Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Jailbreaksiz olarak çalışıyor mu?
evet jailbreak devredışıyken normal çalışıyor. bu arada harika cuma indiriminde gopro 7 black aldım ama uygulaması ios 11 istiyor bende 10.2 var. 4.1 sürümünü nereden bulabilirim?

Son düzenleme:

yusuf_

Yetkili
Administrator
Cihaz
Macbook Pro 15'
evet jailbreak devredışıyken normal çalışıyor. bu arada harika cuma indiriminde gopro 7 black aldım ama uygulaması ios 11 istiyor bende 10.2 var. 4.1 sürümünü nereden bulabilirim?
Bulsanız bile büyük ihtimalle hero 7 için çalışmayacaktır.

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Bulsanız bile büyük ihtimalle hero 7 için çalışmayacaktır.
haksızlık :/ sanki ios 10'da çalışmayacak özellikler eklediler. kopyalama sorunu da devam ediyor bu gidişle güncelleyeceğim cihazı. aslında 2 satırlık kod yetecek sadece kopyaladığım metni bir tweak yedekte tutsa sonra ondan yapıştırabilsem. bypass yani.

crimeboss

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
haksızlık :/ sanki ios 10'da çalışmayacak özellikler eklediler. kopyalama sorunu da devam ediyor bu gidişle güncelleyeceğim cihazı. aslında 2 satırlık kod yetecek sadece kopyaladığım metni bir tweak yedekte tutsa sonra ondan yapıştırabilsem. bypass yani.
Güncelle gitsin

Babek98

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
iOS 10.2 için nasıl iOS 12 Emojilerini kullana bilirim? Bir gönderide görmüşdüm,yapdım amma olmadı bütün emojiler ???? olmuşdu,neyseki backup yapmışdım

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
iOS 10.2 için nasıl iOS 12 Emojilerini kullana bilirim? Bir gönderide görmüşdüm,yapdım amma olmadı bütün emojiler ???? olmuşdu,neyseki backup yapmışdım
Konu Forumda mevcut

renega

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Batarya ile ilgili bir tweak arıyorum. ne kadar süre şarjda kullandığımı, ne kadar sürede şarj olduğunu görebileceğim bir tweak

Ufuk5555

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Radar programı varmı acaba daha önce konu açıldımı veya paylaşıldımı bilmiyorum ama merak ettim varmı böyle bişey

Kontrol

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Kilit ekranındaki saatin yerini hangi tweak ile değiştirebilirim?

KutlukTigin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
DiskPie alternatifi uygulama var mı kullanım alanını detaylı gösteren. Diskpie çalışmıyor sürüm 10.3.3

ozzbss

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
ios 11.3 jb 150mb sınırını kaldırmaya yarayan tweak varmı teşekkürler..

Lalezar

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
Power tusuna uzun basıp resping safe mod vs getiren tweak neydi

uchia-Sasuke

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Multitask yapan tweak var mi? Yani ekranda iyi farkli uygulamayi ayni anda acanilecegim?

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
Arkadaşlar ekranda iki uygulama açabileceğim tweakler nelerdir

uzayozer

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 11
Merhaba Arkadaşlar. Bildirimler gelince bu çok beğendiğim LS çok çirkin bir görüntü alıyor yarısı fln gözükmüyor. Bütün herşeyi yukarıda taşıdım ama bu seferde güzel durmuyor. Bu bildirimlere nasıl bir çözüm bulabiliriz acaba. Kilit ekraninda bildirimler gelince uygulama ikonunu getirip badges ekleyen bir tweak vardı o calisiyor mu acaba 11 icin

Aegnor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İndirdim videosunu izledim ama iki uygulama açtığını görmedim sadece dock kısmına daha fazla app koyuyor başkada bişey yapmadı videoda.

Tips
Tips
Üst Alt