Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

luckyhuso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus

Spoof media özelliğini engelleyen kodu tamamen decompile ettim. Boş vaktim olursa tersine çalışıp sisteme ekleyeceğim.
O zamana kadar PHP için düzenleyen olursa bana gönderirse sisteme direkt entegre ederim.

İyi geceler.
Hocam emegine saglık beklemedeyiz

Azuketr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
1 aylık ortak hesap almak için toplansak alsak arkadaşlar 10-15TL herkes bir şeyler atsa ortaya alınır zaten :)

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
1 aylık ortak hesap almak için toplansak alsak arkadaşlar 10-15TL herkes bir şeyler atsa ortaya alınır zaten :)
Kimseden cevap yok :) , 3 günlük hesap ekleyim desem her seferinde de ben mi eklemeliyim bunu? Her 3 günde bir farklı kişi hesap eklese yine 1 ay kimsenin hesap eklemesi gerekmicek.

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hesap nasıl ekleyebiliriz ki ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mhmtz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 8
merhaba arkadaşlar sorunu şu şekilde çözdüm. ortak hesap ile web erişimi şeklinde kullanabileceğimiz bir şey tasarladım. (silindi - admin) kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeden tüm filtreleri kullnabilirsiniz. kullanıcı adına tıkladığınızda c2 de o hesap açılır.

Moderatör tarafından düzenlendi:

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhaba arkadaşlar sorunu şu şekilde çözdüm. ortak hesap ile web erişimi şeklinde kullanabileceğimiz bir şey tasarladım. (silindi - admin) kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeden tüm filtreleri kullnabilirsiniz. kullanıcı adına tıkladığınızda c2 de o hesap açılır.
Ücretli yapmış olmasaydın yorum yazmayacaktım. Tweak zaten aynı işi yapıyordu ve fikir bana aitti. Ayrıca web kısmındaki çoğu çalışma fikri de bana ait. Daha önce de bu konu altında soruları yanıtladım. Kullanmak isteyenler kullanabilir. Aynı şeyi ücretsiz olarak kullanabileceğinizi de unutmayın tabi.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Bu arkadaş, bir başkasından yardım alarak onun ürettiği fikirleri hatta php dosyasını alıp kullandıktan sonra, bunu kendi fikriymiş, kendi yaptığını söylemesi yetmiyor muş gibi üzerinden para kazanmaya çalıştığı için forumdan ebediyen uzaklaştırılmıştır.

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
3 günlük hesap daha ekledim, madem kendi aramızda hesap almak için bile para toplamayı beceremiyoruz, ya burada yaklaşık 10 kişi ayda 1 kez 3 günlük hesap eklesin ya da hiç bir şekilde topluluk/birlik olamayalım ve kimse kullanamasın.

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
3 günlük hesap daha ekledim, madem kendi aramızda hesap almak için bile para toplamayı beceremiyoruz, ya burada yaklaşık 10 kişi ayda 1 kez 3 günlük hesap eklesin ya da hiç bir şekilde topluluk/birlik olamayalım ve kimse kullanamasın.
Hocam Hesap nasl ekleyebiliriz ? işlemleri anlatabilir misin çok yabancı kaldım olaya ortak hesapda alabiliriz

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Hocam Hesap nasl ekleyebiliriz ? işlemleri anlatabilir misin çok yabancı kaldım olaya ortak hesapda alabiliriz
Yeni bir Appstore hesabı açıp, ben her seferinde yeni açtığım c2 hesabı üzerinden 3 günlük deneme alıyorum, 3 günlük deneme aldıktan sonra aboneliği ayarlardan iptal ediyorum. Ardından kart bilgilerimi silip yeni açtığım Appstore hesabından çıkış yapıyorum. Ardından açtığım hesap bilgilerini sisteme ekliyorum. Burada mühim nokta AppStore hesabını açıp 3 günlük denemeyi başlattıktan sonra, aboneliği ayarlardan(Ayarlar-Apple Kimliği-Abonelikler) iptal edip sonra kart bilgilerini silmek. Ardından AppStore hesabından çıkış yapıp kendi kullandığınız AppStore hesabını ekleyebilirsiniz. 3 günlük deneme üyeliği olduğu içinde her hangi bir ücret ödenmesi gerekmiyor.

Yaklaşık 10 dakika sürüyor, sürmüyor işlemler.

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
En son 3 günlük hesap bitti ben ekledim ama 3 günlük hesap değil biterse eklersiniz yine bitmesi durumunda ekstra premium hesabımızda var yardımcı olurum maksat topluluğun kullanması arkadaş sunucusunu açmış yardımcı oluyor daha fazlasını burada ki insanların yapması lazım

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
paylaştığım kodları tersine çevirip denedim, farkı methodlarda da diğer arkadaşların fikirleri doğrultusunda denemeler yaptım ancak henüz başarılı bir yol bulamadım. bir kaç başka yeni özellik ekledim. yapabilirsem spoof media ile birlikte güncelleme atacağım.

Zharko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
paylaştığım kodları tersine çevirip denedim, farkı methodlarda da diğer arkadaşların fikirleri doğrultusunda denemeler yaptım ancak henüz başarılı bir yol bulamadım. bir kaç başka yeni özellik ekledim. yapabilirsem spoof media ile birlikte güncelleme atacağım.
Hocam daha önce web üzerinden de bi url yapmıştınız arkadaşım android kullanıyorsa bu paneli aktif edebilir misiniz tekrar ?

okacca

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Emeğine sağlık hocam. Yalnız tweak yüklüyken ana ekrana mesaj bildimleri düşmüyor benzer durumu yaşayan var mı ?

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Emeğine sağlık hocam. Yalnız tweak yüklüyken ana ekrana mesaj bildimleri düşmüyor benzer durumu yaşayan var mı ?
Eğer giriş yapılan hesaptan çıkış yapıp tekrar girdinizde(veya farklı bir hesapla girdiğinizde) bu sorun yaşanıyor. Kendi ilkelce bulduğum çözüm ise; çıkış giriş yaptığımda, tweaki silip cihaza respring atıyorum. Ardından tweak yüklü değilken 1 kez C2'ye giriyorum. Ardından tekrar tweaki yüklüyorum. Böyle yapınca bildirim sorunu çözülmüş oluyor.
Mesaj düzenlendi:

@Zharko Hocamın eklediği plus hesabı bitmiş haberiniz olsun.

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt