Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Çalışmayan arkadaşlarımız chimera'mı kullanıyor acaba? Bende de çalışmıyor çünkü uygulamadan atıyor.

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bb
arkadaslar ios 12.4 surekli ban sorunum var eror password username ne yapmam gerek ?

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İnan bunu ben de bilmiyorum durduk yere ban atıyorlar
Usta üzüldüm yani herkes cabalıyor en iyi şekilde kullanalım diye sonrası ban ve 90 tl öde.Bu xianthi kardeş emeğiyle yaparken birilerinin böyle yapması üzücü

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Usta üzüldüm yani herkes cabalıyor en iyi şekilde kullanalım diye sonrası ban ve 90 tl öde.Bu xianthi kardeş emeğiyle yaparken birilerinin böyle yapması üzücü
Peki hocam senin tweak olduğu halde mi ban attı

ncoalp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
c2gold deb dosyasını nasıl kurucam filza ile deniyorum olmuyor

ncoalp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
girmiyor uygulamaya donuyor hocam tweaklı

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Uygulamadan atma/ilk ekranda kalma sorunu giderildi. @Kahraman1221 yeni plus üyelik eklemiş. Gereksiz üyelik eklerseniz uygulamanın açılma süresi artar. Eklenen üyelikler kontrol edilip açılıyor. Kontrol süresi uzadıkça timeout olup uygulamadan atıyor.

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Uygulamadan atma/ilk ekranda kalma sorunu giderildi. @Kahraman1221 yeni plus üyelik eklemiş. Gereksiz üyelik eklerseniz uygulamanın açılma süresi artar. Eklenen üyelikler kontrol edilip açılıyor. Kontrol süresi uzadıkça timeout olup uygulamadan atıyor.
Şu anda Ios 13'te bu hatalar giderilmiş durumda ve uygulama şimdilik sorunsuz calışmakta

ncoalp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Spoof media özelliğinde şöyle bi sorun var %100 de kalıyor göndermiyor 12.1.1 unc0ver @xianthi DC560756-BAAB-4B46-9471-10C2EDDBE053.jpeg

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Spoof media özelliğinde şöyle bi sorun var %100 de kalıyor göndermiyor 12.1.1 unc0ver @xianthi Ekli dosyayı görüntüle 15431
Spoof media ve plus üyelik kontrolü benim sunucum üzerinden gerçekleştiği için çok fazla c2 apisine istek dolayısıyla ip ban yemiş sunucu. Plus üyelik kontrolünü sunucudan alıp tweakin içine koydum sunucunun yükünü azaltmak için. Bu da tweakte yavaşlama olarak dönebilir. Sunucunun banı kalkana kadar spoof media çalışmayacaktır. Uygulama içinden çözebilirsem ona da güncelleme atarım.

ncoalp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
@xianthi tamamdır hocam teşekkurler cevap için evet çözüldüğünde haber edersen buraya her zaman ki gibi çok guzel olur eline sağlık

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Ne yapsam ban sorunu olmaz ? Mesala tviki silib de onsuz uygulamani calistirsam ?

Azuketr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@xianthı crash reportu atıp güncelleme verdiğinden beri çalışıyor ban problemi de yaşamadım teşekkürler
Iphone6s ios12.0.1

om2008er

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Spoof media maalesef çalışmıyor fotoğraf veya resim gönderdiğimde %100 de kalıyor ve gitmiyor iki gün önce çalışıyordu şimdi çalışmıyor ne yapmamız lazım

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar c2gold kurulu antiban açık hesap ban yemedi ancak ben mesaj gönderdigimde karşı tarafa gitmiş gibi gözüp gitmiyor ama başkası bana yazınca mesaj geliyor sıfırdan bir profile mesaj gönderince iletildi diyip gitmiyor

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Spoof media maalesef çalışmıyor fotoğraf veya resim gönderdiğimde %100 de kalıyor ve gitmiyor iki gün önce çalışıyordu şimdi çalışmıyor ne yapmamız lazım
Spoof media ve plus üyelik kontrolü benim sunucum üzerinden gerçekleştiği için çok fazla c2 apisine istek dolayısıyla ip ban yemiş sunucu. Plus üyelik kontrolünü sunucudan alıp tweakin içine koydum sunucunun yükünü azaltmak için. Bu da tweakte yavaşlama olarak dönebilir. Sunucunun banı kalkana kadar spoof media çalışmayacaktır. Uygulama içinden çözebilirsem ona da güncelleme atarım.
arkadaşlar c2gold kurulu antiban açık hesap ban yemedi ancak ben mesaj gönderdigimde karşı tarafa gitmiş gibi gözüp gitmiyor ama başkası bana yazınca mesaj geliyor sıfırdan bir profile mesaj gönderince iletildi diyip gitmiyor
Anon hesap banlanmıştır çık gir yapın

Tips
Tips
Üst Alt