Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X

Bu reklamlardan kurtulmanın bir yolu yok mu. Ücretli yada ücretsiz bir tweak proğram. Kuna geldi valla reklamlardan.
İphone 6+
İos 10.1.2 jb
Minimal hastblocker denediniz mi...?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ErimCevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kurmaya çalıştığınız tweakin reposu bulunmuyor diyor.eger Tateu reposu kurulu ise silip repoyu tekrar kurun tekrar deneyin bakalım olacak mı...?kurulu değil ise repoyu kurup öyle deneyin.

Teşekkür ederim repo linkini verirmisin ?

ErimCevik

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Kurmaya çalıştığınız tweakin reposu bulunmuyor diyor.eger Tateu reposu kurulu ise silip repoyu tekrar kurun tekrar deneyin bakalım olacak mı...?kurulu değil ise repoyu kurup öyle deneyin.

Teşekkür ederim repo linkini verirmisin ?

Mehmetaliunver

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Tage, Lylac tarzı uygulamaları home tuşunu kullanmadan değiştirebilieceğim switcher var mı??? tage çok iyiydi ama 11.3.1 için olmadı.
Home tusunu dokunmatik olarak kullanmak gibi birseymi bahsettigin bunun icin ben finger kullanıyorum 11.3.1 başarılı gayet
Mesaj düzenlendi:

Tage, Lylac tarzı uygulamaları home tuşunu kullanmadan değiştirebilieceğim switcher var mı??? tage çok iyiydi ama 11.3.1 için olmadı.
Home tusunu dokunmatik olarak kullanmak gibi birseymi bahsettigin bunun icin ben finger kullanıyorum 11.3.1 başarılı gayet

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İyi günler sitede arama yaptım ama beyaz ekran çıkıyor bildirimleri gruplandırma tweakın ismi neydi?
Mesaj düzenlendi:

İyi günler sitede arama yaptım ama beyaz ekran çıkıyor bildirimleri gruplandırma tweakın ismi neydi?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Mesaj düzenlendi:

StackXI

Son düzenleme:

Cimbomlu

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
StackXI
Usta çok sağol ama buna benzer bi tweak daha vardı ya o lazım bana ismi değişikti

Mesaj düzenlendi:

StackXI
Tamam usta bu daha güzelmiş sağolasın 😬😂🤪👌

Son düzenleme:

Baskan1

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6 Plus

Arkadaşlar bu temanın adını bulmam lazım yardımcı olur musunuz.

Lazut5334

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
fmfıp spoofer bilen varsa yardımcı olurmu nasıl kullanılıyor

fevzi789

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
'GameGuardian' ve ya 'GameGem' Alternatifi İos 12 uyumlu 'Tweak' ve ya 'App' arıyorum.
'Cheat Engine' Türünde değişkenlikleri saptayan ve yeni değer atayabilmek istiyorum.
Güncel repo adresleri ile paylaşırsanız sevinirim..

Yardımlarınız için şimdi den Teşekkürler.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
'GameGuardian' ve ya 'GameGem' Alternatifi İos 12 uyumlu 'Tweak' ve ya 'App' arıyorum.
'Cheat Engine' Türünde değişkenlikleri saptayan ve yeni değer atayabilmek istiyorum.
Güncel repo adresleri ile paylaşırsanız sevinirim..

Yardımlarınız için şimdi den Teşekkürler.

fevzi789

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Teşekkür Ederim.

waspote

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İos 12 bildirime tıklayınca direk açılmasını sağlayan bir tweak var mı ? Yani tıklayıp bir daha aç a basmadan direk uygulamaya gitmek istiyorum. Bir de sola kaydırınca cevapla veya sil geliyordu şuan yönet de var onu da kaldırmak istiyorum var mıdır?

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
iOS 11 de vardı hangisi olduğunu hatırlamıyorum. Face ID okumazsa fotoğraf çekip kaydediyordu hatırlayan var mi bu tweaki

zBamBamz

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Beyler forumda görmüştüm yüklemiştim ama şimdi bulamadığım bir tweak soracağım. Ayarlarda en altta bulunan uygulamalar ve tweakleri iki katogori halinde toplayan bi tweak vardı. Adını hatırlayan bilen varsa size zahmet elden ele ❤❤

Ekli dosyalar

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Beyler forumda görmüştüm yüklemiştim ama şimdi bulamadığım bir tweak soracağım. Ayarlarda en altta bulunan uygulamalar ve tweakleri iki katogori halinde toplayan bi tweak vardı. Adını hatırlayan bilen varsa size zahmet elden ele
Suffle yada preference organizer ikisi de olur....

mehmetalidemir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Suffle değil

Shuffle
Bir çok repoda var baZı repolarda türkçe yaması da var
PreferenceOrganizer ios12’de çalışıyor. Bi videoda görmüştüm. Onda da en altta değil de en üstte konumlandırıyordu. İsmini bilen?

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt