Neler yeni

Bunun için Tweak varmı veya Uygulama varmı ? ---Cydia ve AppStore---

Ak.if

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS
instagramda 10 tane hesap arasında geçiş yapabileceğim bir tweak yok mudur acaba ?

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5

Hocam kırmızıyla gösterdiğim tweakin adını bilen varmı

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Activator 13 için hala uyumlu değil dimi bu belli bi hareket yapınca tuşları kilitleme işlemini nasıl yapabilirim power tuşunu kullanmadan?

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Activator 13 için hala uyumlu değil dimi bu belli bi hareket yapınca tuşları kilitleme işlemini nasıl yapabilirim power tuşunu kullanmadan?
Dvirtualhome tweaki var tam repo adi aklimda degil ama gh0st lu birseydi onunla yapabilirsin daha da fazlasi

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Dvirtualhome tweaki var tam repo adi aklimda degil ama gh0st lu birseydi onunla yapabilirsin daha da fazlasi
Bilgi için teşekkür ederim yalnız MiniXS kullanıyorum artık home tuşuna hiç ihtiyaç yok, aradığım şey şöyle
Mesela ekrandaki boşluğa çift tıklama ile tuşları kilitleme ya da statusbar sağa-sola çekme ile tuş kilitleme

iskeletor

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Bilgi için teşekkür ederim yalnız MiniXS kullanıyorum artık home tuşuna hiç ihtiyaç yok, aradığım şey şöyle
Mesela ekrandaki boşluğa çift tıklama ile tuşları kilitleme ya da statusbar sağa-sola çekme ile tuş kilitleme
O zaman doubletaplock galiba oyle bir tweakti ekrana 2 kez tiklayinca kitliyordu ama 13 uyumlu mu bilmiyorum

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Bu tweak iOs 13 xx uyumlu ekranda boşluğa çift tık cihazı kilitler

JONES.53

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Hocam ama dikkat edün bu tweak şarjın varya içinden geçer

Yanlışın var kardeş o senin dediğin smartap bu değil çünkü o kapsamlı bi tweak️ Bu sadece cihazı kilitler

Ayrıca bence cihazında kaldır uyandır özelliği aktifse zaten şarzın daha çok gidiyordur! Mesela iPhone X ve uzeri cihazlarda kaldır uyandır olsun veya onu kapatıp kilit ekranına çift tıklayarak cihazı uyandırma zaten jealbreak’sız cihazlarda var olan özellik istesende iPhone x de veya sonrasında devre dışı kalmıyor jb siz kullansanda ama iPhone 7 gibi home tuşu olan cihazda kaldır uyandır tam kapanıyor çift tık onlarda yok zaten bilginize

Mroyuncutr

Aktif Üye
JailbreakTR
Yasaklı
Cihaz
iPhone 5
Yanlışın var kardeş o senin dediğin smartap bu değil çünkü o kapsamlı bi tweak️ Bu sadece cihazı kilitler

Ayrıca bence cihazında kaldır uyandır özelliği aktifse zaten şarzın daha çok gidiyordur! Mesela iPhone X ve uzeri cihazlarda kaldır uyandır olsun veya onu kapatıp kilit ekranına çift tıklayarak cihazı uyandırma zaten jealbreak’sız cihazlarda var olan özellik istesende iPhone x de veya sonrasında devre dışı kalmıyor jb siz kullansanda ama iPhone 7 gibi home tuşu olan cihazda kaldır uyandır tam kapanıyor çift tık onlarda yok zaten bilginize
Tamamdır hocam karıştırmışım

eren078

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar instadaki gizli profilleri görüntelemek için androiddeki Postegro gibi bir tweak var mı iosda

flowest

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S Plus
papara nın son sürümü ile jailbreak atlatılamıyor liberty işe yaramıyor shadow işe yaramıyor atlata bileceğim bir tweak varmı

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Herkese iyi forumlar
Cercube yükledikten sonra springboardı yeniden yükle dediğimde telefon öylece kalıyor, acaba 13.3.1 için uyumlu değil mi :(

Mekaonee

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air 2
Bilgisayara daha önce indirmiş olduğum dizi bölümlerini ve altyazı dosyalarını jailbreakli ipad e atıp sorunsuz izleyebileceğim bi tweak var mı? App store dakiler ücretli.
Mesaj düzenlendi:

Bi tweak vardı iphone X ve üstü cihazlarda kontrol merkezini açmak için illa köşeden aşağı sürüklemek zorunda kalmıyorduk bu işi ekranın ortasından da sürükleyip yapabiliyorduk. Neydi o tweak? edit: hatırladım EzSwipe

Son düzenleme:

oozhnt

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Samsungda frekans sabitleme var wcdma hspa vs gibi. iPhone için 3-4 saattir araştırma yapıyorum ama püf nokta bile bulamadım. Operatörün istediğimiz frekansı kullanmasını sağlayabileceğimiz bir yol var mı?

ibocan___

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Spotify için 13.3.1 uyumlu tweak var mı ?
Sorun yaşamadan kullananlar tweak adı ve repo adresini verebilir mi rica etsem

Tips
Tips
Üst Alt