Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
üstadım ben bu siteye pc üzerinden girdiğim için fotoğrafı direkt olarak yükleyemiyorum sanırım. Sadece url linki atabilme özelliği olması eksiklik olarak görüyorum. http:// olmadan repo eklenemeyeceğini biliyorum ve defalarca denedim.
Yüklenebiliyor tabiki. Dosya yükleme botununa tıkla resmi seç yüklendikten sonra "Tam Resim" butonuna tıkla

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Önbellek le ilgili bir durum sanırım. iCleaner ile Cydia seçerek temizlik yapın. Olmazsa 24 saat bekleyin
çok enteresan ama herşeyi denedim 24 saatten fazla süre geçmiş olmasına rağmen bu repoyu ekleyemiyorum ben. Acaba cydia ile alakalı bir sorun mu ? ya da 10.3.3 iphone 5 h3lix jb yapan başka bir arkadaş bu repoyu ekleyebiliyor mu ? Ya da kurulu olan bir tweak engel yapabiliyor mu ?

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Kolay gelsin, kilit ekranını aşağıdan yukarıya doğru kaydırarak açabilecek bir tweak mevcut mudur acaba?
Aynı zamanda uygulamadan çıkmak için aynı şekilde çalışan bir tweak vardı sanırım, lakin hatırlayamadım..
Peşin teşekkürlerimle..

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Arkadaşlar ekran kilitliyken ekrandaki tüm yazıları kaybedecek sadece duvar kağıdını gösteren bi tweak varmı ? Bir de film, video indirebileceğim sağlam bi tweak var mı? appstore dakiler çok iyi değiller

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
https olarak deneyin bide
bu da olmuyor ben en iyisi daha fazla diretmeyim zira benim de farkında olamadığım bir yanlışlık ya da eksik birşey var. başka repoda güncellenmesini beklemeye koyuldum

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Kolay gelsin, kilit ekranını aşağıdan yukarıya doğru kaydırarak açabilecek bir tweak mevcut mudur acaba?
Aynı zamanda uygulamadan çıkmak için aynı şekilde çalışan bir tweak vardı sanırım, lakin hatırlayamadım..
Peşin teşekkürlerimle..
Activator ile yapılabiliyor sanırım. Bir kaç tweak vardı bu işi yapan fakat 10.3.x ile uyumlu değil sanırım.

Arkadaşlar ekran kilitliyken ekrandaki tüm yazıları kaybedecek sadece duvar kağıdını gösteren bi tweak varmı ? Bir de film, video indirebileceğim sağlam bi tweak var mı? appstore dakiler çok iyi değiller
Bunun için tweake gerek yok. Bildirim ayarlarından kilit ekranına düşmemesini sağlayabilirsin. Video indirmek içinse Safari Downloader var fakat 10.3.x ile uyumlu değil henüz

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
bu da olmuyor ben en iyisi daha fazla diretmeyim zira benim de farkında olamadığım bir yanlışlık ya da eksik birşey var. başka repoda güncellenmesini beklemeye koyuldum
Hocam önbellekten dolayı bir durum sanırım. Biraz daha bekleyin bence

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Activator ile yapılabiliyor sanırım. Bir kaç tweak vardı bu işi yapan fakat 10.3.x ile uyumlu değil sanırım.

Bunun için tweake gerek yok. Bildirim ayarlarından kilit ekranına düşmemesini sağlayabilirsin. Video indirmek içinse Safari Downloader var fakat 10.3.x ile uyumlu değil henüz
Gelen bildirimler için değil hocam, saat, tarih operatör simgesi vs. yazılarını kaybetmek için

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
iphone 5 cihazlarında video çekerken sarsıntıyı hafifleten yok denecek kadar aza indirgeyen bir özellik yok. Bildiğim kadarıyla 6 ve üstü sürüm cihazlarda stabilizer özelliği var. iphone 5 de "Kamera" uygulamasına "stabilize" özelliği ekleyebileceğim bir tweak var mı ? Filmic Pro uygulamasını kullandım ve stabilize özelliği mevcut ama bu uygulamada video çekerken yakınlaştırma uzaklaştırma özellikleri yok.

hearven12

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Linktunes veya benzeri 10.3.3 aktif mi ? 64 bit

filinta

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
springtomize 4 türkçe yaması varmı @daRkneSs tweak kurulu ancak yabancı dil olduğu için tüm özelliklerini kullanamıyorum

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Linktunes veya benzeri 10.3.3 aktif mi ? 64 bit
Linktunes 8'in çalıştığı söylemiş ben denemedim.

Cercube kurup youtube den indirirdikten sonra müziklerine import edebilirsin.

Cercube Offical Repo

IMG_0438.jpg

Bu repodan kurun

Doğu

Emektar
Katkıda Bulunan
Cihaz
iPhone 5S
@dalgaland
slideToUnlock10 hocam bu var ama ios 9 daki gibi sağa çekerek açarsınız

Tage
buda iphone x teki özelliği getiriyo altan çekerek kapatma son uygulamarı açmak için köşeden çekme gibi

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
springtomize 4 türkçe yaması varmı @daRkneSs tweak kurulu ancak yabancı dil olduğu için tüm özelliklerini kullanamıyorum
Springtomize 10.3.x versiyonlarında bazı özellikleri çalışmıyor.

HotDog adlı tweak ile yapabilirisin

IMG_0440.jpg
IMG_0439.jpg

Tips
Tips
Üst Alt