Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Mekaonee

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
ipad cihaza bluetooth klavye bağlamak istiyorum. Bunu yapabilecek bi tweak var mı?

uydufly

Jailbreaking
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaslar bu kontrol merkezinde statusbari gosteren bir tweak vardi Bilen var mi acaba...?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

VitaEsMorte

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
iOS 11.4.1 için koyu mod tweak önerisi olan var mı acaba? NoctisXI ve Eclipse X arasında hangisi daha kullanışlı? Veya başka bir alternatif önerebilir misiniz?
Mesaj düzenlendi:

Arkadaslar bu kontrol merkezinde statusbari gosteren bir tweak vardi Bilen var mi acaba...?

HomeGesture içinde o ayar var.

Aleah

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 11.4.1 için koyu mod tweak önerisi olan var mı acaba? NoctisXI ve Eclipse X arasında hangisi daha kullanışlı? Veya başka bir alternatif önerebilir misiniz?
Mesaj düzenlendi:

HomeGesture içinde o ayar var.
Eclispe X kullanıyorum memnunum öneririm hocam.

Arama ekranını küçülten bir tweak var mıdır bildiğiniz? Daha önce sorulduysa kusura bakmayın gözümden kaçmıştır.

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar eski sürüm ios 11 de çalışmayan uygulamaları çalıştırbilecek tweak varmı

nakdogan

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
oyunlarda bonus için izledğimiz ortalama 20 sn yelik reklamları 1 sn ye ye indirebilen yada direk sonuna getiren bir tweak var mı dır ?

Vialpando

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Selamlar, whatsapp ve bi kac uygulamaya sifre koymak istiyorum. Onerebileceginiz tweak var mi?
Mesaj düzenlendi:

Selamlar, whatsapp ve bi kac uygulamaya sifre koymak istiyorum. Onerebileceginiz tweak var mi?

suti38

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
merhabalar
cihazım iPhone 7 12.1.1 beta 3 ve Tema yüklemek istiyorum hangi tweakle yüklerim yardımcı olur musunuz?

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Mesaj düzenlendi:

Bioprotect x

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mehmetalidemir

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
merhabalar
cihazım iPhone 7 12.1.1 beta 3 ve Tema yüklemek istiyorum hangi tweakle yüklerim yardımcı olur musunuz?
Snowboard yüklemelisiniz, sonra da tema kurup snowboard üzerinden aktive etmeniz lazım.

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Arkadaşlar eski sürüm ios 11 de çalışmayan uygulamaları çalıştırbilecek tweak varmı
Hocam iOS 12 uygulamalarını nasıl iOS 11 yükleceğini soylim
Öncelikle iOS 12 kullanan bir telefon bulmalısın sonra ayarlara girip AppStore onun hesabından çıkıp sonra kendi hesabini gir
İndiriceğin uyugulamayı indir sonra çıkış yapıp kendi telefonu gir hesabını gir ondan sonra AppStore gir satınalınanlara gir bu İphone olmayanlar sonra iOS 12 indirdin uygulamayı bul indir artık sürüm istemeyecektir

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Ce
Hocam iOS 12 uygulamalarını nasıl iOS 11 yükleceğini soylim
Öncelikle iOS 12 kullanan bir telefon bulmalısın sonra ayarlara girip AppStore onun hesabından çıkıp sonra kendi hesabini gir
İndiriceğin uyugulamayı indir sonra çıkış yapıp kendi telefonu gir hesabını gir ondan sonra AppStore gir satınalınanlara gir bu İphone olmayanlar sonra iOS 12 indirdin uygulamayı bul indir artık sürüm istemeyecektir
Cevabın için teşekkür ederim dostum ama istediğim tam olarak şu. Çok önceden oynaığım bi oyun vardı tekar onu oynama hevesim geldi ipasını buldum yüklerken hata veriyor sanırsam 32bit bi oyundu haliyle ios 11den sonra 32bit desteği kalktı. 32bit uygulamayı çalıştıran bi tweak varmıdır diye arıyorum

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Ce

Cevabın için teşekkür ederim dostum ama istediğim tam olarak şu. Çok önceden oynaığım bi oyun vardı tekar onu oynama hevesim geldi ipasını buldum yüklerken hata veriyor sanırsam 32bit bi oyundu haliyle ios 11den sonra 32bit desteği kalktı. 32bit uygulamayı çalıştıran bi tweak varmıdır diye arıyorum
öyle bir tweak yok bence çünkü bir ara benim de öyle bir sorunum vardı bulamıştım

Webthese

Yetkili
Moderatör
Cihaz
iPhone 13 Pro Max
@efsane6 @yusuf.ozgul

Arkadaşlar kusura bakmayın daha önce yazıldı mı yada var mı bilmiyorum ama Nox Tweak'ı için Türkçe yama yapabilir misiniz? Yada forumumuzda türkçe tweak nasıl yapılır diye bir konu var mıdır?

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
@efsane6 @yusuf.ozgul

Arkadaşlar kusura bakmayın daha önce yazıldı mı yada var mı bilmiyorum ama Nox Tweak'ı için Türkçe yama yapabilir misiniz? Yada forumumuzda türkçe tweak nasıl yapılır diye bir konu var mıdır?
Türkçe Yama Aracımızı iOS 12 uyumlu hale getirdiğimiz zaman çeviriler gelmeye devam edecektir.

alsha

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
9565
ios 10un carrierin nasil resimdeki gibi yapa bilirim? iphone 6s ios 12.1.1
Mesaj düzenlendi:

bilen yokmu?

Son düzenleme:

Onur1401

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8 Plus
Applock benzeri sadece uygulamalara (örnek whatsapp) desen kilidi koyan bir tweak var mı acaba iOS 12.1.1 beta

starss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
iOS 12.0.1 için denetim merkezine lte den 3G ye geçiş için buton ekleyen Tweak varmı

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
iOS 12.0.1 için denetim merkezine lte den 3G ye geçiş için buton ekleyen Tweak varmı
Hocam LTEto4g tweak var ama 3G gösterirmi bilmiyorum ayrıyeten iOS 12 de çalışıyormu bilmiyorum 🤷‍♂️

pesimist2006

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
telefonu pc ye kablo ile bağladıktan sonra bu bilgisayara güvenilsinmi diye soru soruyor bunu her pcye bağlanıldığında otomatik sorması değilde manuel kapatıp açabileceğimiz tweak varmıdır

Tips
Tips
Üst Alt