Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
reset shuffle filter butonu ile tüm filtreleri temizleyip yeniden shuffle atın. sonra filtreleri tekrar ayarlayın.

takip edenler c2 sunucularında tutuluyor telefonunuzda değil.
Sağolasın Bilgi İçin.Bu Arada Tweak İçin Emeğine Sağlık.

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Peki xianthi hocam şu anonim yazanları deşifre edebileceğimiz bir eklenti yapabilir misin?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uygulamayı eski Sürümde kullanıyorum bir kere ban yedikten sonra bende ülke seçince suffle çalışıyor

hellstabber

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uygulamayı eski Sürümde kullanıyorum bir kere ban yedikten sonra bende ülke seçince suffle çalışıyor

Hocam hangi sürüm yüklü?

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Anonu tespit edemeyiz. Anonu rastgele hashten üretiyor. Ülke seçin bölge seçmeyin

BerkanRy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Dostum seçebileceğimiz tek şey şimdilik cinsiyet umarım yeni bir update ile düzelebilir <3

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Tweakin son güncellemesi ile ülke ve cinsiyet seçtiğinizde listeleme oluyor.

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Aynen şu an sadece cinsiyet seçebiliyoruz,yeni güncellemelerin için her zaman takipteyiz kullananlar olarak

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Aynen şu an sadece cinsiyet seçebiliyoruz,yeni güncellemelerin için her zaman takipteyiz kullananlar olarak
Ülke de seçebilirsiniz, ülke ve cinsiyet seçilebiliyor. Sadece şehir seçilemiyor. Tweak'i güncelleyip deneyin.

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
şöyle bir sorum var ; mesaj atıyorum karşı tarafa gidiyor ama illaki yanıt gelmesi lazım gelmiyor taki apps managerdan sıfırlayana kadar ondan sonra id ve şifre girip yazdığımda yanıt geliyor bunu cözümü varmı sizce?

Codedbysamet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Aynısı bende oldu dostum hesap degiştirdim düzeldi :)

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hayır Kardeşim konuşmaların durmaz. o Şuan Kullandıgın profilinin x klasöründe kalır

Yusaaktas

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
şöyle bir sorum var ; mesaj atıyorum karşı tarafa gidiyor ama illaki yanıt gelmesi lazım gelmiyor taki apps managerdan sıfırlayana kadar ondan sonra id ve şifre girip yazdığımda yanıt geliyor bunu cözümü varmı sizce?
uygulamadan çık uçak moduna al biraz bekle sonra uçak modunu kapatıp hücresel veriyi 2-3 defa kapat aç öyle gir.

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
uygulamadan çık uçak moduna al biraz bekle sonra uçak modunu kapatıp hücresel veriyi 2-3 defa kapat aç öyle gir.
eyvallah usta hesaptan çıkış yapıp konuşmaları kaybetmeden çıktım şimdi oldu :) bu connected2 tweaki jay freeman'ın cydia'yı bulması gibi oldu artık bizler için.Xianthi'ye bi kez daha teşekkürler.Bir de get followers butonuna tıklayıp takipçi kasan oldumu aranızda?

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
eyvallah usta hesaptan çıkış yapıp konuşmaları kaybetmeden çıktım şimdi oldu :) bu connected2 tweaki jay freeman'ın cydia'yı bulması gibi oldu artık bizler için.Xianthi'ye bi kez daha teşekkürler.Bir de get followers butonuna tıklayıp takipçi kasan oldumu aranızda?
Fix Yedi dostum :) 3 günlük üyelik olayının bitmesi kötü olmuş be

Tips
Tips
Üst Alt