Neler yeni

Electra ~ iOS 11.0-11.1.2 Jailbreak

Mecit427320

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Yardım edin arkadaşlar elektra jb ios 11.1.2 yükleyebilirmiyim bilgisayarsız sürümüm ios 11.1.2 iphone 6s ilk defa jb yapıcam

---- ----

Tm saolun

Son düzenleme:

marulcu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
sorunsuz olarak yükledim fakat tweak yüklerken sıkıntılar yaşıyorum.

respring yapmıyor cihaz. hard reset atmak zorunda kalıyorum, bu sırada da jb bozuluyor haliyle. biraz uğraştırıcı. bu sorunu yaşayan, çözüm önerisi olan var mı? (iSE)

marulcu

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
cydia'da bir problem oluştu. bunu nasıl halledebilirim?

açtığımda tweak listeleri görünmüyor. yüklü olan tweakler sorunsuz çalışıyor, fakat kaldırma ekleme işlemi yapamıyorum. yeniledim fakat bir işe yaramadı.

edit: kaynak eklediğimde de ''Kaynak Güncelleniyor'' diyip kalıyor.

Ekli dosyalar

ofspor

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
yahu cydia açtım gerekli güncelleme dedim 10 dakikadır kaynarlar güncellenmedi

---- ----

demo mu bu neya dönüp duruyor

---- ----

marulcu
bendede aynısı olmakta bu nasıl iş

Son düzenleme:

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
electra jb yi kaldirdim az cok ama ayarlardan sifirlasam telefon elmada kalirmi acaba. to.panga hatasini gecemiyorum bi turlu.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
electra jb yi kaldirdim az cok ama ayarlardan sifirlasam telefon elmada kalirmi acaba. to.panga hatasini gecemiyorum bi turlu.
Açılan konudaki yöntemler denediniz öyle değil mi?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
filza ile soylenen seyleri sildim oncesinde teminal komutuyla silmistim zaten. topanga da hic kullanmadim.
Eğer algılamada hata varsa güncelleme yayınlanacaktır. Biraz daha bekleyin hocam.

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar yanlış anlamayın ama jailbreak yapmaya çalışanların büyük çoğunluğu konuya hakim olmadan balıklama atlamış keşke biraz daha temkinli davranıp oluşabilecek hataların ortaya çıkıp çözümlerinin sunulmasını bekleseydiniz. Umarım kimse sürüm kaybetmeden bu aşamayı geçer

DabbidiBa

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
tweak installer ile kurulan deb lerin cydia içinde görülebilmesi için yapılacak bir şey var mı?

siyahinci

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
acele işe şeytan karışır sözünü yaşam felsefesi yapmış olmam yine beni kurtardı. iyiki beta’dayım

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Saurik ten mesaj var anlaşılan yakında kendi çalışmasını yayınlayacak ama electra ve coolstar a da biraz gönderme yapmış :)
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

Blackcodetech

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Saurik : Sonuçta, bunların hiçbiri benim sorunum değil. Electra ile ilgili sorunlarınız varsa, bu konuda Coolstar'ı rahatsız edin.
Jailbreak savaşları :D

mehmet-284

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
sorunsuz olarak yükledim fakat tweak yüklerken sıkıntılar yaşıyorum.

respring yapmıyor cihaz. hard reset atmak zorunda kalıyorum, bu sırada da jb bozuluyor haliyle. biraz uğraştırıcı. bu sorunu yaşayan, çözüm önerisi olan var mı? (iSE)
respring te bende sıkıntı çekiyorum hocam arada açılıyor arada hard reset yapmak zorunda kalıyorum

Tips
Tips
Üst Alt