Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Kaler47

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Arkadaşlar merhaba baya bir araştırdım fakat bulamadım . Bu whatsaap profil fotolarını rehbere senkronize eden bi tweak ya da peogeam var mı ? Daha önce eski sürümlerde yaptığımı hatırlıyorum ama şimdi bulamadım .

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Arkadaşlar merhaba baya bir araştırdım fakat bulamadım . Bu whatsaap profil fotolarını rehbere senkronize eden bi tweak ya da peogeam var mı ? Daha önce eski sürümlerde yaptığımı hatırlıyorum ama şimdi bulamadım .
App yada tweak şuan için yok maalesef.

mehmetalidemir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
WhatsApp’tan değil de sosyal medyadan çeken var benim kullandığım. İşinize yarasa. İsmi Sync.me

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Onur.ALMA..

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Resimdeki Telefonun orjinal yazı puntosunu daha da küçültebileceğim bi tweak var mı arkadaşlar ?
Sürüm ios 12.0.1E78FCEAC-E879-4769-AB40-1442376914A2.png

Oquz275

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 6
Cydiadan indirdiğimiz fontları uyguladığımız tweak var mı?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Mamaker

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
catchathief adli tweak var yalnizca klidde yanlis kod yazarsan resmini ceker var/mobile/catchathief klasorunde bulunur cekilir resimler
Not: Face id/ Touch icin calismiyor !
Mesaj düzenlendi:

sanirim aradiginiz tweak Copic 2
Face id çalışan bir Tweak arıyorum dediğiniz tweaki biliyorum.Teşekkür ederim yine de

Jester

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XR
Bir tane tweak vardı adını unuttum. Ekranda bellirli bir kaydırma ya da belirli bir yerlere tıklama kaydediyorduk. Sonra bu tweak bunları istediğimiz sayıda kendisi otomatik tekrar ediyordu. Adını bilen var mı?

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bir tane tweak vardı adını unuttum. Ekranda bellirli bir kaydırma ya da belirli bir yerlere tıklama kaydediyorduk. Sonra bu tweak bunları istediğimiz sayıda kendisi otomatik tekrar ediyordu. Adını bilen var mı?
AutoTouch olması lazımdı tweak ismi

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar sms engelleyebileceğim bir tweak arıyorum. iblacklist, 360mobilesafe, sms block ios 12 ile çalışmıyor.
Telefonun kendi özelliğimde eklediklerim ise yine gösteriyor istenmeyen sms olarak.. varmı bildiğiniz başka bir tweak acaba..

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Teşekkür ederim hocam :)
Rica ederim hocam :)

Arkadaşlar sms engelleyebileceğim bir tweak arıyorum. iblacklist, 360mobilesafe, sms block ios 12 ile çalışmıyor.
Telefonun kendi özelliğimde eklediklerim ise yine gösteriyor istenmeyen sms olarak.. varmı bildiğiniz başka bir tweak acaba..

Şu tweakı bi dene hocam.

murat.toksoz

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Kusura bakma link koymayı unutmuşum :BangHead::dancer2:

Bu konuda
Bu konuyu inceledim ama çoğu kişide genelde çalışmamış, ve konunun sonundaki mesaj yine bana aittir
Teşekkür ederim ilginiz için olmadı bu tweaki bi deneyeceğim belki sorunsuzhalledebilirim..

dalgaland

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Herkese kolay gelsin,
Whatsapp durum paylaşımlarına bakılmış olduğunu gizlemek için watusi kullanılıyor malum..
Peki aynı gizlemeyi instagram ve facebook'ta yapabilecek bir tweak ya da patch var mıdır?

Adrenaline

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Herkese kolay gelsin,
Whatsapp durum paylaşımlarına bakılmış olduğunu gizlemek için watusi kullanılıyor malum..
Peki aynı gizlemeyi instagram ve facebook'ta yapabilecek bir tweak ya da patch var mıdır?
Rocket for instagram kullanabilirsin

Onur.ALMA..

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Arkadaşlar merhaba, resmi bir youtube kanalından aldımda.
Ana ekranda iken elimizin hareketine göre ve bazen de ekndiliğinden hava baloncukları çıkan tweaki bilen var mı ?
Aynı su dalgaları, toz bulutu gibi elimizin hareketine göre çıkıyor.
Teşekkürler, iyi forumlar.EC9698D3-3E6E-4A05-8202-A4E47768FC2A.png

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar merhaba, resmi bir youtube kanalından aldımda.
Ana ekranda iken elimizin hareketine göre ve bazen de ekndiliğinden hava baloncukları çıkan tweaki bilen var mı ?
Aynı su dalgaları, toz bulutu gibi elimizin hareketine göre çıkıyor.
Teşekkürler, iyi forumlar.Ekli dosyayı görüntüle 10618
O tweak değil widget kardeş.xenhtml ile kullanıyorsun.hs ryu fluid widget ismi...

Tips
Tips
Üst Alt