Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Bunu tahmin edemeyiz ama şuan 13.0-13.3 sürümlerinin hatalarını çözmeye odaklılar bu yüzden tahminimce mayıs gibi çıkabilir.
iOS 13.4 çıkınca yükseltme yapmayayım mı yoksa o 13.4 de kapsar mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Matadorre

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba bende iphone 5s var 12.4.5 sürüm bi türlü JB yapamadım , yardımcı olabilicek var mı ? Kargo ile gönderebilirim ücret talep ederse onu da veririm yardımcı olursanız sevinirim

muraTopal.10

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ipad air 9.3.3 jb li kullaniyorum, bir turlu firsat olmadi guncellemek, simdi guncelleyip jb yapmak istiyorum, ios 13 u desteklemiyor, 12.4.4 mu yoksa 12.4.5 mi daha stabil, hangisini tavsiye edersiniz, bir de windows icin hangi yontemi tavsiye edersiniz?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
windows için checkra1n ne zaman çıkar acaba tahmini bilgisi olan varmı

apagesatana

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
ipad air 9.3.3 jb li kullaniyorum, bir turlu firsat olmadi guncellemek, simdi guncelleyip jb yapmak istiyorum, ios 13 u desteklemiyor, 12.4.4 mu yoksa 12.4.5 mi daha stabil, hangisini tavsiye edersiniz, bir de windows icin hangi yontemi tavsiye edersiniz?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi
windows için en kolay yol bootra1n

loley00

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
İpad mini 2 ios 12.4.5 e bir türlü jailbreak yapamadım, hangi aracı indirdiysem olmadı. Checkra1n de checkra1n ve apple logosunun olduğu yerde kalıyor ve hata veriyor bootingde kalıyor, resetlemek zorunda kalıyorum yardımcı olabilecek varmıdır. Ayrıca tableti şarj ederken hiç bir sorun yaşamazken mace bağladığımda sanki kablo bozukmuş gibi sürekli kopup duruyor, windows bilgisayarda şarj edilmiyor yazısı çıkıyor ancak bağlantı kopmuyor. Bu konuyla ilgili bilgisi olan varmıdır. Şimdiden teşekkürler

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Macbook air cihazımla iphone 5S 12.4.5 cihazımı jailbreak yapmaya çalışırken bu ekranda kalıyor ilerlemiyor. Options dan safe mode u açık yapıp öyle denedim yine aynı hata çıktı,Nasıl jb yapabilirim acaba ?

Ekli dosyalar

wooozie69

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE 2. Nesil
@mkagan 0.9.7 sürümüyle deneyin, 0.9.8 ve sonraki sürümler ile şimdilik A7 cihazlar jailbreak yapılamıyor.
Link:

loley00

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
Macbook air cihazımla iphone 5S 12.4.5 cihazımı jailbreak yapmaya çalışırken bu ekranda kalıyor ilerlemiyor. Options dan safe mode u açık yapıp öyle denedim yine aynı hata çıktı,Nasıl jb yapabilirim acaba ?
Aynı hatayı aynı sürüm ipad mini 2 için alıyorum

loley00

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Mini 2
@mkagan 0.9.7 sürümüyle deneyin, 0.9.8 ve sonraki sürümler ile şimdilik A7 cihazlar jailbreak yapılamıyor.
Link:
Hocam aynı hata devam ediyor.
Mesaj düzenlendi:

Hocam aynı hata devam ediyor.
Mini 2 için 0.9.6 versiyonu başarılı👍

Son düzenleme:

fatihkarakis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Slm arkadaşlar
Bootrain dem jailbreak yaptım bi kaç gün sonra tlf bir şeyler oldu checkarin silindi cydia kaldı tekrar jailbreak yapmaya çalıştım da olmadı cydia silemiyorum nasıl silebilirim yardımcı olurmusunuz

wexii

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
yusuf hocam ben her seyı yapıyorum ınce ayrıntısına kadar ama en sonda no auch device usb dıyor

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Checkra1n ile mac üzerinden iPhone XS MAX 13.3.1 için jailbreak yapabilirmiyim ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Slm arkadaşlar
Bootrain dem jailbreak yaptım bi kaç gün sonra tlf bir şeyler oldu checkarin silindi cydia kaldı tekrar jailbreak yapmaya çalıştım da olmadı cydia silemiyorum nasıl silebilirim yardımcı olurmusunuz
Tekrar checkra1n ile jb yapmaya çalışın. (Mümkün ise mac veya hacintosh kurulu bir bilgisayarda jb yapmayı deneyin)
Daha sonra checkra1n uygulaması içinde restore system başlığına tıklayarak jb yi cihazdan kaldırabilirsiniz.

reallynigga

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
checkra1n ile jb yapacağım ama sürümüm 12.4.3 uyumlu tweak bulmakta sıkıntı yaşar mıyım bilgilendirir misiniz?

fatihkarakis

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tekrar checkra1n ile jb yapmaya çalışın. (Mümkün ise mac veya hacintosh kurulu bir bilgisayarda jb yapmayı deneyin)
Daha sonra checkra1n uygulaması içinde restore system başlığına tıklayarak jb yi cihazdan kaldırabilirsiniz.
Teşekkür ederim

Nevergiveup87

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İPhone X e checkrain ile jb yaptım fakat çok ısınmaya başladı bende sıfırladım. Jbsiz kullanıyorum. Checrain sizdede çok ısınma yapıyor mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt