Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Web sitesinde donate butonu var ama Paypal üzerinden olduğu için kendisine bağış atılamıyor. Kendisinin de başka yerde bağış linkini görmediğim için hiç istemedim o yüzden. Eğer kendisi bir bağış linki paylaşırsa isteyenler bağış yapabilir bence. Ek olarak şuan kullandığım sürüm 1.226 ve canlı yayın özelliği var, haberiniz olsun :)
Hemen sürüm düşürmeyi uyguluyorum sağolasın:)

oktayrekt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaslar selam (c2gold tweakini kullaniyorum bu arada) c2’ye girdigimde hersey gayet normaldi daha sonra durduk yere kullanici adi sifre hatali uyarisini vermeye basladi fakat hesabi hala kullanabiliyordum.

Daha sonra bug oldugunu dusunerek hesaptan cikip girmek istedim fakat girmek istedigimde yine ayni hatayi verdi, yaklasik 3 kez sifre sifirladim fakat yine olmadi.En son destek ekibine e-mail attim.

Acaba ban mi yedim? (profil fotografimda veya bio’mda herhangi rahatsiz edici birsey yoktu)
Eger yediysem bu ban kalkar mi ?
Yardimlariniz icin tesekkurler simdiden

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
xianthi Kardeşim öncelikle gecici update için emeğin için teşekkürler.Bazı Kısmi sorunlar belirledim;
-Get Followers Butonu Kısmi Olarak Çalışmakta,Galiba Ekran Uyumsuzluğundan(Iphone X Kullanıcısı) Olsa Gerek Tam Butonun Ortalarına Doğru Basınca Buton Algılamakta
-Get Anon Message Kısmına Tıkladığımda (didnotAuthenticate (null) hatasını 'ara sıra' vermekte.
-Send Story Like Denedim ama geri dönüşü şu an için yok ya da ben bilemiyorum
Övdüğüm Kısımlar;
-Web sürümünde öncesinde takipci artırma taktiklerini zor bulup yapardık bunu mobilde yapman Senin emeğin
-Shuffle Filter Artık Daha Gelişmiş,Filtresinin Hakkını Veriyor Gibi
-Bu Toplu Mesaj Atanlara Kızardım Bi gün Sıra Bende Diye,Send Message to Shuffle Diyorum ,Bildirimler Akıyor :)
Senden Ricam;
-Bu Mesaj yazma kısmında koskoca 'Gif' olayı mevcut ,coğu kişi eminim ona kazara basıyodur,kaldırma gibi bi şansımız varsa memnun olurum :)

-Daha Ne Olsun,Üyelik ekleyen arkadaşlara da burdan teşekkürler saygılar :)
Uygulamanın normal akışına müdahale ettiğim için bazı özellikler beklenmedik çökmelere sebep olabilir. Ayarlar için kullandığım (promote kısmı) sayfası tasarım olarak benim müdahalelerimle biraz kullanışsız oldu o yüzden butonlar kayma yapabilir veya tam çalışmayabilir. Kendi cihazımda test edip güncelleme atıyorum (iphone 7) ekran uyumsuzlukları olabilir. Olabildiğince responsive hazırlamaya çalıştım. UI kısmında bir takım yenilikler yapılabilir ancak daha çok arkaplanda çalışan kodlara özen gösteriyorum performans açısından. Send story like ve send followers butonları hata olmadıkça uyarı vermiyor. Sürekli basın ve ip limit hatası aldığınızda modem resleme/3g kapatıp açma yöntemleriyle (uygulama kapalı iken) yeni ip edinin. Ip başına 5 beğeni limiti var. Takipçileri report someone butonu ile birini raporlarken tweakin oluşturduğu fake hesaplarla yapıyor o yüzden sınırlı sayıda takipçi kazanabilirsiniz. Birileri raporladıkça sistemde hesaplar birikip size takipçi olarak dönecektir. Raporlama sınırı da ip başına 5 tane. (Hesap açma sınırı aslında) get anon message olayı biraz daha karmaşık. Xmpp frameworküne müdahale ediyorum (anon ve diğer mesajlaşmanız için kullanılan framework) ve bu bazen başarısız oluyor. O yüzden hata alıyorsunuz. Anon mesaj ile sohbet sayısını arttırmak için her gelen mesajda ip adresinizin ve device id değerinizin değişmesi gerekiyor. O biraz daha kullanışsız o yüzden.

