Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Daha önceki sayfalarda da sistemin nasıl çalıştığı ile ilgili konuşulmuştu. Artık aşağıdaki gibi örnek bi web isteğinde sunucu kimlik doğrulama hatası veriyor çünkü kontrol eklenmiş. jb topluluğuna yaptığımız katkı buraya kadarmış :)

Fidler üzerinden bakıyorumda Tweak üzerine kodları nasıl degiştirecegiz onu anlamadım :)
Düzeltme Yeni Kod
Bu Şekilde Normalde Hazır Kod şeklinde Sabit deger olarak fitreleme yapmamız mümkün mü yani bir tuşa basacagız diyelim
18-25 Yaş aralıgı online gibi gibi bunu nasıl uygulayacagımı bilmiyorum yoksa yapardım :)
Sayın geliştirici Plus Filtresine bastıgımızda

/b/bio komutunda ki girişteki password=ve nick= gibi bir variables degeri alıp daha önce ki domain degilde normal site mantıgı gibi yapmanız mümkün mü
kodlara baktıgımda adamlar Bir Şart Koymamışlar Get İstegi oraya herkes Kullanıcı adı şifresini yazsa direk bu degeri görebiliyor bir şart yok urlde 39'tlyede satıyorlar iyi kafa :)

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Hocam 39 TL fazla bir miktar değil eğer tweak tekrar aktif hale getirip ücretli yapsan eminim bir çok kişi satın alacaktır hatta ilk müşterin benim :))

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Eh connected'ın ekmeği de buraya kadarmış :) Teşekkürler @xianthi hocam :) Ücretli bir şekilde sunulsa satın alırım şu tweak orası ayrı :) C2 keşke sürekli ban atmasaydı ne güzel çok kişiyi takip ettiğim çok konuşmalı hesap gitti.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam 39 TL fazla bir miktar değil eğer tweak tekrar aktif hale getirip ücretli yapsan eminim bir çok kişi satın alacaktır hatta ilk müşterin benim :))
Şu an kaç tl bilmiyorum. Aynı hesabı herkes için kullanılabilir kılabilir miyim onu da bilemiyorum denemem gerekiyor. İlerleyen günlerde çalışmam olursa yazarım ortak bi şeyler geliştirmeye çalışırız.

Eh connected'ın ekmeği de buraya kadarmış :) Teşekkürler @xianthi hocam :) Ücretli bir şekilde sunulsa satın alırım şu tweak orası ayrı :) C2 keşke sürekli ban atmasaydı ne güzel çok kişiyi takip ettiğim çok konuşmalı hesap gitti.
Ban ile ilgili bazı otomatikleştirilmiş fonksiyonlar var incelediğim kadarıyla. Bazı linkler ve yazılar otomatik ban sebebi. Ayrıca şikayetlerde anonim hesabı banlanıyor çık gir yapınca düzeliyor olması gerek. Bir de ip ban var sanırım ancak o neye göre atılıyor bilmiyorum. Modem resleyerek veya mobil veri kapa aç yaparak düzelebilir ip ban. Hesap banlı olsa da erişilebilir olmasını sağlayabilirim ancak doğrulama sorunu nedeniyle çevrimiçi gözükmeyecektir. Hack süreçleri böyle işliyor biz bi yolunu bulup sistemin engellerini aştıkça yeni duvarlar örülüyor. Yeni yöntemler bulup aştıkça yeni engeller çıkacaktır.

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Şu an kaç tl bilmiyorum. Aynı hesabı herkes için kullanılabilir kılabilir miyim onu da bilemiyorum denemem gerekiyor. İlerleyen günlerde çalışmam olursa yazarım ortak bi şeyler geliştirmeye çalışırız.

Ban ile ilgili bazı otomatikleştirilmiş fonksiyonlar var incelediğim kadarıyla. Bazı linkler ve yazılar otomatik ban sebebi. Ayrıca şikayetlerde anonim hesabı banlanıyor çık gir yapınca düzeliyor olması gerek. Bir de ip ban var sanırım ancak o neye göre atılıyor bilmiyorum. Modem resleyerek veya mobil veri kapa aç yaparak düzelebilir ip ban. Hesap banlı olsa da erişilebilir olmasını sağlayabilirim ancak doğrulama sorunu nedeniyle çevrimiçi gözükmeyecektir. Hack süreçleri böyle işliyor biz bi yolunu bulup sistemin engellerini aştıkça yeni duvarlar örülüyor. Yeni yöntemler bulup aştıkça yeni engeller çıkacaktır.
Hesap engel yedi, normal ki bana anonim olarak yazan 3 kişi vardı aktif konuştuğum, diğerleri ise benim yazdıklarımdı. Ha sağlık olsun :D Anonim ban yemesine ise anti ban kullandığım sürece hiç denk gelmedim, ya da denk gelecek bir şey yapmadım sanırım. Bilemedim :) Aylık ya da yıllık belirli bir miktar tweak için vermeye okeyim. Ama programın neredeyse kendisi içinde olması gereken cinsiyet ve online filtreleme özelliğine aylık 39 TL istemesi aşırı saçma geliyor.

