek installer ile yukledigim bazi tweakler bootstrap harici yukluyor herhalde yeniden tweakinstaller ile silsem sikinti cikmaz degilmi yoksa direk ustune kurayimmi birsey silmeden

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Benimde tweak installer ile yüklediğim oldu hangileri olduğunu not almadığım için uninstall yapmadan direkt üzerine kurdum sorun olmadı

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Benimde tweak installer ile yüklediğim oldu hangileri olduğunu not almadığım için uninstall yapmadan direkt üzerine kurdum sorun olmadı

tamam tesekkurler

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@ahmetto zaten Electra 11-3 her açtığımda update yapmam gerektiğini söylüyordu hata almazsın demek istiyor gibi geldi bana :) ayrıca bu jb nin safemodu güçlü imiş onu da @gokmenecer üstadım söylemişti yanılmıyorsam ben onun yalancısıyım safemode konusunda 🤣

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
yuklluyorum ozaman

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
bendede oluyor burdan söyleyen olursa bizde faydalanırız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[/QUOTEtüm yüklediğin tweak leri sil sonra Substrate Compatibility layer ve PreferenceLoader sil telefonu hard reset at sonra bu ikisini yükle uyumlu bir tweak yükle sonuç yaz buraya
yuklluyorum ozaman

Electra 1.0.3 tweakbox dan direk indirebilir sin

ahmetto

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
bendede oluyor burdan söyleyen olursa bizde faydalanırız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi[/QUOTEtüm yüklediğin tweak leri sil sonra Substrate Compatibility layer ve PreferenceLoader sil telefonu hard reset at sonra bu ikisini yükle uyumlu bir tweak yükle sonuç yaz buraya
yuklluyorum ozaman

Electra 1.0.3 tweakbox dan direk indirebilir sin
tamam sagol

salmanmurat47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar hocam tweakbox ile mi yüklüyim yoksa cydia impactor ile mi hangisi sorunsuz çalışır ? Yardımlarınız icin TSK ederim

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Merhabalar hocam tweakbox ile mi yüklüyim yoksa cydia impactor ile mi hangisi sorunsuz çalışır ? Yardımlarınız icin TSK ederim

Öncelikle impactor ile yükleyin. Ardından yusufozgul.github.io reposundan ext3nder installer tweakını yükleyin. Nasıl kullanılacağı sitemizde mevcut.

093053DA-97EA-4F7B-B88F-35F3C072C2E8.png

salmanmurat47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus

Öncelikle impactor ile yükleyin. Ardından yusufozgul.github.io reposundan ext3nder installer tweakını yükleyin. Nasıl kullanılacağı sitemizde mevcut.

Ekli dosyayı görüntüle 2112
Cok sağol hocam yarın deneyecem insallah sorunuz hallederim

melih

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
bioprotect bende neden calişmiyor ID kodu istiyor kullanamiyorum

caferbeyler

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
@yusuf-ozgul.85 kardeşim ios 10.3.1 den 11.1.2ye geçiş yolu varmısır piyasada? Blob kayıtlarını da almıştım

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Bu cydia dahil sürümden hiç memnun değilim menüde sayfalar arasında kasmalar cydia da hatalar filan uzayıp gider misal ben özellikle filza için yaptım ama şimdi filzada hata veriyor eskisinde olduğu gibi son çare 1.0.4 üzerine kurup deniyecem gene filza kullanamayıp donmalar olursa eski cydiasiz 11-3 sürüme gecicem varsın cydia olmasın

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu cydia dahil sürümden hiç memnun değilim menüde sayfalar arasında kasmalar cydia da hatalar filan uzayıp gider misal ben özellikle filza için yaptım ama şimdi filzada hata veriyor eskisinde olduğu gibi son çare 1.0.4 üzerine kurup deniyecem gene filza kullanamayıp donmalar olursa eski cydiasiz 11-3 sürüme gecicem varsın cydia olmasın

Hocam başka birşeyler sebep oluyor olabilir belki. Bendede tam tersi durum.. Betalarda kasmalarla kullanırken şimdi çok daha iyi. Yüklediğimiz tweakler de etkiliyor bazen. Mesela ben 3-4 gündür fludiyt-littlex tweaklerini kullandım, şarjim tam olarak yarı yarıya inmeye başladı.. Dün gündüzden beri icleaner'den bu tweaki devre dışı bıraktım ve şarjım eskisi gibi ertesi güne kadar gidiyor şimdi..

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Zeppelin - Classic iOS - cylinder - anemone son yüklenenler bunlar bundan önce iyiydi, galiba bunların yanında kurulan Aplist filan gibi ne idugu belli olmayan tweakler kuruluyor sorun onlarda olabilir

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'

Filza genel olarak iOS 11 için sorunlu en iyi çalışanı repomuzdaki versiyon. Filza güncellenip düzgün hale gelmesi gerekiyor.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max

Filza genel olarak iOS 11 için sorunlu en iyi çalışanı repomuzdaki versiyon. Filza güncellenip düzgün hale gelmesi gerekiyor.
@yusuf.ozgul zaten repodakini kurdum usta bakalım bekliyoruz zaten

Tips
Tips
Üst Alt