hellstabber

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uygulamanın normal akışına müdahale ettiğim için bazı özellikler beklenmedik çökmelere sebep olabilir. Ayarlar için kullandığım (promote kısmı) sayfası tasarım olarak benim müdahalelerimle biraz kullanışsız oldu o yüzden butonlar kayma yapabilir veya tam çalışmayabilir. Kendi cihazımda test edip güncelleme atıyorum (iphone 7) ekran uyumsuzlukları olabilir. Olabildiğince responsive hazırlamaya çalıştım. UI kısmında bir takım yenilikler yapılabilir ancak daha çok arkaplanda çalışan kodlara özen gösteriyorum performans açısından. Send story like ve send followers butonları hata olmadıkça uyarı vermiyor. Sürekli basın ve ip limit hatası aldığınızda modem resleme/3g kapatıp açma yöntemleriyle (uygulama kapalı iken) yeni ip edinin. Ip başına 5 beğeni limiti var. Takipçileri report someone butonu ile birini raporlarken tweakin oluşturduğu fake hesaplarla yapıyor o yüzden sınırlı sayıda takipçi kazanabilirsiniz. Birileri raporladıkça sistemde hesaplar birikip size takipçi olarak dönecektir. Raporlama sınırı da ip başına 5 tane. (Hesap açma sınırı aslında) get anon message olayı biraz daha karmaşık. Xmpp frameworküne müdahale ediyorum (anon ve diğer mesajlaşmanız için kullanılan framework) ve bu bazen başarısız oluyor. O yüzden hata alıyorsunuz. Anon mesaj ile sohbet sayısını arttırmak için her gelen mesajda ip adresinizin ve device id değerinizin değişmesi gerekiyor. O biraz daha kullanışsız o yüzden.
Emeğimize sağlık hocam. Report someone özelliğini kullandıktan sonra uygulamadan atıyor. Cr4shed logu ektedir.Ekli dosyayı görüntüle text.txt

Sent from my iPhone using Tapatalk

oktayrekt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaslar shuffle’da toplu mesaj gonderirken bazen (5) bazen (50)kisiye gonderiyor bir turlu cozemedim yardim edebilecek arkadas var mi ?

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Cidden Çok Sağol,Yeni gelişmeler ve updateler hakkında konunun her zaman takipçisiyim.Bu ramazan ayında dualar seninle
Mesaj düzenlendi:

Birde Uygulamada tanıştığım bi kız var ve bana dedigi şu benim 90 küsür takipcim varken birileri bana 44 k takipçi yolladı.nasıl bu mümkün olabilir aniden xianthi kardeşim

Ekli dosyalar

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Cidden Çok Sağol,Yeni gelişmeler ve updateler hakkında konunun her zaman takipçisiyim.Bu ramazan ayında dualar seninle
Mesaj düzenlendi:

Birde Uygulamada tanıştığım bi kız var ve bana dedigi şu benim 90 küsür takipcim varken birileri bana 44 k takipçi yolladı.nasıl bu mümkün olabilir aniden xianthi kardeşim
Daha önce githubda paylaştığım hesap açma botu vardı. Onu kullanarak reklam hesapları açıyordu biri. O bot ile açtığı hesapları kullanarak takip ettirmiş olabilir. Fixlenmeden önce anon kullanıcı adı ve şifre ile de takip edilebiliyordu. Daha önce onu kullanıyordum takipçi olayı için. Anon kullanıcı adı şifre oluşturma algoritmasını da paylaşmıştım. Onu kullanarak sınırsız takipçi oluşturulabilirdi. Ancak fixlendi sonra yeni yöntem ile güncelledim tweaki. Zamanında onu kullanmış olabilir.

