Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

Txhx34

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7 Plus
Kaynak kodlarına sunucu tekrardan kiralandığı için ulaşılabiliyor diye biliyorum

sonthbe

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
sürümü 1.180e düşürdükten sonra cheaster33 adlı kullanıcının izlediği adımları izledikten sonra sorunsuz çalışmaya başladı

Azuketr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Güncelleyebilirmisiniz acaba ? Filtreleme özelliği çalışmıyor ...

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Güncelleyebilirmisiniz acaba ? Filtreleme özelliği çalışmıyor ...
Dostum App admin ile Versiyon düşürmeyi dene Çalışıyor 1.180 sürümüne düşür uygulamayı iyi forumlar bende aynı sorunu yaşadım ve çözümünü buldum.

Brozenlave

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar forumda yeniyim bana detayları ile birlikte bunu nasıl kurup çalıştırabilecegimi anlatabilecek bir kardesim varmıdır..

Mugiwara

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Filtreleme özelliği uçmuş artık işe yaramıyo downgrade yapınca bile

Azuketr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
bu parametreler tam olarak nedir bilen varmı ? sürekli arap vs çıkıyor parametre sayesin de türkiyeye ayarlayabiliyormuyum ?

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Hala Filtreleme Özelliği Çalışmakta.Sadece Uygun Downgrade'i Bulup Kullanmaya Çalışın.

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Parametreler ile arama yapınca hiçbişey çıkmıyor sorun nedir?
Mesaj düzenlendi:

Filtreleme de bir işe yaramıyor anlamadım cinsiyet seçimi yapıyorum tam tersi çıkıyor
Mesaj düzenlendi:

11.80 sürümüne düşürünce sorunum giderildi parametreler ile arama çalışıyor sürüm 12.4

Son düzenleme:

hsyn.cente

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Bende tek sorun yıldız a basınca kaydetmiyor uygulamadan atıyor onun dışında sorun yok

sakiriye

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
@polatsakif arkadaşımız domaini yenilemiş. ben de ssl sertifikasını yeniledim. şuan çalışabilir olması gerekiyor. tel jbli olmadığı için deneyemedim. herkese iyi eğlenceler.
Merhaba toplu mesaj gönderimi çalışıyor mu şuanda ? Yolluyorum fakat çalıştığından şüphelerim var. Çalışıyorsa eğer bunu web üzerinden uygulama olmadan yapmak mümkün mü ? Yardımcı olabilir misiniz

sakiriye

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
arkadaşlar yaptığım incelemeler sonucunda c2'nin isteklere (request) sınır getirdiğini görüyorum. Hepiniz tweakı kullanırken sunucum üzerinden istek gönderiyorsunuz. Herkesin shuffle isteği sanki bir cihazdan gönderiliyormuş gibi tek merkezden iletiliyor. Hal böyle olunca yoğun trafik oluşturan sunucu adresi geçici süreliğine red cevabı alıyor. Shuffle bazen geç cevap verebilir ya da hiç cevap veremez hale gelebilir. Bu durumda bahsettiğim sorundan dolayı daha sonra denemeniz gerekmektedir.
Hocam &g=f filtresi dünden beri çalışmıyor senin site mi patladı

oktayrekt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
hocam bu filtreme ozelligini anlamadim anlatabilecek var mi ??

Shero35

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
İts okay! just shuffle again. diyor bende ve filitre uygulamıyor

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Ban yiyen var mı ? Son 4 günde 2 defa ban yedim. Ve sadece 3 kişiyle konuşur olmama rağmen yedim. Telefon olarak değil c2 hesabı ban yiyor.

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Aynen benim de 3 hesabım kapatıldı 2 günde
Acaba server tarafında bir şeyler mi yaptılar. @xianthi hocam zahmet olmazsa müsait olduğunuzda kontrol eder misiniz ? Daha önceden hiç ne bir uyarı ne bir şey almışken 2 defa üst üste ban yemek tuhaf geldi.

aemre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ban yiyen var mı ? Son 4 günde 2 defa ban yedim. Ve sadece 3 kişiyle konuşur olmama rağmen yedim. Telefon olarak değil c2 hesabı ban yiyor.
Aynı sıkıntı bende de oldu hocam. Açıyorum durduk yere ban yiyor hesap.Liberty lite ile deneyeceğim.

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
ben denedim ve durduk yere yine hesap ban yedi. çok iyi ya
Ban yeyen beyler bende de ayni sorun vardi 2018 de acdigim hesab kapandi sbeb ayarlar kisminda mail adresinizi dogrulamaniz mail adrese gelecek linkle uygulmaya geri donuş yapmanız gerek

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Filtre ve parametler hiç bir sürüm de çalişmiyor çaliştıra bilen varmı

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
c2 kullandığım açığı kapattığı için artık hiç bir sürümde filtrelemeyi çalıştıramazsınız. Gelen maillerden sonra kontrol ettiğimde api.c2me.cc adresinde bulunan apide yaptığı değişiklik ile filtrelemeye plus üye kontrolü koyulmuş. En iyi senaryo 1 plus üyeliğin herkes tarafından filtreleme amacıyla kullanılmasını sağlayarak çalıştırmak gibi görünüyor. Doğrulama sunucu tarafında yapıldığı için uygulama içi manipüle etmem işe yaramıyor.

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
c2 kullandığım açığı kapattığı için artık hiç bir sürümde filtrelemeyi çalıştıramazsınız. Gelen maillerden sonra kontrol ettiğimde api.c2me.cc adresinde bulunan apide yaptığı değişiklik ile filtrelemeye plus üye kontrolü koyulmuş. En iyi senaryo 1 plus üyeliğin herkes tarafından filtreleme amacıyla kullanılmasını sağlayarak çalıştırmak gibi görünüyor. Doğrulama sunucu tarafında yapıldığı için uygulama içi manipüle etmem işe yaramıyor.
Anladım hocam yine de her şey için teşekkürler eğlenceli güzel bir tweak ti

Tips
Tips
Üst Alt