Neler yeni

Checkra1n Jailbreak - iPhone 5s – iPhone X, iOS 12.3 ve Yukarısı

oguzcand

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Sorun yaşayan varmı jb işleminden sonra? Şebeke bulamama ve 5 saat bekleme modunda %60 sarjın bitmesi gibi saçma sorunlar gördüm tel 8 plus

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar hayırlı cumalar checkra1n yüklü iken günceleme gelirse yükleme durumu varmı

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Arkadaşlar hayırlı cumalar checkra1n yüklü iken günceleme gelirse yükleme durumu varmı
Sorununuz yolsa güncellemeye gerek yok ama telefonu kapatıp açınca yani jb gidince yeni sürümden tekrar kurarsanız güncellenir diye biliyorum.

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Sorununuz yolsa güncellemeye gerek yok ama telefonu kapatıp açınca yani jb gidince yeni sürümden tekrar kurarsanız güncellenir diye biliyorum.
Son sürümdeyim stabil o yüzden bu sürümde sabit kalmak istiyorum fakat tel kapanıp açılınca tekrar jb yaparken hata veriyor restore ile düzeliyor tabi ama uzun bir uğraş hususi 3 kere denedim restore etmeden kesinlikle yapamadım ikinci kez jb

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Daha önce yapım aşamasında olan ve çok pratik bir yöntem daha geliştirildi...
*Burda yazmıştım daha önce*

işte başka bir yöntem;

Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

patriot_83

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
bootra1n ile right before trigger hatası
linux ile right before trigger hatası
ubuntu ile right befor triger hatası

Son çözümlerim macOS +Hackintosh ya da ra1nusb gibi gözüküyor. Yalan söyleyecek halim yok herhalde. Defalarca denedim hepsinde ama başarısız oldum.

12.4.4 sürüm
aynısı benimde başıma geldi hatta ben 2 farklı laptopta ve 2 farklı iphone 5S te bunları teker teker denedim hep aynı hata righ before trigger. Checkrain 0.9.8 ile bizim cihazlara jb yapmak pek mümkün değil öyle gözüküyor

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Sonun da sistemime mac os catalina 10.15.2 kurarak checkra1n ile jailbreak yaptım. Sonun da başardım soracak olursanız hiç bir ayar vs yapmadım. Uygulamayı açtım usb 3.1 ile tek seferde yaptım umarım sorun çıkmaz artık.
👏🏻👏🏻👏🏻😀
C160D126-4FE4-4ED2-81BC-02434E066BE0.png

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Sonun da sistemime mac os catalina 10.15.2 kurarak checkra1n ile jailbreak yaptım. Sonun da başardım soracak olursanız hiç bir ayar vs yapmadım. Uygulamayı açtım usb 3.1 ile tek seferde yaptım umarım sorun çıkmaz artık.

Ekli dosyayı görüntüle 16159
daha sorunların yeni başlıyor tweak seçimlerine çok dikkat et yoksa benim gibi her gün jb yapmaya çalışırsın, bazı tweak ler respring döngüsünde takılıyor bazen jb aracı hata veriyor bu durumlar da iTunes tan restore etmek zorunda kalıyorum herşeye en baştan başlıyorum kötü oluyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
daha sorunların yeni başlıyor tweak seçimlerine çok dikkat et yoksa benim gibi her gün jb yapmaya çalışırsın, bazı tweak ler respring döngüsünde takılıyor bazen jb aracı hata veriyor bu durumlar da iTunes tan restore etmek zorunda kalıyorum herşeye en baştan başlıyorum kötü oluyor

Sorun senin yüklediklerinde demek ki. :D 18 gündür açık cihaz. Ne respring ne başka bir şey. :D Böyle dedik ya şimdi, yarin reboot atar. :D

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
👏🏻👏🏻👏🏻😀
Ekli dosyayı görüntüle 16159
Bettersetting 013

Flame

Jeliyfish

Magma evo

Callbar xs

Little 11

DLG

Locallappstore

Floatingdockplus

Pencilinjector

Swipeforme

Tweakcomplete

Notchification

ProperLockGestures.

Snowboard

Cameramode10

Appsync

Filza

Mterminal

Dots 2.

Liberty lite

Killbacgraund2

bunlarda sorun yok kurabilirsiniz 13 ve üzerine

Karnesa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Bettersetting 013

Flame

Jeliyfish

Magma evo

Callbar xs

Little 11

DLG

Locallappstore

Floatingdockplus

Pencilinjector

Swipeforme

Tweakcomplete

Notchification

ProperLockGestures.

Snowboard

Cameramode10

Appsync

Filza

Mterminal

Dots 2.

Liberty lite

Killbacgraund2

bunlarda sorun yok kurabilirsiniz 13 ve üzerine
Cameramode10 tweak ı nasıl çalıştırdın bende çalışmıyor Camera da derinlik efekti yazıyor portre yazıyor ama çektiği resim normal resim derinlik efekti falan yok

sakuraaaaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Cameramode10 tweak ı nasıl çalıştırdın bende çalışmıyor Camera da derinlik efekti yazıyor portre yazıyor ama çektiği resim normal resim derinlik efekti falan yok

Derinlik efektini zoom özellikli manuel zoom diafram lenslerde aktif eder yani aslında yeni cıkan cihazların haricindekilerde bu djital çakma yani plus değilse cihazın çalışmaz zaten 7 ve üstü için Güzel bir tweak alan derinliği hoş alan derinliği görseli olduğundan en az 2 katı daha iyi kılar

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Checkra1 ‘in windows versiyonu çıkacakmı? PWN habire checkra1 ‘ e paslıyor habire yandık

iAdemix

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Checkra1 ‘in windows versiyonu çıkacakmı? PWN habire checkra1 ‘ e paslıyor habire yandık
Çıkacak ama ne zaman belli değil.
Mesaj düzenlendi:

Kaç gündür kullanıyorum bir sorunu yok yüklediğm tweak larda sıkıntı çıkarmadı. Bnece sorun yüklenen tweakdan uyumsuzluktan kaynaklanır. diğer türlü jailbreak'in her türlüsü süperdir.

irocronic

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iphone 11 pro için bir gelişme var mı?
Ios 13 kendi kendine güncelleme yaptı jailbreak gitti.
Çok mutsuzum forum .(

TRIKAS

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
İPHONE X 13.3.1 VERSİYONUM.JAİLBREAK YAPABİLİRMİYİM.SELAMLAR

Ekremsat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Arkadaslar XR 13.2.2 jailbreak yapabilir miyim ?

darkness

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Unc0ver ile jb yapabilirsiniz
Pardon yapamazsınız sürüm kurtarmıyor

Unc0ver 13.3.1 desteklemiyor. Beklemekten başka bir çareniz yok.

Tips
Tips
Üst Alt