Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
### DUYURU ###

Yeni güncelleme yakında Cydia üzerinden alınabilecek.
Shuffle Filtre kısmında oluşan hatalar giderildi.
c2Gold ayar bölümüne 2 yeni özellik eklendi.
Takipçi kasma çalışmıyordu, kısmen düzeltildi.
Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri yapıldı.

firat36

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
### DUYURU ###

Ellerine sağlık. Toplu mesajlarda en aşağı indiğimizde listedeki kişiler dışında tek bir kişi birden fazla aynı mesaj gidebiliyor bilginiz olsun. Selam yazıyorum mesala 55 kere selam yazmana ne gerek vardı diye dönen çok kişi var 😂

c4spo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
3572562B-BDD6-40D2-A199-162B4529F6D3.jpeg
Tweak kurduktan sonra böyle oldu düzelmiyor nasıl çözebiliriz bu sorunu? Mesaj gönderme tuşunda sürekli böyle yükleniyor işareti var

c4spo

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Bu tweak ile alakalı değil sizin hesabı kullanış şeklinizle alakalı. Modem reset ya da 3g aç kapa yapmanız gerekiyor. Xmpp ban yemişsiniz.
3G aç kapadan sonra da devam ediyor. Hesapla alakalı mı? Toplu mesajı kullandım ondan sonra oldu gibi hissettim. Yanlış anlamayın.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
3G aç kapadan sonra da devam ediyor. Hesapla alakalı mı? Toplu mesajı kullandım ondan sonra oldu gibi hissettim. Yanlış anlamayın.
Toplu mesajda ban atabiliyor sunucu. Uygulamayı tamamen kapatıp uçak moduna alın biraz bekleyin uçak modundan çıkın.

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Daha önce bruteforce yaparak kırdıgım Premium üyeliği yeniden buldum ekledim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam daha önce eklediğim hesap tekrar Premium üyelik almış onu ekledim şuan plus account aktif buradan 19 sayfa yazı yazacağımıza herkes 10₺ ateşlese 87₺ çıkartırdık

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Hocam daha önce eklediğim hesap tekrar Premium üyelik almış onu ekledim şuan plus account aktif buradan 19 sayfa yazı yazacağımıza herkes 10₺ ateşlese 87₺ çıkartırdık

Hocam bunu her seferinde söyledim. Tweaki kullanan 10 kişiden fazlayız. 9 kişi olarak 10 ar tl versek her ay birisine sorun kalmıcak diye. Ama 2-3 kişi dışında kimseden ses çıkmadı. Para vermek istemiyorsanız, 10 kişi sırayla 3 günlük hesap açıp eklese, 1 kişi 1 ayda bu hesap açmayla 1 kez uğraşır dedim, ona da bir kaç kişi dışında destek olan çıkmadı. Bu sefer de ben ne zaman kullanacaksam o zaman 3 günlük hesap eklemeye başladım.

Xianthi hocam uğraşmış tweak i geliştirmiş. Hala kullanabilmemiz için uğraşıyor. Sürekli yeni özellik ekliyor. Ama 3-5 kişi dışında kimse lazım olan plus hesabı için bir şey yapmıyor
Eğer 9 kişi olabiliyorsak yollayalım size 10₺. 4 ü geçmeyeceğini düşünüyorum nedense :(

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam bunu her seferinde söyledim. Tweaki kullanan 10 kişiden fazlayız. 9 kişi olarak 10 ar tl versek her ay birisine sorun kalmıcak diye. Ama 2-3 kişi dışında kimseden ses çıkmadı. Para vermek istemiyorsanız, 10 kişi sırayla 3 günlük hesap açıp eklese, 1 kişi 1 ayda bu hesap açmayla 1 kez uğraşır dedim, ona da bir kaç kişi dışında destek olan çıkmadı. Bu sefer de ben ne zaman kullanacaksam o zaman 3 günlük hesap eklemeye başladım.

Xianthi hocam uğraşmış tweak i geliştirmiş. Hala kullanabilmemiz için uğraşıyor. Sürekli yeni özellik ekliyor. Ama 3-5 kişi dışında kimse lazım olan plus hesabı için bir şey yapmıyor
Eğer 9 kişi olabiliyorsak yollayalım size 10₺. 4 ü geçmeyeceğini düşünüyorum nedense :(
arkadaşlara söyleyelim halledelim bi bu konunun altına yazabilir misiniz ?

hakanbss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
### DUYURU ###

hocam tweak i nasıl kurabilirim yardımcı olur musun

BerkanRy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Beyler göründüğünden daha fazla kişi kullanıyor bu tweaki haberiniz olsun da 3-4 kişi değil hani daha önce de yorum yapmıştım buraya desteklerim diye ama şu an uygulamayı kullanmıyorum bile en az 20 kişinin kullandığını düşünüyorum ben
Mesaj düzenlendi:

hocam tweak i nasıl kurabilirim yardımcı olur musun
jailbreaktrnin reposunu ekle cydiaya ve c2gold tweakini indir.

kornea

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Merhaba bu uygulama ve tweak nedir arkadaşlar maddi olarak ortak arıyorsanız yardımcı olabilirim (keşke herkes olsa 10 tl den kimse batmaz)

hellstabber

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar shuffle filter çalışıyor mu sizde?

hellstabber

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
IMG_1484.png

Bende listelemiyor filtreyi

brnoali

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Xianthi Kardeşim ben bişey öğrenmek istiyorum acaba bizi takip edenleri database'de kayıtlı olup filza file manager'da görme şansımız varmı?

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Ülkeyi seçtiysen listelemez. Apps Manager ile uygulamanın verilerini sil. Bu şekilde çözülüyodu sanırım. Ülke seçmiycen.
reset shuffle filter butonu ile tüm filtreleri temizleyip yeniden shuffle atın. sonra filtreleri tekrar ayarlayın.

Xianthi Kardeşim ben bişey öğrenmek istiyorum acaba bizi takip edenleri database'de kayıtlı olup filza file manager'da görme şansımız varmı?
takip edenler c2 sunucularında tutuluyor telefonunuzda değil.

Tips
Tips
Üst Alt