Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
İndirdim videosunu izledim ama iki uygulama açtığını görmedim sadece dock kısmına daha fazla app koyuyor başkada bişey yapmadı videoda.
Uygulamayı tutup yukarı doğru sürükleyin açılacaktır.

stdrms

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
ios 12 ile gelen memojileri ios 11.3.1 de çalıştıracak herhangi bir tweak var mı acaba?

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
Bunun ios 11 den düşük versiyonu var mı biryerde ? i5 ios 10.3.3

nivusers

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar arkadaşlar uzun bir süredir psiphon kullanıyorum ama android de olduğu gibi bizlerde ipa bulmak zor biliyorsunuz localapp inapp denedim ama psiphon pro bulamadım bildiğiniz bir ipa yada başka bi çözümü var mı bilen var mı acaba?

Ekli dosyalar

nihat1551

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
Volume amplifier 1.82 cracklı versiyonu bilen,duyan,gören varmı?

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Fortnite oyununda bypass var mı ? Jb olduğu için girmiyor oyuna bir yolu var mı ?

lstwsdm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
merhabalar, online notify 2.3.23 versiyonu (bigboss orjinali) elinde olan varsa veya bir alt versiyonu, deb dosyasını paylaşabilir mi acaba cydown url desteklenmiyor hatası veriyor 1 haftadır

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Merhabalar Arama yapılırken karşıdaki telefonu açtığında telefonu titreten tweakın ismi neydi ?

corleone

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Merhaba, snapper gibi ekranin bor bolumunu kesecegim bir tweak mevcutmudur? Yani kestigim bolum haraketli olacak ben diger uygulamalrda gezerken. Mesela skor takip ediyorum o uygulamada kalmak zorunda olmiyim skor kismini kesip baska uygulamalar icindeyken koseye yerlestirip goz atiyim. Anlatabildim mi bilmem

ilkeraslantas

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Oyunlarda fps limitini kaldırma gibi bir işe yaratan tweak varmış diye okudum öyle bir tweak var mı ?

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba, Şöyle Bir uygulama yada tweak arıyorum Whatsapp kişilerimin profil fotolarını Rehberdeki kişilere tek seferde ekleyecek bir araç arıyorum ilgilenenler cvp verenlere şimdiden teşekkürler

blue1910

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba, Şöyle Bir uygulama yada tweak arıyorum Whatsapp kişilerimin profil fotolarını Rehberdeki kişilere tek seferde ekleyecek bir araç arıyorum ilgilenenler cvp verenlere şimdiden teşekkürler
Tweak değil de uygulaması vardı ama aklıma gelmiyor şu anda. Hatırlayanlar çıkacaktır.

GG

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
Tweak “Stalky”

JailbreakTR

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
@efsane6 tweakı kurdum biraz kurcaladım fotoları rehbere kopyalamayı bulamadım
Az Bilgi verir misiniz

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@efsane6 tweakı kurdum biraz kurcaladım fotoları rehbere kopyalamayı bulamadım
Az Bilgi verir misiniz
1.Alternatif : Filza ile bu dizine gidin orda bulursunuz tüm profil resimlerini

private/var/mobile/Containers/Shared/AppGroup/Whatsapp/Media/Profile

2.Alternatif : Stalky içinde “Disk Usage” bölümüne gelin Foto basılı tutun ve kayıt et

JailbreakTR

muratkisi

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iOS 11.3.1 de çalışmadı kurdum be ayarlarda ne de rehber de stalsk ayarları gözükmedi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

mahir66

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
iOS 11.3.1 de çalışmadı kurdum be ayarlarda ne de rehber de stalsk ayarları gözükmedi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Whatsapp uygulamasına girince sağ üst tarafta saate benzer bi seçenek var ordan devam edin.

Bu olayı basit şekilde tek seferde tüm whatsapp profil fotolarını rehberdeki kişilere ekleme yapıyordu lakin ikisi de çalışmıyor sitemizde uygulama yapmayı bilen varsa bu uygulamalar güncellene bilir
Güncellendiği taktirde yada aynı işlemi gören app yapılırsa kullanmayacak kimse tanımam

Samet

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Bunu arıyordum işte.
Ne işe yarıyorki bu
Mesaj düzenlendi:

İndirdim videosunu izledim ama iki uygulama açtığını görmedim sadece dock kısmına daha fazla app koyuyor başkada bişey yapmadı videoda.
Hocam buradaki konuyo bak bu tweak işine yarabilir

Son düzenleme:
Tips
Tips
Üst Alt