Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
### Güncelleme Duyurusu ###
1 - Daha önce de üzerinde çalıştığım shufflea toplu mesaj gönderme kısmını hallettim. Shuffle yaptıktan sonra en alta kadar kaydırıp Msg2Shuffle butonuna basmanız yeterli.
2 - Sohbet penceresinde sağ üst tarafa "link" isimli bir buton koydum. Basarsanız sohbet ettiğiniz kişiye linkinizi otomatik olarak gönderir.
3 - Ayarların bulunduğu bölümde (shuffle butonunun sağındaki butona basınca açılan pencere) yeni 2 buton ekledim. Butonlardan biri bastıkça takipçi sayınızı arttırırken diğeri story likelarınızı arttıracak. Günlük ip limiti konulduğu için 3g aç kapa yapmanız gerekir belli bir sayıdan sonra.

Spoof media kısmında bir takım ilerlemeler kaydettim ancak henüz tamamlayamadım. Uzun bir süre güncelleme atamayacağım için son yaptıklarımı atıp en azından bir takım yenilikler eklemiş olayım dedim.

İyi eğlenceler.

09.03.2020 01.36 tarihinde duyuruldu. Güncelleme gün içerisinde atılacaktır.

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Biri bana hesap eklemeyle ilgili soru sormuştu. Ama şimdi forumda DM'lerden kaybolmuş o mesaj, neden böyle bir şey olmuş olabilir

okan_92

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
### Güncelleme Duyurusu ###
1 - Daha önce de üzerinde çalıştığım shufflea toplu mesaj gönderme kısmını hallettim. Shuffle yaptıktan sonra en alta kadar kaydırıp Msg2Shuffle butonuna basmanız yeterli.
2 - Sohbet penceresinde sağ üst tarafa "link" isimli bir buton koydum. Basarsanız sohbet ettiğiniz kişiye linkinizi otomatik olarak gönderir.
3 - Ayarların bulunduğu bölümde (shuffle butonunun sağındaki butona basınca açılan pencere) yeni 2 buton ekledim. Butonlardan biri bastıkça takipçi sayınızı arttırırken diğeri story likelarınızı arttıracak. Günlük ip limiti konulduğu için 3g aç kapa yapmanız gerekir belli bir sayıdan sonra.

Spoof media kısmında bir takım ilerlemeler kaydettim ancak henüz tamamlayamadım. Uzun bir süre güncelleme atamayacağım için son yaptıklarımı atıp en azından bir takım yenilikler eklemiş olayım dedim.

İyi eğlenceler.

09.03.2020 01.36 tarihinde duyuruldu. Güncelleme gün içerisinde atılacaktır.
Kardeşim yine ellerine kollarına sağlık çok güzel olmuş ancak şuanda filitre özelliği aktif halde olunca ilk başta tıkır tıkır çalışıyordu şuanda bişey oldu Liste hiç çıkmıyor böyle bir şey oldu sebebi ne olabilir

Ekli dosyalar

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kardeşim yine ellerine kollarına sağlık çok güzel olmuş ancak şuanda filitre özelliği aktif halde olunca ilk başta tıkır tıkır çalışıyordu şuanda bişey oldu Liste hiç çıkmıyor böyle bir şey oldu sebebi ne olabilir
Aynı problem bende de var. @xianthi Hocam emeğinize sağlık.

BirGaripAdam

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Muhtemelen bölge seçeneğini seçtiniz ve filtre bozuldu. Apps Manager yükleyip uygulamadan connected2 ayarlarını sıfırlayın. Sonra tekrar giriş yapın c2 içinden özellikleri aktif edip kullanabilirsiniz.

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam şu antiban komudunu tekrar günceller misiniz hesabım ban yedi yeni hesap açtım sürüm düşürdüm

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
3 Günlük hesap tarafımdan eklenmiştir. Buraya hesap yok şu bu yazmak ile 3 günlük hesap eklemek hemen hemen aynı süre. Tabi karar sizin.

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
2 gündür shuffle filter çalışmıyor. Bu sorunu yaşayan var mı başka ? Açtığımda bembeyaz ve bomboş gözükyor, ya da hiç yenilenmiyor shuffle.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
2 gündür shuffle filter çalışmıyor. Bu sorunu yaşayan var mı başka ? Açtığımda bembeyaz ve bomboş gözükyor, ya da hiç yenilenmiyor shuffle.
O sorunla ilgili mesaj geldi kontrol edip güncelleme attım. Gün içinde gelecektir. Ayrıca şimdi kontrol ettim plus hesap süresi dolmuş.

Edit: güncelleme ile son görülme dondurma seçeneği tweak ayarları kısmına eklenmiştir.

Son düzenleme:

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
O sorunla ilgili mesaj geldi kontrol edip güncelleme attım. Gün içinde gelecektir. Ayrıca şimdi kontrol ettim plus hesap süresi dolmuş.
Teşekkürler, Yeşil bir şekilde Plus Account Found ama sanırım sistemde yok, güncelleme geldikten sonra bir 3 günlük hesap daha eklerim o, halde. Elinize sağlık.

Kahraman1221

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
3 günlük hesab ekledim ama yine de shuffle bölümü çalişmiyor

Ereenozcannn

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus

Edit: güncelleme ile son görülme dondurma seçeneği tweak ayarları kısmına eklenmiştir.
Hocam güncelleme gelmedi bana ? Sildim tekrar yükledim , göremedim ?

xhamster

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar connected2 tweak yükledim giriş yapıyorum shuffle kısmına gelmeden atıyor direk sebebi ne olabilir ?

xMaz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Sisteme premium yüklenmiyor mu ?
Ortaklaşa bir aylık alsak mı ?

celiky

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
C2'de api ile login olup sürekli online kalmak istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim?

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Sisteme premium yüklenmiyor mu ?
Ortaklaşa bir aylık alsak mı ?
Sisteme adresinde plus hesap ekleyebilirsiniz.

C2'de api ile login olup sürekli online kalmak istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim?
api.c2me.cc/b/mobile_info?device_id=[UUID]&nick=[kullanici]&password=[sifre]
api.c2me.cc/b/switch_status?nick=[kullanicii]&password=[sifre]

bu adresleri kullanarak online olabilirsiniz.

Takipçi için kullandığım açık kapatıldığı için takipçi butonu çalışmamaktadır.

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
3 günlük hesap ekledim ama bu sefer eklenmedi sanırım sisteme :(

Eklendi

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt