Neler yeni

Tweak Connected2 Hack Tweak

Omer

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Spoof media ve plus üyelik kontrolü benim sunucum üzerinden gerçekleştiği için çok fazla c2 apisine istek dolayısıyla ip ban yemiş sunucu. Plus üyelik kontrolünü sunucudan alıp tweakin içine koydum sunucunun yükünü azaltmak için. Bu da tweakte yavaşlama olarak dönebilir. Sunucunun banı kalkana kadar spoof media çalışmayacaktır. Uygulama içinden çözebilirsem ona da güncelleme atarım.
Hocam surekli ban aliyor hesabim ne yapmam gerek ?

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
uygulama girmeme sorunu bende de var da bekleriz ya güncelleme.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Uygulamadan atma sorunu için yeniden güncellendi. Ayarların bulunduğu (eski promosyon sekmesi) sekmeye yeni uuid değiştirici ve plus üyelik durumunu gösterir label koydum. UUID değişimi ban sorununa belki çözüm olabilir bilemiyorum. @Kahraman1221 tarafından eklenen deneme plus üyelik süresi dolduğu için shuffle filter çalışmayacaktır. İyi eğlenceler.

Azuketr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Plus özellikle çalışmıyor çünkü ekli bir plus hesap yok şu an arkadaşlar

ncoalp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
tweak sorunsuz guzel bi şekilde çalışıyor
ios 12.1.2 unc0ver.

Azuketr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Ortak 1 aylık plus hesabı almak isteyen arkadaşlar bana özelden ulaşırsa birlikte plus hesabı alabiliriz 1 aylık ortak

Afyonteam

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Uygulamadan atma sorunu için yeniden güncellendi. Ayarların bulunduğu (eski promosyon sekmesi) sekmeye yeni uuid değiştirici ve plus üyelik durumunu gösterir label koydum. UUID değişimi ban sorununa belki çözüm olabilir bilemiyorum. @Kahraman1221 tarafından eklenen deneme plus üyelik süresi dolduğu için shuffle filter çalışmayacaktır. İyi eğlenceler.
Başkan birde şu tinder ile bi çalışman olucak mi acaba

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Bildirim sorunu yaşayan var mı? Bu uygulama dışında bildirim sorunu yaşamıyorum.

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Spoof Media (anlık hilesi) ile ilgili çalışma fırsatım oldu. Baktım bugün biraz sorun nedir diye. checksum diye bir güvenlik getirmiş c2 gördüğüm kadarıyla. Yaptığım incelemelerde dosyanın oluşturulma veya benzeri bir exif içerisinde bulunan tarih bazlı datası ile şifreleme yapıyor ve bunu sunucu sisteme yüklendikten sonra kontrol ediyor. Eğer dosyanın ilgili şifrelenmiş verisi son bi kaç dakika ile uyuşmuyorsa bu görüntü kameradan değil deyip galeri etiketini gönderiyor. Şifreleme algoritması olarak sha256 kullanılmış. Hangi verilerle şifrelediğini henüz çözemedim. Eğer çözersem sahte checksum oluşturup yeniden aktif hale getirebilirim. O zamana kadar tahminen kullanılmayacaktır. EXIF editör vb düzenleyiciler ile fotoğrafların içinde saklı bulunan tüm tarih değerlerini değiştirip göndermeyi deneyin. Muhtemelen biri başarılı olacaktır.

Henüz storyler için ilgili önlem alınmadığından dolayı story kısmı çalışacaktır. Ancak sohbette çalışmıyor.

Muratcan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
Mac Pro
Uygulamasını nasıl edinebilirim ayrıca pmye bakar mısın

Azuketr

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
En son eklenen 3 günlük hesabın süresimi geçti yoksa eklenen hesap ban mı yedi ?

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
En son eklenen 3 günlük hesabın süresimi geçti yoksa eklenen hesap ban mı yedi ?
Süresi bitti, müsait bir zamanımda yeni hesap açar eklerim. Ya da bir başkasının müsait vakti varsa yapabilir.

edit: bir 3 günlük daha ekledim. bu 3 gün içinde bir çözüm bulalım.

Son düzenleme:

burak199810

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max

Spoof Media (anlık hilesi) ile ilgili çalışma fırsatım oldu. Baktım bugün biraz sorun nedir diye. checksum diye bir güvenlik getirmiş c2 gördüğüm kadarıyla. Yaptığım incelemelerde dosyanın oluşturulma veya benzeri bir exif içerisinde bulunan tarih bazlı datası ile şifreleme yapıyor ve bunu sunucu sisteme yüklendikten sonra kontrol ediyor. Eğer dosyanın ilgili şifrelenmiş verisi son bi kaç dakika ile uyuşmuyorsa bu görüntü kameradan değil deyip galeri etiketini gönderiyor. Şifreleme algoritması olarak sha256 kullanılmış. Hangi verilerle şifrelediğini henüz çözemedim. Eğer çözersem sahte checksum oluşturup yeniden aktif hale getirebilirim. O zamana kadar tahminen kullanılmayacaktır. EXIF editör vb düzenleyiciler ile fotoğrafların içinde saklı bulunan tüm tarih değerlerini değiştirip göndermeyi deneyin. Muhtemelen biri başarılı olacaktır.

Henüz storyler için ilgili önlem alınmadığından dolayı story kısmı çalışacaktır. Ancak sohbette çalışmıyor.
Hocam dediklerinizi yaptım kamera olarak gönderiyor exif ayarlarını yapınca ulaşabilirmisiniz acaba insta üzerinden @burakbn kullanıcı adım

ncoalp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Exif ile bende denedim fakat kamera olarak gönderemedim sen yapabildiysen açıklar mısın @burak199810

ilhanersan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6

Hocam dediklerinizi yaptım kamera olarak gönderiyor exif ayarlarını yapınca ulaşabilirmisiniz acaba insta üzerinden @burakbn kullanıcı adım
Hocam hangi editör kullandın ve hangi değerleri değiştirdin pm atar mısın

Codedbysamet

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Plus özellikleri şuan için çalışmıyor mu arkadaşlar

ncoalp

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
calısmıyo hesap olmadığından, spoof media da zaten fixlenmiş malesef

luckyhuso

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
plus hesap bi şekilde çözülür de :)) anlık hile olmaması kötü oldu sanırım bir çözüm yok gibi

xianthi

Developer
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7

Spoof media özelliğini engelleyen kodu tamamen decompile ettim. Boş vaktim olursa tersine çalışıp sisteme ekleyeceğim.
O zamana kadar PHP için düzenleyen olursa bana gönderirse sisteme direkt entegre ederim.

İyi geceler.

Tips
Tips
Üst Alt