mcalisir

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
c2 kullandığım açığı kapattığı için artık hiç bir sürümde filtrelemeyi çalıştıramazsınız. Gelen maillerden sonra kontrol ettiğimde api.c2me.cc adresinde bulunan apide yaptığı değişiklik ile filtrelemeye plus üye kontrolü koyulmuş. En iyi senaryo 1 plus üyeliğin herkes tarafından filtreleme amacıyla kullanılmasını sağlayarak çalıştırmak gibi görünüyor. Doğrulama sunucu tarafında yapıldığı için uygulama içi manipüle etmem işe yaramıyor.
Bende apiyi bilgisayarda kullanıyordum aynen dediğiniz gibi plus üyelik kontrolü gelmiş. denemek için boş bir hesapta ücretsiz deneme üyeliği başlatıp o hesap ile denediğimde başarılı şekilde çalışıyor.

Hocam bir soru olacak. api ile hesabı online yapmak mümkün müdür? https sorguları kontrol ettim ancak keşfettiğim bi kaç kod maalesef işe yaramadı. tavsiyeniz var mıdır?

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bende apiyi bilgisayarda kullanıyordum aynen dediğiniz gibi plus üyelik kontrolü gelmiş. denemek için boş bir hesapta ücretsiz deneme üyeliği başlatıp o hesap ile denediğimde başarılı şekilde çalışıyor.

Hocam bir soru olacak. api ile hesabı online yapmak mümkün müdür? https sorguları kontrol ettim ancak keşfettiğim bi kaç kod maalesef işe yaramadı. tavsiyeniz var mıdır?

uuid'yi rastgele yazabilirsiniz çok önemli değil. bu web isteğini gerçekleştirirseniz hesap çevrimiçi olur.

oluşturduğunuz deneme hesabını benimle paylaşır mısınız? tek hesabı herkese kullanılabilir kılabilecek miyim deneyeyim.

rafref

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Bu uygulamayı yükledim ama ne yapacağımı bir türlü çözemedim aynı gerçek hayattaki gibi. Böyle sap gibi kaldım bi yardımcı olsanız .

Mhmtz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
Merak ettiğim bir şey var. Connected2.me/kullaniciAdi web bölümünde uygulamaya geç tuşuna basınca uygulama açılıyor. Linki göremiyorum ama. Nasıl bir bağlantı var?
Mesaj düzenlendi:

uuid'yi rastgele yazabilirsiniz çok önemli değil. bu web isteğini gerçekleştirirseniz hesap çevrimiçi olur.

oluşturduğunuz deneme hesabını benimle paylaşır mısınız? tek hesabı herkese kullanılabilir kılabilecek miyim deneyeyim.
Mümkün cron sitesinde her 5 dk da bir api sayfasına yönlendirme yaparsanız sürekli çevirim içi görünğrsünüz.

Mümkğn

Mhmtz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
api.c2me.cc/b/ eski api adresi api.connected2.me/b/ bir şey değişmedi.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merak ettiğim bir şey var. Connected2.me/kullaniciAdi web bölümünde uygulamaya geç tuşuna basınca uygulama açılıyor. Linki göremiyorum ama. Nasıl bir bağlantı var?
Mesaj düzenlendi:

Mümkün cron sitesinde her 5 dk da bir api sayfasına yönlendirme yaparsanız sürekli çevirim içi görünğrsünüz.

Mümkğn
uygulamaya yönlendirme için com.c2m.connected2://profile/kullaniciadi şeklinde bi url scheme kullanılıyor.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
1 plus üyelik ile herkese kullanılabilir hale getirmek için mini bir çalışma yaptım. Test sürecinde kullanılmak üzere varsa plus üyeliklerinizi aşağıda bırakacağım adrese göndererek destek olabilirsiniz.

EĞER ÇALIŞMALAR BAŞARIYLA TAMAMLANIRSA YENİ TWEAK YAYINLANACAKTIR.

