Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tweak Appstore++ ve C2 Hack(Eski Sürüm), C2 App Sürümü 1.130.Bende hala böyle çalışıyor

mertrey30

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ya beyler indirme linki yok lütfen link atarmısınız özelden 2 aydır bu konudayım linki yok telefonum jailbreaksız

mertrey30

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
peki jailbreak yaptım diyelim bu tweaki nasıl indiircem link yok bişey yok özelden de anlatabilirsiniz sizede zahmet olucak

realityisanillusion

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
peki jailbreak yaptım diyelim bu tweaki nasıl indiircem link yok bişey yok özelden de anlatabilirsiniz sizede zahmet olucak
jailbreaktr reposundan tweak'i kurabilirsin. gerekenler; jailbreak yapman ve jbtr reposunu eklemen. ilk defa jailbreak yapacaksan forumdan araştırman gerek.

mertrey30

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
tamam çok sağolun aklıma takılan bazı sorular olursa özelden yazsam sıkıntı olmaz dimi hocam

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
tamam çok sağolun aklıma takılan bazı sorular olursa özelden yazsam sıkıntı olmaz dimi hocam
Aradığınız tüm cevaplar aslında forumda mevcut, arama kısmını kullanmanızı öneririm.

darkhopess

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Şu an filtreleme çalışmıyor sanırsam, doğru mudur?

vedat55

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
abi numaramı versem biri bana yardımcı olabilirmi wpden bu işleri pek anlıyamıyorumda? size rica etsem

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Normalde Suffle Bu url üzerinden entegreli şekilde çalışıyor fakat Şuan servis Dışı Oldugu için site Suflle çalışmıyor Arkadaşın sistemi tekrar aktif etmesi gerekli

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Alakası yok dostlar şu an çalışıyor ve ben aktif bir şekilde kullanıyorum. Appstore ++ 'dan c2 sürümünü 1.180 e çekin sonra deneyin.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Chimera'da kullanıyorum ben. Belki unc0ver kullanıyorsanız onunla alakalı bir sorun olabilir ?

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
arkadaşlar yaptığım incelemeler sonucunda c2'nin isteklere (request) sınır getirdiğini görüyorum. Hepiniz tweakı kullanırken sunucum üzerinden istek gönderiyorsunuz. Herkesin shuffle isteği sanki bir cihazdan gönderiliyormuş gibi tek merkezden iletiliyor. Hal böyle olunca yoğun trafik oluşturan sunucu adresi geçici süreliğine red cevabı alıyor. Shuffle bazen geç cevap verebilir ya da hiç cevap veremez hale gelebilir. Bu durumda bahsettiğim sorundan dolayı daha sonra denemeniz gerekmektedir.

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Peki bu sistem Connected2me üzerinden url degiştirerek filtreleme sistemi ile taleb saglayabilir miyz ?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Peki bu sistem Connected2me üzerinden url degiştirerek filtreleme sistemi ile taleb saglayabilir miyz ?
Onun için tweakin yeniden yazılması gerekiyor. Kaynak kodları maalesef silindiği için kısa süre için zor.

Tips
Tips
Üst Alt