Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

canturkmen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Chimera jailbreak yapmaya çalışıyorum ama cydia impactor ile yüklüyorum açıyorum şöyle bi hata veriyor??

Ekli dosyalar

erennatcii

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
abi ben 5s kullanıyorum ios sürümüm 12.1.3 yükledim uncoverı programı açıyorum unsupported yazıyor

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Chimera jailbreak yapmaya çalışıyorum ama cydia impactor ile yüklüyorum açıyorum şöyle bi hata veriyor??
Cihazınızı uçak moduna alıp deneyin.

>>Developer hesabımızı inceleyin>>

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
abi ben 5s kullanıyorum ios sürümüm 12.1.3 yükledim uncoverı programı açıyorum unsupported yazıyor
Uncover jb aracının A7(5s) desteği yok. Chimera jb aracı ile deneyin.

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X

Unc0ver jb aracı cihazınızı desteklemiyor henüz. Konu linkinden chimera jb aracını pc de cydia impactor ile yükleyin ve jb yapın. (Chimera jb aracı da tam stabil çalışmamakta, yani her cihazda başarılı olmayabiliyor.

arasal

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 8
merhabalar iphone 8 12.1.4 sürümü için jailbreak yapabilir miyim ? yapılabilirse hangi jailbreak yönlendirebilir misiniz ?

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
merhabalar iphone 8 12.1.4 sürümü için jailbreak yapabilir miyim ? yapılabilirse hangi jailbreak yönlendirebilir misiniz ?

Chimera jb için
Unc0ver jb için

joeblack

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
abi dediğin gibi 5s cihazıma chimera ile jailbreak attım cydia yerine sileo geldi uygulamaya giriyorum misal zeppelini yükleyeceğim kur yazısını basıyorum kur yazısı sırada ile değişiyor öyle kalıyor ve yüklenmiyor

Ekli dosyalar

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
abi dediğin gibi 5s cihazıma chimera ile jailbreak attım cydia yerine sileo geldi uygulamaya giriyorum misal zeppelini yükleyeceğim kur yazısını basıyorum kur yazısı sırada ile değişiyor öyle kalıyor ve yüklenmiyor
Resimde geliştirici kısmına tıkla ve indirmeyi dene.

fayigit

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone SE
Kaçıncı denemem hep aynı
kardeşim rootfs tikini aç öyle jb devam et. yapacaktır sonrasında jb olup cydia çalışınca tekrar unc0ver gir rootfs kaldır rejailbreak yap
ben se 12.1.4 kullanıyorum bu şekilde oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
kardeşim rootfs tikini aç öyle jb devam et. yapacaktır sonrasında jb olup cydia çalışınca tekrar unc0ver gir rootfs kaldır rejailbreak yap
ben se 12.1.4 kullanıyorum bu şekilde oldu

İphone 6 12.2 sürümünde uncover çalışmıyor.
Kendi sürümünüz ile kıyaslamayın.

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
Arkadaşlar indirme işlemi bitiyor ama bu şekilde kalıyor ve yüklenmiyor. Telefonu kapattım açtım tekrar denedim olmadı. Ne yapabilirim.

Hocam bu hatayı nasıl düzelttiniz aynısı bende varda

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Hocam bu hatayı nasıl düzelttiniz aynısı bende varda
İndirme yaptığınız sitelerin sertifikaları iptal ediliyor indirme yapsanızda bir gün sonra geçersiz oluyor uygulama.
Cydia impactor ile pc den yükleyin ipa yı

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
@Berk
Cydia impactor ile İpa’yı cihazına yükleyebilirsin...

Veya aşağıdaki linke göz atabilirsin

Berk

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İndirme yaptığınız sitelerin sertifikaları iptal ediliyor indirme yapsanızda bir gün sonra geçersiz oluyor uygulama.
Cydia impactor ile pc den yükleyin ipa yı
Şunu sormak istiyorum cydia impactorden ben hep hata alıyorum şifreden dolayı nasıl icloud şifresi alabilirim hani şu geçici olanlardan

canturkmen

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
şuan iphone 6 12.2 jailbreak yok demi Chimera yükledim tweak yüklüyom işlemiyor sebebi nedir acaba?

efsane

-Copy/Paste- *unacceptable*
Administrator
Cihaz
şuan iphone 6 12.2 jailbreak yok demi Chimera yükledim tweak yüklüyom işlemiyor sebebi nedir acaba?
Uyumlu Tweak yüklemen gerekiyor ve ayrıca Sileo yukarda sağ tarafında geliştirici diye seçenek var onu seçmen lazım

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Şunu sormak istiyorum cydia impactorden ben hep hata alıyorum şifreden dolayı nasıl icloud şifresi alabilirim hani şu geçici olanlardan
Şifrenizi apple id den değiştirebilirsiniz.
Ayrıca Cydia impactor kullanmak için başka hesap açabilirsiniz

Malesef

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7
İndirme yaptığınız siteler sorunlu. İndirip jb yapsanız bile bir gün sonra jb devredışı kalıyor ve tekrar indirmeniz gerekiyor.
Cydia impactor ile yükleyin cihazınıza.

Alternatif >>bu konuyu incele>>
Bende öyle düşünüyorum teşekkürler

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
A7-A9X arası 12.1.2 uncover güncellendi halen 12.2 A7-8 desteği yok 12.2 için bozuk olduğunu söyledi
Chimerayla yapanlar nasıl becermişler anlamadım bende niye olmuyor 30 kere denedim 10 aydır falan bekliyorum herhalde

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Son düzenleme:

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
A8 chip iphone 6 ve plus modelleri 12.2 sürümü için unc0ver destek veriyor artık.
A8 değil A8X ve üstü için yani ipad air 2 için veriyor fakat şimdi tweet attı sock port 4k cihazlar için exploitin neden işlemediğini çözmüş hemen güncelleme yayınlayacağım dedi hadi bakalım bekliyoruz

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tips
Tips
Üst Alt