Neler yeni

Electra ~ iOS 11.0-11.1.2 Jailbreak

ofspor

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Tam anlamı ile bilmıyorum bende sordum

---- ----

Tweak ile ilgili

Son düzenleme:

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
Telefonum ip7 plus ve Electra b11-3 yüklü tweaklar da yüklü

Direk olarak hiçbirşeyi (tweaklari) silmeden Electra 1.0.2 yüklesem olur mu ?
Ayni sorunun cevabını bende merak ediyorum aynı durumda olduğum için, ikinci sorum ise çalışan filza varsa nerden bulabiliriz.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Ayni sorunun cevabını bende merak ediyorum aynı durumda olduğum için, ikinci sorum ise çalışan filza varsa nerden bulabiliriz.
Bootstrapt harici pek değişiklik yapmadıysanız sıkıntı yok. Filza için sitemizin reposunda filza electracuted var.

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
@yusuf.ozgul sadece tweak installer ile deb dosyası yüklemiştim ama hangileri onu bilmiyorum installer bootstrap klasörü harici birşey yapmazsa sorun yok

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@yusuf.ozgul sadece tweak installer ile deb dosyası yüklemiştim ama hangileri onu bilmiyorum installer bootstrap klasörü harici birşey yapmazsa sorun yok
Bazı tweakler için farklı yerlere dosya yükleyebilir. İnstaller’da kaldırma özelliği varsa kullanın.

s333

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar iphone X 11.1.2 sürümüne temiz electra final ile jb yaptım appsync u 9 kurdum dışarıdan oyun ipa kuruluyor akat açılıp hemen kapanıyor yani uygulmaya giremiyorum var mı çözüm çok teşekkürler

s333

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
arkadaşlar dışardan uygulama yükleyip çalıştırabilen varsa yardımcı olsun lütfen

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
Electra RC 1.0.3 yayınlandı.

1.0.3:
  1. Revert change to XPC in xpcproxy in beta 11
  2. Fix intermittent freezing issues that would affect certain devices on beta 10 -> 1.0.2

F4TE

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
Gülcelleme geldi yapsakmı yapmasakmı ?
yap yap bi sorun olmaz
Mesaj düzenlendi:

Electra RC 1.0.3 yayınlandı.

1.0.3:
  1. Revert change to XPC in xpcproxy in beta 11
  2. Fix intermittent freezing issues that would affect certain devices on beta 10 -> 1.0.2
bizim kullandığımız neydi versiyon 1.0.2 miydi ? Bu yeni mi çıktı hocam ne zaman çıktı ?
Mesaj düzenlendi:

Hocam birde bu DoubleTap tweak'i var ama repolarda gözükmüyor hangi repolarda var yada bizim repoya ne zaman düşer ?

Son düzenleme:

ofspor

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Yapmadım bi sıkıntı olurda tekrardan restore ederim sade bana has deyıl diye öğrenmek ıstedim
Mesaj düzenlendi:

Bu arada bu cercube yeni güncelleme geldi güncellenmıyor

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Yapmadım bi sıkıntı olurda tekrardan restore ederim sade bana has deyıl diye öğrenmek ıstedim
Mesaj düzenlendi:

Bu arada bu cercube yeni güncelleme geldi güncellenmıyor
Kaldırıp yeniden yükleyin jailbreaktr reposundan

caglar_fb

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
11-3 beta kullanıyordum son olarak az önce cihazı kapatıp açtım jb deaktif ettim yani sonra direkt olarak 11-3 betanın üzerine son versiyonu 1.0.3 kurdum sorunsuz şu anda cydia geldi çalışıyor

melih

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
BİRİNİZ LÜTFEN YARDİM ETSİN Yüklenen tweak lar ayarlarda görünmüyor ve masa üzerinede gelmiyor cydiada yüklememiz gereken bir program mi ayarlara gelmesi için lütfen acil yardim 5070515060 whatpsan ulaşan olursa tşk ederim

Hysahin

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
BİRİNİZ LÜTFEN YARDİM ETSİN Yüklenen tweak lar ayarlarda görünmüyor ve masa üzerinede gelmiyor cydiada yüklememiz gereken bir program mi ayarlara gelmesi için lütfen acil yardim 5070515060 whatpsan ulaşan olursa tşk ederim
bendede oluyor burdan söyleyen olursa bizde faydalanırız

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

gokmenecer

VelenzA
Administrator
Cihaz
iPhone X
rpetri.ch/repo adresinden PreferenceLoader yüklediniz mi?

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Erğer yüklüyse tüm yüklediğin tweak leri sil sonra Substrate Compatibility layer ve PreferenceLoader sil telefonu hard reset at sonra bu ikisini yükle uyumlu bir tweak yükle sonuç yaz buraya

Berat

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Tmm yüklüse de yukarda verdiğim çözümü denermisin

Tips
Tips
Üst Alt