Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
@mehmetsuat kişiden kişiye değişir yani pc ye bağla filan sorun değilse itools kolay baya

mehmetsuat

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@Doğu @filinta @efsane6 youtubeda bir video gördüm garage band ve tdowloander ile yapılabiliyormuş ve jb gerek duymadan. Linki bırakıyorum buraya belki işine yaraycak arkadaşlar olabilir teşekkürler.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Doğu @filinta @efsane6 youtubeda bir video gördüm garage band ve tdowloander ile yapılabiliyormuş ve jb gerek duymadan. Linki bırakıyorum buraya belki işine yaraycak arkadaşlar olabilir teşekkürler.
Medya bağlantılarını görmek için kayıt olmalısınız
Bu JB olmayanlar için bir alternatif

beko

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Zil sesini değiştirmek için Toneenabler'i indirin sonra YouTube'dan indirdiğiniz müzik dosyasını filzadan bulun /var/mobile/Media/DCIM/100APPLE türünü m4r olarak değiştirin sonra ringtones klasörünün /Library/Ringtones içine atın tamamdır.

Son düzenleme:

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
TV kumandası yerine kullanabilceğim bi tweak varmı arkadaşlar appstorda uygulama var ama çok dandik bazen bağlanıyor çoğu zaman bağlanmıyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
TV kumandası yerine kullanabilceğim bi tweak varmı arkadaşlar appstorda uygulama var ama çok dandik bazen bağlanıyor çoğu zaman bağlanmıyor

Samsung’un yeni televizyonlarından kullanıyorsanız kendi uygulamaları var gayet güzel çalışıyor.

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Hocam benim tv Arçelik son çıkanlardan, appstorede arçeliğin resmi kumanda uygulaması var ama çalışmıyor

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
cydia listesindeki herhangi bir tweakin çalışmasını durdurmak istiyorum. Örnek olarak ccquick pro x for ios10 tweakinin çalışmasını durdurup kontrol merkezini ios sürümünün kendi orjinal haliyle kullanmak istiyorum. İstediğim zaman tekrar bu tweaki aktif etmek istiyorum. Bunu yapabileceğim bir tweak var mı ?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
cydia listesindeki herhangi bir tweakin çalışmasını durdurmak istiyorum. Örnek olarak ccquick pro x for ios10 tweakinin çalışmasını durdurup kontrol merkezini ios sürümünün kendi orjinal haliyle kullanmak istiyorum. İstediğim zaman tekrar bu tweaki aktif etmek istiyorum. Bunu yapabileceğim bir tweak var mı ?
Icleaner Pro ile Cydia Substrate Addons bölümünden istediğin tweaki deaktif yapabilirsin

Örnek,
1.

2.

3.

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
Hocam benim tv Arçelik son çıkanlardan, appstorede arçeliğin resmi kumanda uygulaması var ama çalışmıyor

Hocam televizyon ve telefon aynı ağa bağlı öyle değil mi?

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Aynen üstad WiFi üzerinden hem tv hem telefon aynı ağa bağlı, AppStoredan uygulamanın yorumlarının çoğu kötü uygulama canı isterse çalışıyor herkes aynı yorumu yapmış, dedim belki her televizyona uyan bi tweak vardır

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bende bir şey sorayım. Touch ID ile kilidi açarken orta tuşun üstünde ekran da bir simge beliriyor onaylayınca tik olup açıyordu. O tweak neydi ?

ismail.1071

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
Whatsapp'ta fake numara kullanmamıza yarayan tweak veya uygulama var mı acaba

AirLife

Expert
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
6S gibi eski cihazlara portre modu ekleyen bir tweak var mı ?

cahidka

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Ana ekrandaki iconların bir süre sonra kaybolmasını sağlayan bir tweak vardı ekran koruyucu gibi adını hatırlayamadım.

Tips
Tips
Üst Alt