hellstabber

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@xianthi hocam ben tweak geliştirmeyi öğrenmek istiyorum. Elimde hem swift için hem objc için kaynak var. Hangisi ile başlamam gerekiyor? Forumda merak edilenler adlı başlığa yazdım ama development ile uğraşan kişi fazla yok sanırım.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
@xianthi hocam ben tweak geliştirmeyi öğrenmek istiyorum. Elimde hem swift için hem objc için kaynak var. Hangisi ile başlamam gerekiyor? Forumda merak edilenler adlı başlığa yazdım ama development ile uğraşan kişi fazla yok sanırım.
Çok fazla Türkçe kaynak bulamayabilirsin. Öncelikli olarak bakman gereken linkleri bırakıyorum. Eksikleri eve geçince editlerim.

jailbreak discord sunucusuna da katılarak development kanalından destek alabilirsin. Artık swift desteği geldi ancak ben hala obj-c ile geliştiriyorum.

mhmt.fth37

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad (3.Nesil)
@xianthi hocam sizi github üzerinden de takip etmekteyim. C2 konusunda telefonum iPhone bozulduğundan android bir telefona geçmek durumunda kaldım. Android ile ilgili hiçbir açıklama göremedim. Sadece IOS cihazlara özel bir çalışma sanırsam bu paylaştığınız. Acaba pc veya android bir cihaza sahip olanlar ne yapmalı nasıl yol izlemeli bu özelliklere bizde nasıl sahip olabiliriz? İyi çalışmalar. Emeğinize sağlık.

hellstabber

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Çok fazla Türkçe kaynak bulamayabilirsin. Öncelikli olarak bakman gereken linkleri bırakıyorum. Eksikleri eve geçince editlerim.

jailbreak discord sunucusuna da katılarak development kanalından destek alabilirsin. Artık swift desteği geldi ancak ben hala obj-c ile geliştiriyorum.
Kaynaklar için çok teşekkür ederim. Üniversite sınavı geçtikten sonra hepsine bakacağım ^^

RockNRolla

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
filtreleme özelliği nasıl çalışıyor bilen var mı? Plus satın al geliyor tweak’ın bir farkı yok gibi.
ios 13.3 iPhone 7

oktayrekt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
bazen shuffle’ye mesaj gonderirken tekrar tekrar filtreyi degistirmeme ragmen ayni kisiye bazen 2-3 kez mesaj atabiliyor bunu nasil duzeltebiliriz??

Elitoperator

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
arkadaşlar sürekli mesaj gönderme kısmı donup kalıyor nasıl çözeriz bilgisi olan var mı uygunsuz bişey kullanmadığım halde hesaplarım ban yedi

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar böyle bir uyarı geldi ve Profilim resimer falan herşey kaldırıldı ne Yapmamız gerekiyor bu durumda tweak kullandığım halde böyle oldu nedeni nedir

Ekli dosyalar

hellstabber

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar böyle bir uyarı geldi ve Profilim resimer falan herşey kaldırıldı ne Yapmamız gerekiyor bu durumda tweak kullandığım halde böyle oldu nedeni nedir
Kurallara aykırı bir hareket yapmışsın. İlk uyarısı böyle oluyor. Tekrar edersen hesabın banlanıyor

emre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Anlık resim gönderme özelliği çalışıyor mu ? Çalışmıyor ise güncelleme yapılacak mı ? İyi çalışmalar dilerim. @xianthi

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar toplu mesaj göndermede beyaz Liste gibi bişey oluşturabilir miyiz bazen gözümüzden kaçıyor konuştuğumuz kişilere de sık sık mesaj gidiyor buda sorun yaratıyor bi listeye eklesek sohbet ettigimiz profilleri ve o kişilere toplu mesaj gitmese böyle bişey mümkün olur mu acaba

oktayrekt

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar toplu mesaj göndermede beyaz Liste gibi bişey oluşturabilir miyiz bazen gözümüzden kaçıyor konuştuğumuz kişilere de sık sık mesaj gidiyor buda sorun yaratıyor bi listeye eklesek sohbet ettigimiz profilleri ve o kişilere toplu mesaj gitmese böyle bişey mümkün olur mu acaba
katiliyorum

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Filitrelemede bug var sanırım ülke şehir secince sıfır gösteriyor, filitrelemeye tam basarken yas araligini birden sola cekiyor sanırım ondan olabilir 11.4.1 jb

malansa18

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
hocam merhaba c2 anlık hilesi yapabilir misin veya şuan çalışan anlık hilesi var mı yardımcı olursan sevinirim

Tips
Tips
Üst Alt