Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

Skaty

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar IOS 11 iPhone X JB kullanıyorum. IOS13'e güncellesem şu an son sürüm sağlıklı bir şekilde Jailbreak yapılabiliyor mu?

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar IOS 11 iPhone X JB kullanıyorum. IOS13'e güncellesem şu an son sürüm sağlıklı bir şekilde Jailbreak yapılabiliyor mu?
Büyük ihtimal ios 13.3.1 e güncelleyecektir ve o sürümde sadece checkra1n ile jailbreak yapılıyor bilgisayar gerektirdiği için biraz uğraştırıcı bence memnunsanız bi süre daha bekleyin.

Skaty

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Büyük ihtimal ios 13.3.1 e güncelleyecektir ve o sürümde sadece checkra1n ile jailbreak yapılıyor bilgisayar gerektirdiği için biraz uğraştırıcı bence memnunsanız bi süre daha bekleyin.
Aslında beklemeye razıydım ama Electra yükleyemiyorum şu an. Ninja üzerinden yüklüyordum ordan da olmuyor, çok yakında demişler ama ne zaman olur emin değilim. Bir de IOS13'ü merak ediyorum acaba pişman olur muyum? IOS13 pil performansı vs nasıldır X'de.

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Aslında beklemeye razıydım ama Electra yükleyemiyorum şu an. Ninja üzerinden yüklüyordum ordan da olmuyor, çok yakında demişler ama ne zaman olur emin değilim. Bir de IOS13'ü merak ediyorum acaba pişman olur muyum? IOS13 pil performansı vs nasıldır X'de.
Onu bilemiyorum tercih sizin.

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
0.9.8.1 sürümü yayınlandı. 5s cihazlarda right before trigger kısmında kalan arkadaşlar pek ümitlenmeyin hala aynı yerde kalıyor :(

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Checkra1n Jailbreak aracı CheckM8 exploit sayesinde gittikçe gelişiyor...

Yine bir yenilik daha;

iPhone da Android sistemini kullanmak, yani bir Dual-Boot sistemi diyebiliriz..

Şu an sadece iPhone 7/plus üzerinde test edildi...

Kısacası: iPhone cihazınıza Android sistemini yükleyip sonra Android sistemi destekli Linux yükleyip ve Checkra1n Jailbreak yapmak... **(kablosuz)** (PC'siz)

Kısa bir bilgilendirme :

a1b2c3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Merhaba
iphone SE 13.3.1 var elimde.
iki tane soru sormak istiyorum;
1- 13.3.1 sürümünü 11 veya 12 sürümüne düşürmem mümkün müdür ?
2- 13.3.1 sürümde iken SE'yi JailBreak yapabilir miyim ?

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Merhaba
iphone SE 13.3.1 var elimde.
iki tane soru sormak istiyorum;
1- 13.3.1 sürümünü 11 veya 12 sürümüne düşürmem mümkün müdür ?
2- 13.3.1 sürümde iken SE'yi JailBreak yapabilir miyim ?
1- Bu şuan için mümkün değil.
2- Evet checkra1n ile jailbreak yapabilirsiniz.

JAKON

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
0.9.8.1 sürümü yayınlandı. 5s cihazlarda right before trigger kısmında kalan arkadaşlar pek ümitlenmeyin hala aynı yerde kalıyor :(
0.9.8.2 yayınlandı eve geçince deneyeceğim. 0.9.8.1 dediğin gibi olmamıştı. İlla hackintosh kuracağız

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Deneyen var mı, oldu mu?

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
0.9.8.2 yayınlandı eve geçince deneyeceğim. 0.9.8.1 dediğin gibi olmamıştı. İlla hackintosh kuracağız
Yarım saat içinde deneyip buaraya yazarım.
Mesaj düzenlendi:

Denedim sorun benden kaynaklımı bilmiyorum ama değişen hiçbir şey yok hala aynı yerde kalıyor.

Son düzenleme:

quadespy

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
twitterda bu sorunu sorduğumda bilgisayarınızın usb'si desteklemiyor demişti.Çoğu kişi aynı hatayı alıyor dediğimde çoğu kişinin usb'si desteklemiuo dedi geliştiricilerden biri (right before trigger sorunu)
Mesaj düzenlendi:

twitterda bu sorunu sorduğumda bilgisayarınızın usb'si desteklemiyor demişti.Çoğu kişi aynı hatayı alıyor dediğimde çoğu kişinin usb'si desteklemiuo dedi geliştiricilerden biri (right before trigger sorunu)

Ekli dosyalar

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Mesaj düzenlendi:
Ne kadar saçma bi cevap :D Eğer desteklemeseydi 0.9.7 sürümünde nasıl yapıyorduk?

CanerK

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
172488C8-AA92-4DE0-99A2-E72EB8F76CBD.jpeg

Bunun bilinen bir hata olduğunu söylüyor, bellek ile sıkıntılıymış sanırım ne zaman düzeltileceği belli değil.

mkagan

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
5s kullanıp bi şekilde windows ile 12.4.5 sürümüne jailbreak yapabilen oldumu ? Right before triggerde kalıyor..

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
@darkness ne kadar daha bekleyecez sizce ?
Belli olmaz çok az güncelleme yapıyorlar 1 hafta da olabilir 1 ay da. Ama çok istiyorsanız ra1nusb checkra1n in eski sürümünü kullanıyor bu yüzden o çalışıyor yani ra1nusb ile yapabilirsiniz fakat biraz uğraştırıcı.

merciful_boy

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Slm arkadaşlar birşey de ben sorayım 13.3.1 e uncover gelecek mi peki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tips
Tips
Üst Alt