Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bütün sosyal medya ağlarında ekleyip, silen ve birçok aktiviteleri raporlayan uygulama ya da tweakiniz var mı?
Ben önceden Followers+ Pro kullanıyordum, nerdeyse bütün sosyal medya ağlarındaki her hesabı hatta bazı ağlardaki birden çok hesabı da ekleme özelliği de mevcuttu ama artık çalışmıyor bu da.

Sizlerin kullandığınız tweak ya da uygulama var mı ?

atilla

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkaşlar iOS 10.3.1 icin
forecast benzeri tweak varmı

uACetiN

www.cetinweb.com
Moderatör
Cihaz
iPhone 11
@snapsprovolone şuan için ios 10 ve üzerinde yok.
Ben şahsen sitesinden 2. lerini indirip kullanıyorum.

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum eğer yanlış yere ise lütfen beni düzeltin. Belki yazım kimilerine saçma da gelebilir ama durumu anlamam için bana fikir verecektir;

" Ücretli bir uygulamayı cihazına indirdin. Ben de senin cihazında olan o uygulamayı kullanmak istiyorum ama bunun için gidip de appstoreden ücret ödemek istemiyorum. Sen cihazına filza ya da ifile aracılığıyla ya da ne biliyim işte ipa sını bana göndermen suretiyle ben de kendi cihazımda bu uygulamayı sorunsuz kullanabilir miyim ?"

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@snapsprovolone hayır. Yapabileceğiniz tek şey -Jailbreak yoksa eğer- aynı hesapla giriş yapıp indirmek.

sefayldrm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
10.3.3 te ekran kaydı yapabileceğim tweak varmı? Mesela wifi Bluetooth switchlerinin oraya record tuşu koyulabilen.

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Appsync çalışıyor mu acaba?
Appsync aranan bir Tweak değil sadece bir uygulama senkronize bağlantısıdır..

Lütfen uygun bölüme yazın,
En önemlisi hangi Cihaz ve sürümde olduğunuzu yazarsanız daha net bir cevap alırsınız

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
ios 10.3.3 iphone 5 için maize tweaki daha güncel değil. Peki alternatif bir tweak mevcut mu ?

mehmetsuat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
zil seslerini değiştirebileceğimiz bir tweak varmı acaba?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Maize Alternatif, cracklisi çalışırmı bilmiyorum ama ücretlisi çalışıyor

tweaki ücretli haliyle cydown aracılığıyla kurdum ayarlar kısmında da enable ama alttan çektiğimde açılmıyor.

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
bigboss ta satın alman gerekiyor diye biliyorum çalışıramamıştım ben bigboss ta. hyı reposundan deneyin bi

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
yada protube ile seç beğen indir brigde ile zil seslerine import et. Ayarlar/sesler/zil tonundan seç zil sesini :)

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
bigboss ta satın alman gerekiyor diye biliyorum çalışıramamıştım ben bigboss ta. hyı reposundan deneyin bi
hyi si crackli onu da denedim onda da aynı sonuç Ayrıca bya da daha alt sürümlüsü vardı hadi onda da şansımı deneyim dedim ama her tweak geliştiricisi gibi sanırım ios 10.3.3 32bitler olarak mağduruz biz :(

Tips
Tips
Üst Alt