Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

furkanozm

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
itunesta 12.3.1 güncelleyebiliyorum o sürümle ilgili jb haberleri varmı ne durumda ?
Tıpkı ben de senin gibi 12.2 JB sahibiyken kendi hatamla sürüm kaybettim ve 12.3'ün ipsw'sini indirerek DFU moduyla telefonu açabildim.Şuanda tek yapacağımız şey SSH kaydı alıp bu sürümde JB çıkmasını beklemek.Malesef oda hemen olacakmış gibi durmuyor.Bekleyip göreceğiz.
Mesaj düzenlendi:

şuanlık bir bilgi yok ama onunda açıkları oldugunu duyurdular sanırım
Evet 12.3'de açık bulundu ama hala kararlı değil ve üzerinde çalışılması gerekiyormuş.Belki haftalar belki aylar sürebilir. Coolstar 12.3 ve 12.3.1 deki açıkları Apple'a göndermekle tehdit etti pwn20wnd ve ona yardım eden arkadaşını. Bekleyip göreceğiz, Coolstara inat ellerinden geleni yapacaklar bence

Son düzenleme:

acilyardim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Soruna neden olan tweak eski iphone telefonlarının ekran çözünürlüğüne çeviriyor teleefonu iphone 4 çözünürlüğü seçip respring attım ve olan oldu . 12.1.2 deykende cihazım a11 ve chimera jailbreakin a12 uyumlu olduğuna dikkat etmeden uncover varken kurdum yüklendide ama hata aldım chimerada haliyle ve sileyim dedim chimeraya girip bütün tweakleri kaldırdım herşeyi ve telefon bootloopta kaldı. resmen her iki sürümdede kendi hatamdan ve çok acemice hatalardan kaybettim jailbreaki . resmen yüklüyorum jailbreaki telefonu severek kullanıyorum ve bu ikidir kaybediyorum kendi hatamdan

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@acilyardim her zaman ekran çözünürlüğünü değiştiren tweaklardan uzak durulması gerektiğini söylüyoruz. forumda konusu var. Ve bir çok kişi bu tür tweaklar yüzünden elmada kaldı ve sürüm güncelledi.

Örnek olarak linkteki konuyu ve çözüm önerilerini okuyabilirsin.

SpAC3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
linkten giriş yaparak hesabından uygulamaya özgü parola oluştur ve oluşturduğun parola ile impactor / xcode sekmesinden revoke yap.
Revoke yapmadan önce Cydia impactor da impactor başlığı altına Insecure SSL ye tıkla
Daha sonra ipayı yine impactor üzerine sürükle ve hesabın ile oluşturduğun parolayı girerek yükleme yapabilirsin.

Revoke ve imzalama sırasında apple id den oluşturduğun parolayı kullan.
çok teşekkür ederim işe yaradı :D

acilyardim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar yeni jailbreak haberleri için yeni konu açarmısınız eskisinde sıkıntı var heralde 44 sayfaya gitmek istediğimde birinci sayfaya atıyor . ulan yine kaybettim cihazı şimdi gel burda haber kovala :(

illuminoted

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPad Air
Selamlar. Halihazırda iPad Air 1 kullanıcısıyım, sürekli güncel tuttum makineyi ancak uzun süredir 12.2'de bekleyen biri olarak JB'nin gelmesine aşırı sevindim. Fakat bir sıkıntı var. İki kez JB yapmayı denedim, cihaz sürümü 12.2 olmasına rağmen unsupported hatası alıyorum. Sorunun kaynağı A7 işlemci olduğu için mi, yoksa ben yanlış bir şey mi yapıyorum. :) ? Teşekkür ederim.

murat

rwxr-xr-x
Administrator
Cihaz
iPhone XS
Selamlar. Halihazırda iPad Air 1 kullanıcısıyım, sürekli güncel tuttum makineyi ancak uzun süredir 12.2'de bekleyen biri olarak JB'nin gelmesine aşırı sevindim. Fakat bir sıkıntı var. İki kez JB yapmayı denedim, cihaz sürümü 12.2 olmasına rağmen unsupported hatası alıyorum. Sorunun kaynağı A7 işlemci olduğu için mi, yoksa ben yanlış bir şey mi yapıyorum. :) ? Teşekkür ederim.
A7-A8 cihazlara henüz destek verilmedi ilerleyen günlerde verilmesi bekleniyor

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Tıpkı ben de senin gibi 12.2 JB sahibiyken kendi hatamla sürüm kaybettim ve 12.3'ün ipsw'sini indirerek DFU moduyla telefonu açabildim.Şuanda tek yapacağımız şey SSH kaydı alıp bu sürümde JB çıkmasını beklemek.Malesef oda hemen olacakmış gibi durmuyor.Bekleyip göreceğiz.
Mesaj düzenlendi:

Evet 12.3'de açık bulundu ama hala kararlı değil ve üzerinde çalışılması gerekiyormuş.Belki haftalar belki aylar sürebilir. Coolstar 12.3 ve 12.3.1 deki açıkları Apple'a göndermekle tehdit etti pwn20wnd ve ona yardım eden arkadaşını. Bekleyip göreceğiz, Coolstara inat ellerinden geleni yapacaklar bence
@RapunzelBenim Sana söylemiştim

ataberks

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar iyi günler dilerim, unc0ver jb sonrası, telefonumda daha önceden kurulu olan uygulamaları silemiyorum, bunun nedeni nedir acaba yardımcı olabilecek var mı ?

thrasherr

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar iyi günler dilerim, unc0ver jb sonrası, telefonumda daha önceden kurulu olan uygulamaları silemiyorum, bunun nedeni nedir acaba yardımcı olabilecek var mı ?
Tweak yuklumu?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Zerrin

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6
İlk defa jb yaptım oldu unc0ver ile cydia yüklendi fakat telefon kapanıp acıldıktan sonra eror vermeye başladı benmi yanlış yapıyorum bişeyleri acaba

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
İlk defa jb yaptım oldu unc0ver ile cydia yüklendi fakat telefon kapanıp acıldıktan sonra eror vermeye başladı benmi yanlış yapıyorum bişeyleri acaba
Cihaz kapanıp açıldığı an jb devre dışı kalır tekrar unc0ver ile jb işlemi yapmanız gerekli.

by.erkans

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone 7
çalışmıyor derken ?
yükleniyordur ama kurulmuyordur.. çünkü henüz iphone 6/5s vb. için çıkmadı maalesef
Cihazım zaten jb liydi restars yapınca unc0ver çalışmadı yeniden yüklemeye çalışıyorum ayrıca unc0ver 198 gün vardı güya kullanım dışı kalmasına

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cihazım zaten jb liydi restars yapınca unc0ver çalışmadı yeniden yüklemeye çalışıyorum ayrıca unc0ver 198 gün vardı güya kullanım dışı kalmasına
Site üzerinden indirdiğiniz ipa dosyalarının sertifika tarihine güvenmeyin anlık olarak iptal ediliyor. Pc de impactor ile kendi hesabınızla imzalama yapın.

dnever

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6S
Merhaba telefonumda jb 3.3.0 b5 sürümü yüklü son sürüme geçmek için bunu kaldırıp yenidenmi yüklemem lazım ne yapıcam yardım edebilirmisiniz
12827

Tips
Tips
Üst Alt