Neler yeni

unc0ver ~ iOS 11.0 - 14.8 Jailbreak!

iphone67

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar bu resimleri tek seferde silen tweak ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

SpAC3

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
İnternet üzerinden yüklemeyin sıkıntılı.
Pc ile cydia impactor kullanarak yükleyin cihaza.
Cydia İmpactor hata veriyor!!!

HATA RAPORU : file: http-win.cpp; line 182; what :
problem with the ssl ca cert (path access rights ?)

internette aradım ama olmuyor hiçbirşey

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
Cydia İmpactor hata veriyor!!!

HATA RAPORU : file: http-win.cpp; line 182; what :
problem with the ssl ca cert (path access rights ?)

internette aradım ama olmuyor hiçbirşey
linkten giriş yaparak hesabından uygulamaya özgü parola oluştur ve oluşturduğun parola ile impactor / xcode sekmesinden revoke yap.
Revoke yapmadan önce Cydia impactor da impactor başlığı altına Insecure SSL ye tıkla
Daha sonra ipayı yine impactor üzerine sürükle ve hesabın ile oluşturduğun parolayı girerek yükleme yapabilirsin.

Revoke ve imzalama sırasında apple id den oluşturduğun parolayı kullan.

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
Uncover yeni versiyon yayınlandı daha hızlandırılmış stabil. Halen A7/8 desteği yok.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

acilyardim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Arkadaşlar lütfen yardım edin telefonum iphone X 12.2 yanlış bir tweak yükledim ve telefonum açılmıyor . Bootloopta kalmadı hardreset denediğimde elma logosunu görüyorum birkaç saniye sonra yine sönüyor ve hardreset atmayana dek telen sadece power tuşuyla açılmıyor . lütfen yardım edin sürüm kaybetmek istemiyorum .

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
Arkadaşlar lütfen yardım edin telefonum iphone X 12.2 yanlış bir tweak yükledim ve telefonum açılmıyor . Bootloopta kalmadı hardreset denediğimde elma logosunu görüyorum birkaç saniye sonra yine sönüyor ve hardreset atmayana dek telen sadece power tuşuyla açılmıyor . lütfen yardım edin sürüm kaybetmek istemiyorum .
elma logosunu gecmiyormu

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
@coolstar

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
Shsh kayıtların varsa kurtarırız. Hangi jailbreak aracı kullandın?

acilyardim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
yok br
nonce ayarlamışmıydınız acaba ?
yok bro ya hiçbir şey ayarlamadım 12.2 jb beklemiyordum gördüm yapayım dedim sonra saçma sapan bir tweakle böyle oldu yani cihaz açılsa sileceğimde tweaki açılmıyor işte
Mesaj düzenlendi:

Shsh kayıtların varsa kurtarırız. Hangi jailbreak aracı kullandın?
maalesef yok işte uncover kullandım

haciosman

Çalışkan Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 7 Plus
yok br

yok bro ya hiçbir şey ayarlamadım 12.2 jb beklemiyordum gördüm yapayım dedim sonra saçma sapan bir tweakle böyle oldu yani cihaz açılsa sileceğimde tweaki açılmıyor işte
Mesaj düzenlendi:

shsh2 kaydınızda yoksa muhtemelen kurtarılma şansı yok

coolstar

Sileo
Süper Moderatör
Cihaz
iPhone 7 Plus
yok br

Mesaj düzenlendi:

Geçmiş olsun son sürüme güncelleyinhard reset işe yaramadıysa. Bir daha shsh kayıtlarınız alın

srdgny

aseggesa
Administrator
Cihaz
iPhone X
beyler vardır illaki başka çözümler ya :( vallaha kafayı yicem
Açılmayan bir cihaza müdahale ancak restore ile mümkün. Shsh kayıtlarını almış olsaydınız aynı sürümünüze restore imkanı vardı.
Son deneyebileceğiniz hardreset ile açılmıyorsa Tek yapacağınız cihazın tamamen şarjının bitmesini beklemek ve şarja takıp açılmasını ummak. Aksi takdirde itunes ile son sürüme güncelleyip jb bekleyeceksiniz.

acilyardim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
itunesta 12.3.1 güncelleyebiliyorum o sürümle ilgili jb haberleri varmı ne durumda ?

Sora1911

Kayıtlı Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 5S
5S 12.2'de unsupported diyor destek yok galiba daha da 12.2 için çıktı diye yazıyodu

acilyardim

Banned
Yasaklı
Cihaz
iPhone X
Açılmayan bir cihaza müdahale ancak restore ile mümkün. Shsh kayıtlarını almış olsaydınız aynı sürümünüze restore imkanı vardı.
Son deneyebileceğiniz hardreset ile açılmıyorsa Tek yapacağınız cihazın tamamen şarjının bitmesini beklemek ve şarja takıp açılmasını ummak. Aksi takdirde itunes ile son sürüme güncelleyip jb bekleyeceksiniz.
şarjının bitmesini bekleyip sonra şarja taksam acaba olma ihtimali varmı ??

Nanelimakarnaa

Aktif Üye
JailbreakTR
Cihaz
iPhone 6 Plus
5S 12.2'de unsupported diyor destek yok galiba daha da 12.2 için çıktı diye yazıyodu
Chimera afedersiniz ama neresiyle kontrol ediyorsa artık hala kabul etmedi 12.2’de 5s/6 nın desteklenmediğini.

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Tips
Tips
Üst Alt