Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

vanery

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar indirme işlemi bitiyor ama bu şekilde kalıyor ve yüklenmiyor. Telefonu kapattım açtım tekrar denedim olmadı. Ne yapabilirim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar indirme işlemi bitiyor ama bu şekilde kalıyor ve yüklenmiyor. Telefonu kapattım açtım tekrar denedim olmadı. Ne yapabilirim.

impactor ile dene

vanery

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
impactor ile dene
Seyahatte olduğum için PC yanımda yok ne yaptıysam kurulmadı. Safari üzerinden 3 farklı siteden denedim bir türlü kurulmuyor. İndiriyor ama kurmuyor durduk yere ne oldu acaba.

vanery

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tamamdır düzeldi.

Serdar3558

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaş lar ben yaptım jb 12,1,3 iPhone X ama şimdi çalışmıyor yani açılmıyor Cydia tekrar 12,1’3 sürümünü yükleyebilirmiyim yada tekrar jb mi yapmam gerek teşekkür ederim

vanery

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaş lar ben yaptım jb 12,1,3 iPhone X ama şimdi çalışmıyor yani açılmıyor Cydia tekrar 12,1’3 sürümünü yükleyebilirmiyim yada tekrar jb mi yapmam gerek teşekkür ederim
Unc0ver ile tekrar jailbraek yapmayı deneyin. Ozaman çalışacaktır.

Serdar3558

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Unc0ver ile tekrar jailbraek yapmayı deneyin. Ozaman çalışacaktır.

Tekrar yüklemeyi denedim ama başarısız yüklenmiyor . Tekrar 12,1,3 versiyonunu yükleyebilirmiyim ? İPhone X ıtunes ile ?

vanery

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Tekrar yüklemeyi denedim ama başarısız yüklenmiyor . Tekrar 12,1,3 versiyonunu yükleyebilirmiyim ? İPhone X ıtunes ile ?
Hayır kuramazsın. İmzalar kapandığı için telefonun açılmayacaktır. Daha sonrasında en güncel sürüm olan 12.3.1’e yükseltmek zorunda kalırsın ki onda da Jailbraek yok.

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Uncover v3.3.3 yayınlandı ios 11 için geliştirmeler yapmışlar halen 4k desteği yok çıldıracağım

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Malesef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Teeakbox ile unc0verı indiremiyorum indirme işlemi başlıyor sonra kayboluyor nedendir

mfts

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone XS Max
iphone xmi yoksa xsmi alıyım diye çok düşündüm gidip xs aldım keşke x alsaydım daha 4klara çıkıcakta a12lere gelcek sıra gelde kafayı yeme ya

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Teeakbox ile unc0verı indiremiyorum indirme işlemi başlıyor sonra kayboluyor nedendir
İndirme yaptığınız siteler sorunlu. İndirip jb yapsanız bile bir gün sonra jb devredışı kalıyor ve tekrar indirmeniz gerekiyor.
Cydia impactor ile yükleyin cihazınıza.

Alternatif >>bu konuyu incele>>

vanery

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
@vanery

Tamamdır düzeldi.

Nerden kurdunuz? Acil lazım bana

Alternatif >>bu konuyu incele>>

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
4k cihazlar için beta yayınlamaya çok yakın oldukları konusundaki mesajını yayınlamış şimdi gördüm çok şükür bu da bir şey

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Yalancı chimera 4k’ya 12.2’de destek verdik diyo verdiği falan yok 10 kere denedim olmadı

Cihazınız nedir?

>>Developer hesabımızı inceleyin>>

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cihazınız nedir?

Developer konusuna bakmıştım teşekkürler. Cihaz 6 plus 12.2’de supported yazıyor fakat unable to exploit kernel hatası veriyor reboot atıp tekrar deniyorum tekrar ve tekrar reboot. Bazen 1/3 işlemine geçmeden telefona reset atıyor program.
Jb yapılmadan önce yapılması gerekenlere de forumdan bakmıştım yaptım fakat tweetlere bakınca kimsenin yapamadığını gördüm

Son düzenleme:

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Developer konusuna bakmıştım teşekkürler. Cihaz 6 plus 12.2’de supported yazıyor fakat unable to exploit kernel hatası veriyor reboot atıp tekrar deniyorum tekrar ve tekrar reboot. Bazen 1/3 işlemine geçmeden telefona reset atıyor program.
Jb yapılmadan önce yapılması gerekenlere de forumdan bakmıştım yaptım fakat tweetlere bakınca kimsenin yapamadığını gördüm

Cihazda beta profil yüklümü. Ota dosyasını indirip silmeyi deneyin. Her cihazda çalışmıyor fakat jb yapılan cihazlar var.

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Cihazda beta profil yüklümü. Ota dosyasını indirip silmeyi deneyin. Her cihazda çalışmıyor fakat jb yapılan cihazlar var.

Evet yüklü OTA’da kalan dosya da yok ama bir kontrol edeyim bir de safariden yüklemiştim pcden de denerim birkaç kere

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Evet yüklü OTA’da kalan dosya da yok ama bir kontrol edeyim bir de safariden yüklemiştim pcden de denerim birkaç kere

Stabil olmadığı için şu şekilde yapın diyemiyorum bütün alternatifleri deneyin. Birazda şans işi.

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Stabil olmadığı için şu şekilde yapın diyemiyorum bütün alternatifleri deneyin. Birazda şans işi.

Yani her şeyden çıkış yaptım ekran kilidini kaldırdım reboot attım uzın süre uçuş modunda kaldı halen aynı hata :( şans

Tips
Tips
Üst Alt