BerkanRy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Muhtemel olarak normal üyelik ile açılan bir hesapla vip alındığında uygulamadan çıkıp girdiğindeki değişkenleri bulmaya çalışıcaksın ama biraz zahmetli bir iş
Mesaj düzenlendi:

Sadece görüntüden ibaret olmayan bir plus üyelik uygulamaya önem verdiklerinden stabilitesi zor bir iş

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Değişkenleri buldum zaten tweakın çalışması için filtrelemeyi yapacak bi plus hesap ile çözmüş olacağım hepsi bu 🤷🏻‍♂️

ncoalp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
ikidir hesabım banlandı, sebebi ne acaba tweakı kullandığımız için artık uygulama otomatik ban mı atıyor bi aydınlatabilirsen sevinirim @xianthi

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
ikidir hesabım banlandı, sebebi ne acaba tweakı kullandığımız için artık uygulama otomatik ban mı atıyor bi aydınlatabilirsen sevinirim @xianthi
Sanmıyorum. Daha önce ban ile ilgili sistemin nasıl çalıştığını bildiğim kadarıyla anlatmıştım. Uygulama jb kontrolü yapsa bile bu nedenle ban atmaz. Injected tweak kontrolü diye bir şey hiç duymadım.

ncoalp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@xianthi Tamamdır. sorunu buldum galiba , dediğin gibi tweak ban atmıyor, sorun yeni açılan hesaplarda eposta doğrulama yapmayınca banlanıyorsunuz c2de hesap açtım eposta doğruladım bu sefer. ban falan yok ortada.

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Beyler bu ban sorununu ne yapayim ? Siz çozdunuzmu ? Eror password verir ne yapmam gerek ?

ncoalp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
mail doğrulamasıyla alakası yokmuş yine error password verdi şunu çözmenin bi yolu yok mu

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Daha önceki sayfalarda da sistemin nasıl çalıştığı ile ilgili konuşulmuştu. Artık aşağıdaki gibi örnek bi web isteğinde sunucu kimlik doğrulama hatası veriyor çünkü kontrol eklenmiş. jb topluluğuna yaptığımız katkı buraya kadarmış :)
. Arkadaslat bu ban sorusuna bi cozum yokmu ? Mailda dogruladim yine eror pasword ne yapmam gerek ?((

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar merhaba, yılbaşı öncesi biraz zaman ayırarak tweaki yeniden kodladım. Ancak daha önce aşağıda belirttiğim gibi çalışması için en az 1 plus üyeliğin sisteme tanımlı olması gerekiyor. Eğer aktif çalışan bir plus üyeliği sisteme girilmişse herkesin hesabı plus olarak çalışacaktır.
deb dosyasını paylaşıyorum. eğer tweak ile ilgili sorun olursa geri bildirim atarsanız sevinirim. tweak düzgün çalıştığında repoya yüklenecektir.
Mutlu yıllar.
1 plus üyelik ile herkese kullanılabilir hale getirmek için mini bir çalışma yaptım. Test sürecinde kullanılmak üzere varsa plus üyeliklerinizi aşağıda bırakacağım adrese göndererek destek olabilirsiniz.

Güncelleme : linkinden elinizde bulunan plus üyelikleri eklerseniz tweak herkes için shuffle filtreleme yapacaktır. Bugüne kadar ücretli özelliklerden ücretsiz yararlanılmasını sağladık. Açık kapatıldığı için artık yararlanılmıyor. Tweakı yeniden yazıp ücretsiz yayınladım. Bundan sonrası topluluk olabilme bilincinizde.

İyi forumlar.

Son düzenleme:

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Şimdi kurdum fakat uygulamadan attı direk.Yani benim bir plus üyeliğim mevcut değil bu tam olarak nasıl olacak.Bu arada emek geçtiğin için bizzat ben teşekkür ediyorum.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Şimdi kurdum fakat uygulamadan attı direk.Yani benim bir plus üyeliğim mevcut değil bu tam olarak nasıl olacak.Bu arada emek geçtiğin için bizzat ben teşekkür ediyorum.
yeniden indirebilir misiniz güncelledim.

uygulamanın son sürümüyle uyumlu olduğu için uygulamayı da güncelleyebilirsiniz. ayarlar uygulama içinde promote(shuffleın yanındaki buton) kısmından aktifleştiriliyor.

shuffle filterı aktifleştirirseniz ve eğer sisteme plus üyelik eklenirse shuffle attığınızda otomatik olarak o hesabı kullanmaya ayarlandı. çalışan plus üyelik bulamazsa çalışmayacak ve normal shuffle atacaktır.

Son düzenleme:

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Shuffle butonuna tıklayınca atıyor ve yükledigin zaman lib,pyhton gibi uygulamaları yüklememi istedi buna bağlı olarak

Tips
Tips
Üst Alt